جمعه ۱ تير ۱۳۹۷

  درباره ما

  گالری عکس

سالگرد ارتحال بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(قدس سره اله)و قیام پانزده خرداد تسلیت باد

 
[ ارسال عکس ]
آرشیو گالری تصاویر  

  ورود به سایت
نام کاربری
رمز عبور


  آمار
  این هفته سه رویداد قابل توجه فرهنگی توسط موسسه خلاقیت کودک، دانشگاه پیام نور و دانشگاه آزاد در اوز برگزار می شود.
[ شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۶ - 00:16:12 ]

این هفته سه رویداد قابل توجه فرهنگی توسط موسئسه خلاقیت کودک، دانشگاه پیام نور و دانشگاه آزاد در اوز برگزار می شود.

 

این هفته موسسه مطالعه و خلاقیت کودک و نوجوان اوز، دانشگاه پیام نور مرکز اوز و دانشگاه آزاد اسلامی مرکز اوز سه رویداد قابل ملاحظه فرهنگی و با حضور کارشناسان مطرح کشور و یا رونمایی از کتاب برگزار می شود و ترتیب دهندگان هر سه رویداد طی اطلاعیه هایی از علاقمندان برای شرکت در همایش، رونمایی از کتاب و کارگاه دعوت به عمل آورده اند.

موسسه مطالعه و خلاقیت کودک و نوجوان اوز با دعوت از پروفسور کیوان کیان از استادان، علم استعدادیابی کودکان و نوجوانان اقدام به همایشی در تالار امپراطور واقع در بوستان اوز نموده است و علاقمندان می توانند با تهیه بلیط از این اقدام ارزشمند و سخنرانی این استاد بهره مند شوند.

همایش قراراست روز یکشنبه 8 مرداد 96 و در ساعت 17.30 برگزار شود.

 

دانشگاه پیام نور مرکز اوز از کتاب (واژه نامه گویش مردم اوز) اثر شادروان محمد رفیع ضیایی و نسرین انصاف پور رونمایی می کند. علاقمندان  می توانند روز یکشنبه 8 مرداد 96 و از ساعت 17.30 تا 19.30 و با حضور در تالار پروین اعتصامی دانشگاه پیام نور مرکز اوز از این اقدام ارزشمند از نزدیک دیدن کنند.

 

دانشگاه آزاد اسلامی مرکز اوز در پاسداشت « روز خبرنگار» و با دعوت از علیرضا کتابدار استاد علوم ارتباطات، اقدام به برپایی کارگاه آموزشی «فن خبرنویسی و ارزیابی نشریات محلی»

در روزهای 9 و از ساعت 16 و 10 مرداد 96 و از 9 صبح کرده  است .

این دو کارگاه در تالار شیخ سعدی (خیریه حاج محمدامین کمالی) دانشگاه آزاد اوز برگزار می شود و علاقمندان با ثبت نام قبلی می توانند در کارگاه شرکت کنند.

کارگاه روزنامه نگاری با همکاری دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه ها (وزارت فرهنگ و ارشاداسلامی)، خانه مطبوعات لارستان، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بخش اوز، نشریات عصر اوز و پیام اوز ترتیب یافته است و به شرکت کنندگان گواهی داده خواهد شد.

گفتنی است هزینه بلیط شرکت در همایش دکتر کیوان کیان، یکصد و پنجاه هزار ریال و ثبت نام کارگاه روزنامه نگاری پانصد هزار ریال اعلام شده است.

 

 
   
نظرهای شما :  
اوزی[7/5/1396] : خیلی جالب است. اما این جلسات که در طی ۲. روز. انجام میشود. مقداری. فشرده. است. وشاید. مردم. نتوانند. در روز یکشنبه. وهمزمان. از انها. استفاده. نماینذ
 
شهرزاد [7/5/1396] : تشکیل مراسمات دراین هفته متاسفانه بدون هیچ برنامه ریزی قبلی بوده سه مراسم پشت سرهم که دو تا با هم تداخل دارند از الهام صمدانی که دکتر کیان را به اوز دعوت کردند یکدنیا تشکر میکنم
 
جهان [8/5/1396] : خانم صمدانی واقعآ دارند زحمت میکشند ممنون از ابتکار وکار های ارزشمند ایشان
 
شهروند[9/5/1396] : دوبرنامه که اجرا شد و دست دست اندرکاران درد نکند وحالا مانده برنامه دانشگاه آزاد
 
نام: