جمعه ۱ تير ۱۳۹۷

  درباره ما

  گالری عکس

سالگرد ارتحال بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(قدس سره اله)و قیام پانزده خرداد تسلیت باد

 
[ ارسال عکس ]
آرشیو گالری تصاویر  

  ورود به سایت
نام کاربری
رمز عبور


  آمار
  امیر میلان سیکل توریست بین المللی خشکی ها و دریاها به زادگاه خود بازگشت
[ شنبه ۴ شهريور ۱۳۹۶ - 00:12:55 ]

 

پس از حدود یک سال و با پیمودن بیش از 22000 هزار کیلومتر امیر دودکانلومیلان سیکل توریست بیت المللی اوز به زادگاه خود بازگشت.

 

این دوچرخه سوار نام آشنای اوز که به بیش از هفده کشور اروپائی و آسیائی با دوچرخه سفر کرده است در میان استقبال کم نظیر مردم و ورزش دوستان به زادگاه خود بازگشت.

امیر دودکانلومیلان سفر خود با دوچرخه به دور دنیا را از حدود یک سال قبل از شهر اوز آغاز کرد و در طول مدت سفر خود خاک اروپا و آسیا را رکاب زد و از هفده کشور اروپائی و آسیائی دیدن نمود. این سیکل توریست جوان و با اراده شهر اوز چهارشنبه اول شهریور سال جاری در ورزشگاه شهدای این شهر مورد استقبال کم نظیر مردم و جمع کثیری از علاقمندان و با اهدای حلقه های گل مورد تقدیر و تحسین قرار گرفت.

 

امیر دودکانلومیلان در مراسم استقبال دقایقی برای حاضرین سخن گفت و اظهار داشت:

جدیت و پشتکار رمز موفقیت است و من هدفم از گردش به دور دنیا با دوچرخه دیدن فرهنگ ها و کشورهای مختلف دنیا و معرفی فرهنگ اصیل ایرانی و صلح دوستی ملت ایران و هویت ملی سرزمین ایران بود که امیدوارم در حد توان توانسته باشم واقعیت های ایران بزرگ را به جهانیان نشان دهم. وی ضمن تقدیر و تشکر از حضور مردم در مراسم استقبال گفت حضورتان نشانه فرهنگ و احترام به کسانی است که برای هدفی والا گام برداشته اند.

 

محمدحسین آتش فراز بخشدار اوز نیز در این مراسم از هدف ارزشمند سیکل توریست بین المللی اوز تقدیر و تشکر نمود و اعلام کرد از این ورزشکار توانا که نام شهر اوز را جهانی کرده است همه احساس غرور می کنیم. وی در ادامه گفت: امروز همه ما به این ورزشکار شایسته ادای احترام می کنیم و به داشتن چنین ورزشکارانی افتخار داریم.

 

 

در این مراسم دوچرخه سوارانی از شهرهای اوز، بندرعباس، بستک، لار، گراش، خنج، عسلویه امیر دودکانلومیلان را همراهی کردند و از سوی اداره ورزش و جوانان و هیات دوچرخه سواری اوز به این سیکل توریست و همراهان لوح یادبود و سپاس اهدا شد.

منبع : عصراوز

 
   
نظرهای شما :  
نام: