جمعه ۱ تير ۱۳۹۷

  درباره ما

  گالری عکس

سالگرد ارتحال بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(قدس سره اله)و قیام پانزده خرداد تسلیت باد

 
[ ارسال عکس ]
آرشیو گالری تصاویر  

  ورود به سایت
نام کاربری
رمز عبور


  آمار
  بانک ملی اوز: یک دستگاه ATM (خودپرداز) در دانشگاه آزاد اوز مسقرکرد
[ سه شنبه ۱۴ شهريور ۱۳۹۶ - 05:31:07 ]

بانک ملی اوز:

یک دستگاه ATM (خودپرداز) در دانشگاه آزاد اوز مستقر کرد


 Image result for ‫عبدالحمید کمال رییس بانکملی شعبه اوز‬‎

رییس بانک ملی شعبه مرکزی اوز: در راستای خدمات رسانی بیشتر به اقشار مختلف به ویژه قشر دانشجویان


 

در شهر اوز از استقرار یک دستگاه پیشرفته در دانشگاه آزاد اسلامی مرکز اوز خبر داد.

 عبدالحمید کمال با بیان این خبر افزود:

بدنبال مکاتبه و پی گیری به عمل آمده از سوی مسئولان دانشگاه، پیگیری های لازم با سرپرستی محترم بانک های ملی استان فارس به عمل آمد که خوشبختان چند روز قبل، دستگاه به اوز رسید و بلافاصله به دانشگاه ارسال، نصب و راه اندازی شد.

وی خاطر نشان کرد: این دستگاه خودپرداز با هدف تکریم ارباب رجوع و رفاه حال دانشجویان، استادان و کارمندان و سهولت دسترسی به سامانه شبکه شتاب بانکی کشور نصب و راه اندازی شد.

کمال، با بیان تلاش های صورت گرفته در دانشگاه آزاد اوز و همکاری خوب مردم و هیات امنا در مشارکت با آن و این که خود، دانش آموخته این مرکز آموزش عالی است، یادآور شد:

این دستگاه ساخت کشور آلمان و قیمت آن، حدودا 65 میلیون تومان برآورد شده و با توجه به اینکه هزینه های جانبی آن از قبیل سرویس، نصب و تعویض قطعات، هزینه وایرلس و ... بالا است سعی گردیده، دستگاهی با راندمان بالا و کیفیت مناسب تهیه شود تا قادر به تامین هزینه های خود باشد.


رییس دانشگاه آزاد اوز با قدردانی از عبدالحمید کمال رییس بانک ملی شعبه مرکزی اوز، نصب و راه اندازی دستگاه خودپرداز در روز عید سعید قربان را به فال نیک گرفت و ابراز امیدواری کرد استفاده مطلوب از آن صورت گیرد و استفاده کنندگان در نگهداری آن همچون بقیه امکانات موجود در دانشگاه مساعدت کنند.

وی در ادامه با بیان کار ساخت بلوار ورودی، محوطه سازی و بهره برداری از مسجد سیدنا حمزه(س) گفت:

دستگاه ATM موجود در دانشگاه آزاد اوز می تواند مورد استفاده اشخاص زیادی به غیر از عوامل دانشگاه قرار گیرد. 

 

 
   
نظرهای شما :  
اوزی [14/6/1396] : حمید کمال از مدیران زحمتکش ودلسوز اوزی است که باید قدرشناس چنین مدیران دلسوز وظیفه شناسی باشیم
 
فارغ التحصیل [14/6/1396] : حالا که ما از دانشگاه آزاد اوز فارغ التحصیل شدیم امکانات دارد روزه بروز بیشتر میشود چقدر در جاده خراب ونام شخص مجبور شدیم بیابیم دانشگاه
 
همشهری[14/6/1396] : درود بر اقای کمال به خاطر. علاقه مندیش به. زادگاه. خود. از ایشان. انتظار. داریم. برای. زیبایی ونمای. ساختمان. بانک ملی. اوز. که یک. شعبه. مهم. در لارستان می باشد. وهم. باعث. زیبایی شهر. میشود. اقدام. نمایند
 
شهروند[15/6/1396] : اگر همه ادارات اوز مدیرانی مثل آقای خضری(البته حاج عبدالعزیز)و عبدالحمید کمال و مهندس مسعود کراماتی وآتش فراز بخشدار داشته باشدشهرمان خیلی پیشرفت میکنددراینجا از جناب آقای کمال که خالصانه کارمردم در بانک راه می اندازد وحتی پیرزن و پیرمرد ان هم کمک میکند تشکر میکنم
 
نام: