جمعه ۱ تير ۱۳۹۷

  درباره ما

  گالری عکس

سالگرد ارتحال بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(قدس سره اله)و قیام پانزده خرداد تسلیت باد

 
[ ارسال عکس ]
آرشیو گالری تصاویر  

  ورود به سایت
نام کاربری
رمز عبور


  آمار
  آغاز ثبت‌نام رشته‌های بدون‌ آزمون کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی
[ چهارشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۶ - 05:14:25 ]
آغاز ثبت‌نام رشته‌های بدون‌ آزمون کاردانی و کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی
پیام دانش:


 بنر

دانشگاه آزاد اوز  از متقاضیان کاردانی و کارشناسی ناپیوسته ثبت نام به عمل می آورد، برای کسب اطلاع بیشتر با شماره های 52516762 و 52517972 با پیش شماره 071 و از ساعت 8 تا 16 به جز روزهای پنج شنبه و جمعه و دیگر روزهای تعطیل تماس حاصل شود.

دانشگاه آزاد از شنبه 14 مرداد لغایت چهارشنبه 25 مرداد 96 در سراسر کشور تعطیل و روز 28 مرداد 96 روز بازگشایی مجدد شماره های فوق آماده پاسخگویی هستند.

  تمدید مهلت انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی

مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی از آغاز ثبت‌نام رشته‌های بدون آزمون کارشناسی ناپیوسته  نیمسال اول 97-96 این دانشگاه خبر داد.

 همه متقاضیان ثبت‌نام در رشته‌های بدون آزمون مقطع کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی می‌توانند از ساعت 16 امروز سه‌شنبه 10 مرداد ماه با مراجعه به سامانه مرکز سنجش به نشانی www.azmoon.org ابتدا دفترچه راهنمای ثبت‌نام را دریافت و پس از مطالعه و کسب آگاهی‌های کامل در مورد رشته مورد نظر، در صورت تمایل و داشتن شرایط لازم بعد از تهیه کارت اعتباری، در یک رشته / محل مورد نظر خود ثبت‌نام کنند.

داوطلبانی که ثبت‌نام خود را تکمیل می‌کنند باید با تهیه یک نسخه چاپی از ثبت‌نام خود از روز شنبه 28 مرداد به واحد دانشگاهی مربوطه مراجعه کنند. زمان شروع به تحصیل این دسته از متقاضیان نیمسال اول 97-96 است.

داوطلبان باید قبل از ثبت‌نام در مورد رشته یا واحد دانشگاهی مورد علاقه خود دقت لازم را داشته باشند، زیرا امکان ویرایش اطلاعات پس از ثبت‌نام قطعی وجود ندارد. داوطلبان در صورت تمایل می‌توانند با تهیه مجدد کارت اعتباری در رشته یا محل جدید ثبت‌نام کنند.

زمان ثبت‌نام رشته‌های بدون آزمون در مقاطع کاردانی و کارشناسی پیوسته متعاقبا اعلام می‌شود.

منبع : به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا

 
   
نظرهای شما :  
رحیمی [11/5/1396] : آرشد کی قرار است آورده شود
 
نام: