جمعه ۱ تير ۱۳۹۷

  درباره ما

  گالری عکس

سالگرد ارتحال بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(قدس سره اله)و قیام پانزده خرداد تسلیت باد

 
[ ارسال عکس ]
آرشیو گالری تصاویر  

  ورود به سایت
نام کاربری
رمز عبور


  آمار
  «روز خبرنگار گرامی باد» :روز خبرنگار معنای نگاشتن خبر را بیش تر از هر زمان دیگری جلوه گر می سازد.
[ شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ - 00:11:57 ]

 «روز خبرنگار گرامی باد»:

روز خبرنگار معنای نگاشتن خبر را

بیش تر ازهر زمان دیگری جلوه گر می سازد.


  Image result for ‫پروانه پدرام‬‎

پروانه پدرام:سردبیر فصلنامه با پیام دانش اوز:تشکل ها و سازمان های مردم نهاد بسیاری در سطح کشور، استان، شهرستان و بخش در حال فعالیت، ارائه طرح، همکاری با ارگان های دولتی و غیردولتی و تقویت روحیه مشارکت جویی در بین اقشار مختلف جامعه هستند.

به راستی، یکی از اهداف تشکل ها مشارکت دادن افرادمختلف با نظر، آرا و سلیقه های متفاوت در کارهایگوناگون است. گنجاندن روزی به نام «تشکل ها ومشارکت اجتماعی» در تقویم دلیل بر اهمیت این امر در جامعه و آشکار شدن نقش و اهمیت آن ها در پیشبرد اهداف مختلف جامعه می باشد.

در اوز نیز از گذشته های دور تاکنون تشکل های رسمی

و غیررسمی متعددی در حال فعالیت بوده و هستند.

انجمن نسل پویای پارس نیز یکی از تشکل های فعال زیر نظر سازمان ملی جوانان و بعدها اداره کل ورزش و جوانان بود که به واسطه علاقه مندی جوانان دهه هشتاد به مشارکت در امور اجتماعی و شهری از سمن های فعال جنوب استان فارس به شمار می آمد که توانست تاثیر بسیاری در امور آموزشی، فرهنگی، محیط زیستی، میراث فرهنگی و شوراها بگذارد.

بسیاری از اعضای نسل پویا همان طور که بارها گفته شده در حال حاضر در امور کاری و شغلی خود از مدیران موفق محسوب می شوند که به دلیل آشنایی با چالش های اجتماعی و برخورد نزدیک با افراد دارای سلیقه های مختلف به راحتی در عرصه های بالاتر مناسبات شغلی، آموزشی و اجتماعی خویش را به پیش می برند.

جوانان ارکان اصلی هر جامعه محسوب می شوند و تشویق آنان برای حضور در چنین تشکل هایی آنان را برای پذیرش مسئولیت های بزرگ تر در جامعه آماده می کند.

جامعه فراز و نشیب های بسیاری را پیش روی افراد قرار می دهد که افراد بی تجربه را در ناملایمات خود غرق می کند و تا کسب شرایط لازم آنان را در همان قهقرای ناپختگی نگه می دارد. خانواده ها نقش مهمی را در این بین ایفا می کنند و دلگرمی آنان به جوانان و نوجوانان برای حضور در این نهادها نوید مدیران لایق آینده را به جامعه و شهر خواهد داد.

مناسبت روز دختر را در مردادماه گرامی می داریم چرا که بر اهمیت جایگاه این قشر آسیب پذیر و حساس جامعه تاکید می کند و نگاه ویژه ای را می طلبد تا با آسیب شناسی وضعیت آنان شرایط مطلوبی را برای پرورش نسل های بعدی مهیا سازد. رخدادهای تیرماه همدردی و همراهی جامعه را با این قشر تاثیرگذار بیش از پیش نشان داد و این که کم رنگ شدن تبعیض جنسیتی در بین خانواده ها آرامش روانی خاصی را حاکم کرده است که:

در صورت دادن آموزش های لازم به دختران و مراقبت های ضروری دیگر در سایه راهنمایی کارشناسان و مشاوران امر از دغدغه های جامعه و خانواده خواهد کاست.

اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به جامعه از رسالت های بااهمیت اصحاب رسانه و خبرنگاران است. در کنار همه وظایف و رسالت خبرنگاران همواره مشکلات و سختی های کار و بازخوردهای ملایم و ناملایم از جامعه به چشم می خورد، ولی خبرنگار عاشق است عاشق نوشتن، ژرف اندیشی به مسایل، گره گشایی از مشکلات مردم با خبررسانی های گسترده و ارتباط گرفتن با نظرها، افکار و دیدگاه های مختلف.


 

و این گونه است که روز خبرنگار معنای نگاشتن خبر را بیش تر از هر زمان دیگری جلوه گر می سازد.

«روز خبرنگار گرامی باد»   

منبع : سخن اول، عصراوز

 
   
نظرهای شما :  
غلامرضا علیزاده [21/5/1396] : موفقیت چشمگیر محققان دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین درکشف داروی درمان انواع سرطان برای اولین بار در دنیا سلام بنده دچار سرطان مثانه شدم تا به حال چند بار نمونه برداری کردم ومدتی هم شیمی درمانی کردم دکترها میگن چون سرطان شما بدخیم است باید کل مثانه را برداریم ویک کیسه برای دفع ادرار به پهلوی شما وصل کنیم من نمی خواهم این کار را بکنم از شما خواهش میکنم با من تماس بگیرید و من را از این نگرانی در بیاورید باتشکر فراوان ٠٩١۵۶٠١۴٨۴٠ غلامرضا علیزاده
 
دختر [21/5/1396] : دختر دیگران برایش جایگاهی قایل نیستند مگر خودشان از جنسیت خودشان بتوانند دفاع کنند درچینش اعضای کابینه دیدیم رییس جمهور چقدر آسان بقول وعده هاش پشت پا زد درمملکتی که بدختر بدید وسیله وابراز نگاه میشود چه انتظاری میشود از خانواده ها داشت که هوای دختران دختران خودرا داشته باشند آنها هم دلشان مبخواد دختران خودرا زودتر شوهر بدن وراحت بشند پس بیشتر دختران ناچارندآرایش کرده خیابانها را زیر وبالا کنند وساعتی در یکی کافی شاپها چیزی بخورند
 
ملاحت[21/5/1396] : امیدوارم نسل پویا دوباره راه بیفتد وجوانان دورهم جمع شوند
 
نام: