دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶

  درباره ما

  گالری عکس

اولین اکران فیلم دخترعمو پسر عمو در سینمای فردوسی اوز

 
[ ارسال عکس ]
آرشیو گالری تصاویر  

  ورود به سایت
نام کاربری
رمز عبور


  آمار
  هیأت تنیس روی میز بخش اوز در تلاش برای رسانیدن این رشته به جایگاه قبلی و پیشرفت بیشتردراستان
[ پنجشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۶ - 00:02:43 ]
 هیأت تنیس روی میز بخش اوز

در تلاش برای رسانیدن این رشته به جایگاه قبلی و پیشرفت بیشتردراستان


دو نفر از اعضای هیأت تنیس از هیأت 8 نفره با ترکیب عارف مولوی، نوشاد نوشادی، جمشید حسین نیا، مومن مولوی، یونس خادم، فاطمه هاشمی، مریم رحیمی و فاطمه ابراهیمی در راستای رساندن جایگاه تنیس روی میز شهر و بخش اوز به دوران وجود حرکت های جدی ورزشی در مدارس و بین مدارس درهه های 1350 و1340 است.ودورانی که تنیس بازان روی میزاوز(پینگ پنگ) درمنطقه و فارس حرف های زیادی برای گفتن داشتند.

 عارف مولوی و یونس خادم( رئیس و عضو هیأت تنیس روی میز):


که به دانشگاه آزاد اوز آمده بودند پس از بازدید از همه بخش های دانشگاه در نشستی با عبدالعزیز خضری شرکت و در خصوص بوجود آوردن امکانات لازم و تحکیم و گسترش رشته چذاب تنیس  صحبت به میان آوردند.


 Image result for ‫هیات تنیس روی میز اوز‬‎

یونس خادم که ساکن و شاغل شیراز است به فعالیت ورزشی خود در دهه 70 اشاره کرد و گفت:

ورزش باعث شده که خود و اعضای خانواده اش با ذوق بیشتر به اوز بیایند و پسرش نیز به شوق تنیس روی میز با علاقه  به اوز می آید و وی آن را به اضافه عوامل انگیزشی دیگر برای پیوند شهروندان اوز در هر جای ایران و خارج با زادگاه برشمرد.

وی از خاطرات بازی در تیم فوتبال بیمارستان و در سال 1373 و زمان مسئولیت عبدالعزیز خضری در هیأت فوتبال نیز سخن گفت:


 Image result for ‫هیات تنیس روی میز اوز‬‎

عارف مولوی، رئیس هیأت تنیس نیز به تاریخ تشکیل هیأت در تاریخ 01/10/94 اشاره و اظهار کرد:

با همکاری سیدیوسف حسینی، رئیس اداره ورزش و جوانان در ساختمان موجود ورزشگاه مستقر و به فعالیت پرداختیم ولی متوجه شدیم برای رشد و توسعه جای محدودی است و با تصمیم هیأت و همکاری اداره یک هزار مترمربع زمین در کنار تالار ورزشی موسوم به ریاست جمهوری اخذ و تصمیم به ساخت تالار مجزاگرفته شد و این تالار به ابعاد 36*20در حال ساخت و خیر اوزی ساکن و شاغل بندرعباس مبلغ(دو میلیارد ریال) برای این موضوع اختصاص داده است که عملیات آن شروع شده است.

 

وی با تقدیر از عبدالخالق امینی که این دومیلیاردریال( دویست میلیون) وبدین منظور به هیأت تنیس اهدا نموده است، خاطر نشان کرد:


در نظر است تالاری در خور شأن ورزشکاران و اوز ساخته شود و طبق پیش بینی به اعتباری معادل نیم میلیارد تومان لازم است  تا ساختمان تمام وبه بهره برداری برسد.

مولوی با استمداد از نیکوکاران برای کمک مالی بیشتراز برنامه های هیأت موارددیگر بازگو و ابراز امیدواری کرد:


 

موسسات از جمله دانشگاه آزاد اوزدر رقابت های درون بخشی و شهر اوز شرکت کنند .

رییس هیات تنیس بخش اوز، دربخش دیگر سخنان خود یادآورشد:


 

در تلاش هستیم تنیس بازان در رقابت های بین شهری استان شرکت داده شوند تا به مراحل کشوری نیز راه پیدا کنند.

در پایان دیدار و گفتگو این اعضا از تالار در دست ساخت طبقه همکف دانشگاه آزاد دیدن و اختصاص تالار بزرگ آن برای بازی تنیس روی میز(پینک پنگ) مناسب تشخیص داده شد و آمادگی خود را برای هر نوع همراهی برای رونق بازی تنیس در بین دانشجویان اعلام داشتند.

 
   
نظرهای شما :  
همشهری[5/5/1396] : موفق باشید اینشاالا که. تنیس اوز به جایگاه واقعی خود. برسد. اما. یادمان باشد که درصورت. ارتقای اوز به شهرستان وتامین بودجه مستقل. ورزشی. همه رشته ها. پیشرفت. خواهد. کرد. همگی. باهم. ازشهرستان شدن اوز. پشتیبانی. نماییم اینشاالا
 
دانشجو[5/5/1396] : سالهاست که مسولین تربیت بدنی. وشورای شهر. در خواست. ارتقای. نمایندگی. ورزش. وجوانان. اوز. را به. اداره. داشتند. ولی. مدتهاست که. دیگر. این. حرف. تکرار. نمیشود. اطلاع.دهید. که. کار. به. کجا. رسیده است
 
ابراهیمی [5/5/1396] : تشکر از هیئت تنیس که با برنامه پیش میرود ساخت سالن تنیس خارج از استادیوم کار عاقلانه ای بوده که هیت کرده است امیدوارم خیرین کمک کنند تا سالن آماده شود چون سن و سال برای این ورزش مهم نیست
 
محمد علوی[5/5/1396] : موفق باشید
 
افسری [5/5/1396] : آقای عبدالخالق امینی خداوند خیر وبرکت بیشتر به مالتان بدهد
 
امین زاده [6/5/1396] : هیئت پینگ کنک خسته نباشید پینگ پنگ از ورزشهای دوست داشتنی ومفرج قدیم دردبیرستانها بود مطمئنآ همه بخصوص جوانان ودختر ها از آن بخوبی استقبال خواهند کرد ورونق زیاد میگیرد
 
محمود [7/5/1396] : اوز به استادیوم دیگری احتیاج دارد بنظرم استادیوم اوز جوان باید تابع تربیت بدنی شود
 
رامین رمضانی[7/6/1396] : آقای یونس خادم لطفا با این شماره تماس بگیرید. با تشکر رمضانی 09161000149
 
نام: