دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶

  درباره ما

  گالری عکس

اولین اکران فیلم دخترعمو پسر عمو در سینمای فردوسی اوز

 
[ ارسال عکس ]
آرشیو گالری تصاویر  

  ورود به سایت
نام کاربری
رمز عبور


  آمار
  کارگاه آموزش فن خبرنویسی و ارزیابی نشریات محلی در روزهای نهم و دهم مرداد ماه 96 در دانشگاه آزاد اوز برگزار می شود.
[ يكشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۶ - 05:56:21 ]

کارگاه آموزش فن خبرنویسی و ارزیابی نشریات محلی

در روزهای نهم و دهم مرداد ماه 96 در دانشگاه آزاد اوز برگزار می شود.

معاون دانشگاه با تشریح فعالیت های رسانه ای در دانشگاه آزاد اوز از برپایی


 Image result for ‫18 مرداد روز خبرنگار گرامی باد‬‎

کارگاه خبرنویسی در پاسداشت روز خبرنگار خبر داد.

پروانه پدرام، در ادامه این گزارش اظهار کرد:

این دانشگاه از سال های اولیه تاسیس، اهمیت رسانه ها را با حضور خود در ارتباطات الکترونیکی درک و از سال 1388 فعالیت در این بخش را با راه اندازی پایگاه خبری پیام دانش آغاز و آن را بی وقفه بروزرسانی کرد و شاهد پیامد مثبت این ارتباطات رسانه ای، در راستای خدمات گسترده دانشگاه آزاد در کشور و اوز هستیم.

وی با بیان آثار مثبت ارتباطات و حرکت به سمت شفاف سازی امور خاطر نشان کرد:

دانشگاه از سال 1394 برای پایگاه خبری پیام دانش از معاون مطبوعات، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و هیأت نظارت بر مطبوعات به مدیرمسئولی رییس دانشگاه پروانه فعالیت گرفت و متعاقباً تقاضای انتشار مجله نمود که آن هم در سال گذشته پروانه انتشارش گرفته شد و تاکنون دو شماره منتشر شده است.


 Image result for ‫پروانه پدرام مدیرآموزش دانشگاه آزاداوز‬‎

پدرام با اشاره به خط مشی همگرایانه دانشگاه آزاد با همه جریان ها از جمله بخش رسانه ها و این که هر دو رسانه مجازی و غیرمجازی در راستای عملکرد و اهداف، دانش افزایی و دانشگاه آزاد اسلامی  گام بر می دارد، افزود: 

در گرامی داشت روز خبرنگار،کمیته فرهنگی دانشگاه، تصمیم گرفت این مناسبت را با تشکیل کارگاه آموزشی و در حضور یکی از استادان علوم ارتباطات گرامی بدارد و در این راستا، دفتر مطالعات برنامه ریزی رسانه های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، خانه مطبوعات لارستان، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بخش اوز و نشریات  عصر اوز و پیام اوز را به همکاری دعوت کند تا به نحو شایسته و کیفی از کارگاه استفاده به عمل آید.

وی یادآور شد، با دفتر توانمندسازی و آموزش های کاربردی دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس نیز مکاتبه شده تا مجوز صدور کارگاه را صادر نماید.

 

 

سردبیر مجله «با پیام دانش اوز» با تشکر از بدریه جوکاری، دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت رسانه ها، که با دانشگاه و در این رابطه همکاری دارد افزود:

با هماهنگی جوکاری از علیرضا کتابدار، استاد علوم ارتباطات و فعال در زمینه مطبوعات، به عنوان مدرس کارگاه خبرنگاری که قرار است در روزهای نهم و دهم مرداد ماه درتالار شیخ سعدی دانشگاه برگزارشود، دعوت شده است .

وی با بیان چالش های مختلف برای ترتیب یک کارگاه، ابراز امیدواری کرد شهروندان به طور عام و فعالان ارتباطات به طور خاص استقبال و با پرداخت مبلغ پانصد هزار ریال در تامین بخشی از هزینه مشارکت کنند.

پدرام در ادامه گزارش خود، ساعت برگزاری کارگاه را

از ساعت 16 روز نهم مرداد و 9 صبح روز دهم مرداد اعلام کرد و افزود:

بناست از کارگاه و حضور استاد استفاده مطلوب صورت بگیرد و امید است علاقمندان به ویژه فعالان رسانه های مجازی و غیرمجازی فرصت شرکت در آن را بدست آورند.

معاون دانشگاه آزاد با بیان ارزیابی نشریات محلی در کارگاهی که قرار است برگزار شود، یادآور شد:

تعدادی از نشریات منطقه به منظور بررسی برای این کارشناس علوم ارتباطات فرستاده شده است.

پدرام شماره 0216196831006 با شناسه پرداخت 900000000198 در بانک ملی شعبه اوز و به نام دانشگاه آزاد اسلامی مرکز اوز معرفی و خاطر نشان کرد:

علاقمندان به شرکت در کارگاه می توانند مبلغ پنجاه هزار تومان را به این حساب واریز و کارت ثبت نام دریافت نمایند.

 
   
نظرهای شما :  
ابراهیم[8/5/1396] : پیشاپیش روز خبرنگار به همه زحمتکشان این شغل مهم تبریک میگویم واز فعالین عزیزم دراوز تقاضا دارم بیشتر درددل مردم وخواسته های اساسی شهرعزیزمان را هم منعکس کنند خواسته اساسی ما ارتقاهست مه متاسفانه به آن نرسیده ایم
 
شهروند[8/5/1396] : مگر کیوان کیان بدعوت دانشگاه آزاد به اوز آوده بودند در کتابخانه عمومی گفت من سالنهای خیرساز بنام فردوسی و مولوی دیدم پرسیدم چون در تابلو شهرموسئسه خلاقیت خانم صمدانی آگهی کرده بود که ایشان را دعوت کردند
 
عابد [9/5/1396] : 50 هزارتومان بنظر گران میاد از خیرین محترم کمک میگرفتند تا افداد بیشتری بتوانند درکار گاه شرکت کنند
 
نام: