دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶

  درباره ما

  گالری عکس

اولین اکران فیلم دخترعمو پسر عمو در سینمای فردوسی اوز

 
[ ارسال عکس ]
آرشیو گالری تصاویر  

  ورود به سایت
نام کاربری
رمز عبور


  آمار
  سخنگوی زن شورای اسلامی شهرستان گراش در دانشگاه آزاد اوز
[ چهارشنبه ۱۵ شهريور ۱۳۹۶ - 00:06:38 ]

سخنگوی زن شورای اسلامی شهرستان گراش در دانشگاه آزاد اوز


 

فوزیه ناصری، عضو شورای اسلامی دور پنجم شورای اسلامی شهرستان گراش، با حضور در دانشگاه آزاد اسلامی مرکز اوز، دقایقی با رئیس دانشگاه به گفتگو نشست.

این زن فعال فرهنگی-اجتماعی که پیش از انتخاب به عنوان عضو شورا، هم فعالیت های گسترده ای داشته است در نقل از عملکرد به نقش خود در امور خیریه و کمک به هم نوعان اشاره واقع گرایانه ای داشت، در نقل چند خاطره به حضور اتفاقی خود در بیمارستان امام رضا(ع) لارستان اشاره و گفت:


اتفاقآ به دختربچه ای 9 ساله از شرفویه برمی خورد که در حال بازی و قرار دادن چند متکا روی هم، ابروان یکی از چشمانش به چرخش پره های پنکه سقفی برخورد و به شدت دچار آسیب و خونریزی می شود و در بیمارستان ملاحظه می کند، مصدوم از ناحیه چشم بی دلیل به انتظار می ماند و بدین خاطر فوری او را با ماشین خود به بیمارستان اوز می آورد و ضمن رسیدگی فوری و بستری به مدت 24 ساعت، به دست چشم پزشک متخصص بیمارستان اوز از خطر نابینایی احتمالی نجات پیدا می کند.


ناصری با قدردانی از تیم پزشکی، پیراپزشکی و خدماتی بیمارستان امیدوار اوز اضافه می کند:

در این عملکرد سریع و حفظ سلامتی چشمی دختر نه ساله، بیش از گذشته به استعداد  و استحقاق بخش اوز در ارتقا یافتن و تبدیل شدنش به شهرستان واقف گردیده است.

این عضو شورای شهر گراش با بیان ترکیب شورای اسلامی شهرش از ریاست دکتر اصغر حسنی خبر داد و افزود:

حسنی نقش زیادی در تحولات گراش از جمله ارتقای آن داشته و حتی در اعتلای کل منطقه از جمله لارستان و بخش های آن به ویژه اوز علاقمند به ایجاد تحول است.

این عضو شورا که به عنوان سخنگوی شورای اسلامی گراش انتخاب شده است از فعال کردن گروه شبکه اجتماعی مجازی(واتس آپ و تلگرام) با حضور نمایندگان زن شورای اسلامی شهرستان های لارستان، لامرد، گراش و بخش های بنارویه و اوز نیز مطالبی گفت و از تعامل خود با فریبا صالحی، لیلا بهزادی، عشرت جهاندیده و بدریه جوکاری، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهرهای اوز، لامرد، لار، بنارویه و خور خبر داد و افزود:

بنا دارد در جهت تعامل و وحدت بین شوراهای اسلامی منطقه حرکت هماهنگ و با زنان عضو شوراها تعامل و مراوده داشته باشند.


 

فوزیه ناصری به اتفاق همسرش محمدامین رحیمی پس از بازدید بخش های مختلف دانشگاه آزاد اوز به این دیدار و ملاقات خاتمه داد و یادآور شد:

خوشحال است که دانشگاه آزاد اوز دارای مجموعه  مجهز آموزشی، فرهنگی و پژوهشی است، او یادآور شد خود دو کتاب به چاپ رسانده و مایل است در فعالیت های فرهنگی با دانشگاه همکاری و ارتباط داشته باشد..

 
   
نظرهای شما :  
همشهری[15/6/1396] : کار. ارزنده دانشگاه. ازاد. اوز. قابل تقدیر است. باید همه. زنان فعال. ومسول. در منطقه. لارستا. در ارتباط. باشند تا با تبادل. نظر به یک دیدگاه مشترک ومفید برای. پیشرفت. شهر ها. برسند از خانم ناصری هم به سبب دیدگاهشان نسبت به. ارتقای. اوز به شهرستان. تشکر. می کنیم لازم است. اعضای محترم. شورای. اوز نیز برای تبادل نظر در مورد پیشرفت شهر مان. از تجارب. شهرهای. مجاور. استفاده. نمایند
 
شهروند[15/6/1396] : مصاحبه خیلی خوبی است. وباید قابل توجه. اعضای شورای شهر. قرار گیرد. چنانچه. یک. کار. گروهی. از زنان منتخب. شورای. شهر. در اوز. گراش. لار. لامرد. بنارویه تشکیل. شود ودایما. با هم. در تبادل. نظر. باشند واز تجربیات. یکدیگر. استفاده. نمایند بسیار. مفید. فایده است. والگویی میشود. برای. سایر. مناطق واین جز. فلسفه واصول. کار. شورایی است. با تشکر
 
شهروند [15/6/1396] : امیدوارم این ارتباطات به ارتقای آوز کمک کند وبقول این خانم محترم واقعآ ارتقا حق مردم آور است
 
راضیه [15/6/1396] : متاسفانه بعضیها علیه ببمارستان اوز تبلیغ زیاری راه انداخته اند حالا این گزارش از خانم محترم شورای شهر گراش خواندم که چشم کودکی را از کوری نجات دادندخوشحال شدم به خانم فوزیه ناصری بخاطر انتخابش وسخنگویی شورا تبریک میگویم
 
احسان [15/6/1396] : ماشاالله زنان حسابی شوراها را تسخیر کردند
 
پاسخ به. راضیه[17/6/1396] : مشکل. مدیریت. وعدم. دلسوزی افراد غیر بومی. به این. بیمارستان. با. سابقه که. اخیرا. با. تنزل. درجه. مواجه. شده. است. جای. خود. دارد ومردم ازین. بابت که بیمارستان. اوز. پایگاه. پرتاب. بیمار. به. لار. وگراش. شده. گلایه. مند. هستند. مدیر فعلی چندان علاقه مند به. اینده بیمارستان اوز نیست. وتنها صبح. بر سر کارش. حاضر. است واین. سبب. عقب. رفت بیمارستان. اوز. شده. است
 
دانشجوی. دختر[17/6/1396] : با نظر. شهروند. موافقم که نمایندگان. زن. شورای شهر. در شهرها. ومناطق. مجاور. باید یک کانون ومحلی ترتیب بدهند که هر از چند ماه. یکبار در جلساتی. همدیگر. ملاقات. نمایند. وبا هم از تجربیات. یکدیگر. استفاده. نمایند
 
خادم [17/6/1396] : بیمارستان اوز اصلا هم به کسی رسیدگی نمیکنند خیلی هم بی نظمه
 
نام: