دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶

  درباره ما

  گالری عکس

اولین اکران فیلم دخترعمو پسر عمو در سینمای فردوسی اوز

 
[ ارسال عکس ]
آرشیو گالری تصاویر  

  ورود به سایت
نام کاربری
رمز عبور


  آمار
  بازدید عضو هیئت امنا و شهروندان اوزی مقیم شیراز و بندرعباس از دانشگاه آزاد اوز
[ چهارشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۶ - 05:09:25 ]

بازدید عضو هیئت امنا و شهروندان اوزی مقیم شیراز و بندرعباس از دانشگاه آزاد اوز

 

عبدالرزاق اوزایش عضو سابق هیئت امنای دانشگاه آزاد اوز دفتر اوز و فعلی دفتر دبی در زمان فعالیت مردمی برای تاسیس دانشگاه و در سال 1386 فعالیت زیادی داشت و این فعالیت و تاثیر گذاری در عضویت شورای دور دوم نیز صورت می گرفت.

 

وی با نقل مکان به دبی فعالیت خود را در هیات امنای دانشگاه آزاددفتر دبی ادامه می دهد و در دیداری که به اتفاق فرزندش سیاوش و ماشاا... رفعت از دانشگاه داشتند،  دست آوردهای مشاهده شده را قابل تمجید و خشنودی خود و همراهان از زیرساخت مناسبی که صورت گرفته بیان و اعلام آمادگی کرد در اطلاع رسانی همراهی بیشتری به عمل خواهند آورد.


ابراهیم صمدانی به اتفاق فرشادی(همسر)،  دکتر مهشید ، داروساز و شاغل در داروخانه بیمارستان امیدوار اوز و مهسا دانشجوی رشته ی تغذیه و رژیم درمانی دانشگاه علوم پزشکی شیراز (فرزندان) در دانشگاه آزاد اوز حضور یافتند.


و پس از گفتگو با مهندس ناصر خضری، مدیر دانشجویی و کتاب خانه و دیگر کارکنان،  از قسمت های مختلف دانشگاه آزاد اسلامی مرکز اوز (ریاست ، اداری،تالارهای فردوسی(خیریه آقای شیخ عبدالقادر فقیهی)،  شیخ سعدی (خیریه آقای حاج محمد امین کمالی) و کتابخانه مولوی( خیریه حاج محمد ابراهیم کریما) وتالار نمایش حضوری در دست ساخت خیام(خیریه محمد صدیق پیرزاد) بازدید کردند.


حاج محمد واثقی، شهروند مقیم بندرعباس، به اتفاق احمد صمدانی، عضو هیئت امنای دانشگاه آزاد اوز، همچون دو بازدید کننده حضوری صمیمانه در دانشگاه داشتند و واثقی به واسطه علاقمندی به تاریخ از انتشار فصلنامه «با پیام دانش اوز» به نیکی یاد و ابراز خوشحالی کرد بتواند همکاری نوشتاری داشته باشد.


وی از مسجد نیز بازدید کرد.

این شهروندان مقیم در شیراز با رضایت از کیفیت و زیبایی ساختمان ابراز و خاطر نشان کردند:


 Image result for ‫تابلو بزرگ دانشگاه آزاد اوز نصب شد‬‎

ساختار ساختمان از دانشکده  دولتی محل تحصیلشان زیباتر و با کیفیت است.

عبدالرزاق اوزایش، ابراهیم صمدانی و حاج محمد واثقی با یادآوری این مهم که باید از دست اندرکاران و نیکوکاران به نیکی یادکنند، آرزو کردند دانشگاه با در اختیار داشتن زمین وسیع و ساختمان کیفی بیش از پیش در آموزش و پژوهش دارای دست آورد بیشتری گردد.

 
   
نظرهای شما :  
حیدریان [11/5/1396] : ساختمان زیبا وشیکی دارید بتوانید به محوطه برسیدتا از این وضعیت دربیاید فوق العادخواهد بود برایتان آرزوی موفقیت دارم
 
اوزی[11/5/1396] : آنهاییکه در جریان هستند میفهمند دانشگاه آزاد با چه مشقتی باینجا رسیده است وشکی نیست که خداوند حامی این دانشگاه بوده است ساختمان نسبت به ساختمانهای اوز واقعآ زیبا و شیک ساخته شده است
 
نام: