جمعه ۱ تير ۱۳۹۷

  درباره ما

  گالری عکس

سالگرد ارتحال بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(قدس سره اله)و قیام پانزده خرداد تسلیت باد

 
[ ارسال عکس ]
آرشیو گالری تصاویر  

  ورود به سایت
نام کاربری
رمز عبور


  آمار
  بخشدار جوکار همدان به حبس محکوم شد: به گزارش تسنیم
[ يكشنبه ۱۲ شهريور ۱۳۹۶ - 18:33:57 ]
بخشدار جوکار با حکم دادگاه کیفری استان همدان به حبس محکوم شد.
اردیبهشت امسال بود که اقدام یک مأمور پلیس راهور در همدان به متوقف کردن خودروی حامل فرماندار ملایر به دلیل سرعت بالا، باعث توهین و ضرب‌وشتم این مأمور توسط فرماندار ملایر، بخشدار جوکار و راننده آنها شد.

ماجرا از این قرار بود که خودروی حامل فرهاد جهانیان بخشدار جوکار در مسیر همدان به ملایر حدفاصل ازندریان به سمت جوکار به علت سرعت غیرمجاز توسط مأمور راهنمایی و رانندگی متوقف شد.

مأمور پلیس از راننده مدارک ماشین را طلب می‌کند اما راننده می‌گوید این ماشین فرماندار ملایر است، مأمور به تخلف ماشین اشاره می‌کند که با سرعت غیرمجاز حرکت کرده، در این حال فرهاد جهانیان بخشدار جوکار از خودرو پیاده شده و ادبیات ناشایستی به کار برده و می‌گوید مگر نگفت ماشین فرماندار است و می‌افزاید: قوانین برای عوام‌الناس است نه رجل سیاسی!

«مأمور به این رفتار اعتنایی نکرده و برای اعمال قانون مقابل خودرو می‌ایستد اما بخشدار جوکار پشت فرمان رفته با فشار دادن پدال گاز با سرعت به مأمور کوبیده و او را روی کاپوت انداخته و حدود صد متری جلو رفته و با ترمز مأمور روی زمین به کناری می‌افتد؛ سپس خودرو بی‌توجه به مأمور متواری می‌شود.»

با شکایت نیروی انتظامی، پرونده قضایی در دادگاه کیفری دو استان همدان تشکیل شد و در نهایت شعبه 101 این دادگاه، فرهاد جهانیان بخشدار جوکار را به اتهام تمرد به یک سال حبس و به اتهام توهین به 6 ماه حبس محکوم کرد که رأی اشد قابل اجرا خواهد بود.
منبع: تسنیم

 
   
نظرهای شما :  
مامورراهنمایی ورانندگی[12/6/1396] : تشکر سایت دانشگاه آزاد که این خیر حساس وقابل توجه را به مشارکت گذاشته است تا لااقل به گوشه ای از زحمات ومسولیت این مامورین توجه شود که برای حفظ امنیت بایستی درمقابل کسانی تاوان پس بدهند که خودشان بایستی درصف مقدم تمکین از قانون قرار داشته باشند اینگونه مسولین بایستی به اشد مجازات برسند
 
مامور [13/6/1396] : خوشبختانه با حکم قاضی گویا این بخشدار به حبس وزندان محکوم شده وهم اینک زندان هستند
 
کاسب[17/6/1396] : خوب بوده که این فرد. بخشدار. بوده. اگر. خدای نا کرده. وزیر. بود. که. دنیا. را خراب. می کرد
 
نام: