دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶

  درباره ما

  گالری عکس

اولین اکران فیلم دخترعمو پسر عمو در سینمای فردوسی اوز

 
[ ارسال عکس ]
آرشیو گالری تصاویر  

  ورود به سایت
نام کاربری
رمز عبور


  آمار
  برگزاری سیصد و دهمین جلسه هم اندیشی کارکنان دانشگاه آزاد اوز
[ دوشنبه ۱۳ شهريور ۱۳۹۶ - 02:31:19 ]
برگزاری سیصد و دهمین جلسه هم اندیشی کارکنان دانشگاه آزاد اوزسیصد و دهمین جلسه هم اندیشی کارکنان در ساعت 12:16 به دبیری عبدالعزیز خضری، رییس و در اتاق ریاست برگزار شد.دبیر جلسه ضمن تبریک عید سعید قربان، بر دید و بازدیدها در این ایام و داشتن مشارکت بیشتر با مردم و مسئولان تاکید کرد و قبولی همکاران در مقطع تحصیلی بالاتر را تبریک گفت و برایشان آرزوی موفقیت کرد و با اشاره به پیشرفت چشمگیر آمریکا در زمینه های مختلف در صد سال اخیر یکی از دلایل آن را داشتن سطح سواد بالا و منابع انسانی با تحصیلات تکمیلی دانست.

وی با تشکر از مدیر مالی و آموزش از حضورشان در جلسه شیراز، شرکت در مجامع را یکی از فاکتورهای مهم یادگیری و افزایش اطلاعات دانست و بر حضور کلیه همکاران در چنین جلساتی تاکید و خاطر نشان کرد چرا که علاوه بر بالا رفتن دانش تخصصی کارکنان، باعث نگرش بیشتر مقامات منطقه و سازمان مرکزی نسبت به عمکلرد دانشگاه خواهد شد.

خضری به جزییات حضور خود در جلسات تهران و شیراز پرداخت و گفت:

همایش سراسری معاونان آموزشی در تهران حاوی دستاوردهای مثبتی بود از جمله اینکه دانشگاه را آماده خواهد کرد تا با وضعیت جدید که بیشتر سخت گیری های وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و سازمان مرکزی در جلوگیری از افزایش دانشگاه ها، ندادن رشته های تحصیلی بدون اعضای هیات علمی، فعالیت دانشگاه ها در چهارچوب اساسنامه خود(پیام نور داشتن فعالیت غیر حضوری و بدون اعطای رشته های دکترا و دانشگاه آزاد محدودیت فعالیت تحصیلی مقاطع دکترا و ارشد با داشتن هیات علمی دانشیار) و دیگر مسایل که پیش روی آن است کنار بیاید.رییس دانشگاه یادآور شد:

دانشگاه آزاد اوز همواره با حجم زیاد فعالیت و موانع مواجه بوده اما با هماهنگی و تعامل همکاران و هیات امنا و نیکوکاران آرام آرام مسیر را طی کرده است.

وی در بحث حمایت از واحدها و مراکز در اعطای رشته های کارشناسی ارشد گفت:
این امر در صورتی محقق خواهد شد که مرکز یا واحد مورد نظر از ساختاری قوی و هیأت علمی مناسب برخوردار باشد. پس ما نیز سعی خواهیم کرد ساختار دانشگاه را به لحاظ فیزیکی قوی کنیم و به دنبال آن مسائل آموزشی را بهبود بخشیم.

دبیر جلسه که بلافاصله پس از برگشت از سفر تهران و با 16 ساعت توقف به شیراز رفته بود در خصوص جلسه شیراز با حضور دکتر حمزه سارویی، دبیر هیآت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس و دکتر صالح اسکندری، معاون انتشارات و امور رسانه دانشگاه آزاد و روسای واحدها و مراکز اظهار کرد:نظر به تقویت واحدها و مراکز بوده و اینکه هیچ مرکزی تعطیل نخواهد شد. همچنین با توجه به کاهش تعداد دانشجو در آینده ای نزدیک وجوه و درامدهای کلیه واحدها و مراکز سراسر کشور متمرکز خواهد شد.

وی با تشکر از مهندس محسن مهرآوران و اشاره به کارهای عمرانی که در طبقه اول در حال انجام است ابراز امیدواری کرد تا پایان مهرماه کار به اتمام برسد چرا که اتمام کار به جلب نظر بیشتر خیرین کمک خواهد کرد و از آن به بعد دانشگاه قادر خواهد بود در پی جذب هیأت علمی باشد.سپس پروانه پدرام، معاون دانشگاه در خصوص حضور خود در جلسه مدیران روابط عمومی توضیحاتی را ارائه داد و گفت:

مباحثی از جمله نقش مهم روابط عمومی، انتقال اخبار و ارتباط مداوم با رسانه ها مطرح شده که دانشگاه آزاد اوز سعی کرده همواره در این زمینه پیشگام باشد.در ادامه آمنه روستا، مدیر مالی نیز توضیحات لازم را از شرکت خود در کارگاه ارزیابی و پایش برنامه استراتژیک ارائه داد و ضمن اعلام آمادگی از آموزش امور مالی به شخصی دیگر آن را مستلزم داشتن وقت مناسب دانست.مهندس ناصر خضری، مدیر دانشجویی و کتابخانه بر داشتن تبلیغات بیشتر در جذب دانشجو تاکید کرد و در همین راستا پگاه بالانچی، مدیر فناوری اطلاعات افزود:

کار چاپ آگهی ها به اتمام رسیده و قرار است نسبت به نصب نبر در قسمت های مختلف شهر اقدام شود.مهندس محسن مهرآوران، مدیر پژوهشی در خصوص نحوه انجام امور در طبقه اول توضیحاتی را بیان کرد.

شیما رحمان پور، مدیر دبیرخانه ضمن تشکر از پیگیری های عبدالحمید کمال، رئیس بانک ملی گفت:

جهت تسهیل در روند کارها دستگاه ATM در دانشگاه نصب و راه اندازی شده است.

در پایان این جلسه موارد زیر به تصویب رسید:

1) کلیه همکاران در شرکت در جلسات اهتمام ورزند.

2) با توجه به انتشار سومین شماره نشریه با پیام دانش اوز همکاران در تمامی زمینه ها(توزیع، جلب آگهی و مطلب و ...) مساعدت کنند.

3) کار عمرانی طبقه اول ساختمان تا آخر مهرماه به پایان برسد.

4) نسبت به تبلیغات مناسب جهت جذب دانشجو در سطح شهر اقدامات لازم صورت بگیرد.

5) به مناسبت اول مهرماه و شروع سال تحصیلی جدید جلسه شورای اداری بخش در دانشگاه برگزار شود.

6) با حضورمعاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان در آذرماه 96 و به مناسبت روز دانشجو بخش های تمام شده ساختمان (طبقه دوم، تالار ویدیو کنفرانس، مهمانسرا، تالارتجهیزات آزمایشگاهی، تالار نمایش حضوری، تالار ورزشی) و احتمالا بلوار و محوطه مورد بهره برداری واقع شود.

7) کتاب خانه به روز رسانی شود و در راستای افزایش کتاب اقدام شود.

8) آموزش حسابداری نیروهای موجود از جمله شیما رحمان پور، همان گونه که آموزش دو نیرو به مرز خوب آمادگی رسیده اند و این برای پشتوانه سازی دانشگاه درداشتن نیروهای انسانی فنی لازم است.

9) از پروانه پدرام، معاون به خاطر آموزش امور آموزشی به همکاران، مهندس محسن مهرآوران مدیرپژوهشی در نظارت، اجرا و تسریع عملیات عمرانی قسمت جنوبی طبقه اول و آمنه روستا، مدیرمالی در عملکرد برون سازمانی تقدیر شد .

10) تاکید شد هر مسئولی در چگونگی انجام مصوبات این ایبن جلسه در گردهم آیی جلسه هم اندیشی بعد گزارش دهد.

11) در بخش رسانه همکاران،؛ همراهی عینی و جدی داشته باشند.

این جلسه که پگاه بالانچی تصویربردار و شیما رحمان پور کاتب آن بود
نتیجه تصویری برای پگاه بالانچینتیجه تصویری برای شیما رحمان پور

با معرفی آمنه روستا به عنوان دبیر جلسه هم اندیشی کارکنان و مهندس ناصرخضری دبیر جلسه مشترک هیات اجرایی و کارکنان در ساعت 13:20 پایان یافت.
 
   
نظرهای شما :  
اوزی [13/6/1396] : تشکر از دانشگاه آزاداوزکه هر اتفاقی را شفاف در اختیار افکار عمومی قرارمیدهدودیگران را با خود همراه میسازداما نقطه قابل توجهی که دراین خبر به آن اشاره شده است و کمی برای من ایجاد ابهام میکند معنی وجوه متمرکز بود این یعنی چی؟ منظور پولهای دانشگاه از اوز برده میشودو من شنیدم خیلی دانشگاههای کشور که بی پول هستند واز دانشگاههای دیگر قرض میکنند درظاهر قرض میکنند ولی هیچوقت پس داده نمیشوندآنموقع اگر دانشگاه اوز پول داشت وبردند ودادند بدانشگاه دیگر دراین حالت چه وضعی پیش میاید لطفآ اینراه روشنتر بیان کنید
 
سلامی [13/6/1396] : تبریک میگم بدانشگاه آزاد که اینطور زیبا هم نشینی وبرنامه ریزی دارند موفق باشید
 
نام: