جمعه ۱ تير ۱۳۹۷

  درباره ما

  گالری عکس

سالگرد ارتحال بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(قدس سره اله)و قیام پانزده خرداد تسلیت باد

 
[ ارسال عکس ]
آرشیو گالری تصاویر  

  ورود به سایت
نام کاربری
رمز عبور


  آمار
  مادران ایرانی‌ دارای همسر غیرایرانی بخوانند
[ چهارشنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۶ - 00:00:35 ]
مدیر اجتماعی اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان هرمزگان با اشاره به آغاز طرح سرشماری زنان ایرانی دارای همسر غیر ایرانی گفت: مشمولان طرح سرشماری زنان ایرانی دارای همسرغیرایرانی اطلاعات خود را به شماره سامانه پیامکی ۲۰۰۰۱۹۵ ارسال‌ کنند.


نتیجه تصویری برای مادران ایرانی‌ دارای همسر غیرایرانی بخوانند


کیامرث برخورداری امروز دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: طرح سرشماری زنان ایرانی دارای همسر غیر ایرانی در راستای سرشماری زنان ایرانی دارای همسر غیرایرانی و بمنظور ارایه خدمات به فرزندان آنان انجام می شود.

نتیجه تصویری برای مادران ایرانی‌ دارای همسر غیرایرانی بخوانند


وی بیان داشت: تعداد قابل توجهی از زنان ایرانی که با اتباع خارجی ازدواج کرده‌اند نمی‌توانند برای فرزندان خود شناسنامه، کارت‌ملی و کارت سلامت بگیرند و به همین علت مشکلات بسیاری برای تحصیل و شغل فرزندان آنها ایجاد می‌شود.

نتیجه تصویری برای مادران ایرانی‌ دارای همسر غیرایرانی بخوانند

مدیر اجتماعی اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان تصریح کرد: مادران ایرانی‌ که دارای همسر غیرایرانی هستند باید کد ملی خود را به شماره سامانه پیامکی 2000195 ارسال‌ کنند و پس از ارسال پیامک و انجام فرآیند قانونی سرشماری، اقدامات لازم برای صدور کارت هویت فرزندان ذکور این بانوان انجام خواهد شد.

به گفته برخورداری، مشمولان طرح سرشماری زنان ایرانی دارای همسرغیرایرانی از مراجعه به دستگاههای اجرایی استان خودداری و فقط اطلاعات مربوطه را از طریق سامانه پیامکی ارسال نمایند.

نتیجه تصویری برای مادران ایرانی‌ دارای همسر غیرایرانی بخوانند

این مسئول عنوان کرد: کارشناسان اداره کل تعاون،کار ورفاه اجتماعی استان با این مادران و زنان تماس گرفته و در خصوص تعداد فرزندان و سال تولد آنها و سایر موارد از آنان سئوالاتی را می‌پرسند.

وی با بیان اینکه این طرح صرفا شامل فرزندان آنان که مادر ایرانی دارند می‌شود، گفت: مردان غیرایرانی که همسر ایرانی دارند تابع مقررات خود هستند.

مدیر اجتماعی اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان خاطرنشان کرد: در اجرای این طرح و در صورت صدور کارت هویتی، فرزندان  دسته از زنان دارای غیرهمسر ایرانی می‌توانند از مزایای دفترچه بیمه درمانی و ثبت نام در مدرسه بهره‌مند شوند.

منبع: تسنیم
 
   
نظرهای شما :  
نام: