جمعه ۱ تير ۱۳۹۷

  درباره ما

  گالری عکس

سالگرد ارتحال بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(قدس سره اله)و قیام پانزده خرداد تسلیت باد

 
[ ارسال عکس ]
آرشیو گالری تصاویر  

  ورود به سایت
نام کاربری
رمز عبور


  آمار
  برگزاری سیصد و یازدهمین جلسه هم اندیشی کارکنان دانشگاه آزاد اوز
[ چهارشنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۶ - 00:02:40 ]
برگزاری سیصد و یازدهمین جلسه هم اندیشی کارکنان دانشگاه آزاد اوز

سیصد و یازدهمین جلسه هم اندیشی کارکنان در ساعت 8 صبح روز دوشنبه 27/06/96 در دفتر ریاست دانشگاه برگزار شد.این جلسه به مدیریت آمنه روستا، مسئول مالی دانشگاه، و با بحث هایی پیرامون شروع سال تحصیلی و برنامه ریزی کلاس ها و ثبت نام، پیگیری مصوبه های جلسه قبل، پیشرفت ثبت کتاب ها در کتابخانه و لزوم آموزش دیدن همکاران در حیطه های مالی و آموزشی برگزار شد و هریک از کارکنان ضمن اظهار نظر به حوزه های کاری خود نیز پرداختند و موارد مورد توافق را برای اجرا به تصویب رساندند.پروانه پدرام، مسئول آموزش و فرهنگی، ضمن معرفی مدیرگروه های رشته های مختلف به برنامه ریزی کلاس ها با همکاری محسن مهرآوران، پگاه بالانچی و شیما رحمان پور اشاره کرد و توضیحاتی را نیز در مورد سومین شماره فصل نامه «با پیام دانش اوز» و مراحل تکمیل آن ارائه داد.


پگاه بالانچی، مسئول امور ثبت نام، به نحوه ثبت نام ورودی های جدید پرداخت و لزوم تبلیغات در سطح شهر و فضای مجازی را یادآور شد.

شیما رحمان پور، مسئول دبیرخانه، به روند آموزشی خود در حیطه مالی پرداخت و نکاتی را در مورد سایت پیام دانش یادآور شد.محسن مهرآوران، مسئول پژوهشی، نکاتی را در مورد جلسه پژوهشی استان و مواردی که نامه نگاری و کسب مجوز برای آن ها از اهمیت برخوردار است بیان کرد که بدین منظور با مشورت مسئول مالی تصمیم لازم را اتخاذ می کنند.

مهرآوران اشاره ای به تجهیزات مورد نیاز طبقه اول و دوم نیز کرد تا به ترتیب اولویت خریداری و استفاده شود.ناصر خضری، مسئول امور دانشجویی، نیز در مورد هماهنگی به منظور حضور استادان در دانشگاه و سر کلاس، مکان مستقل استراحت دانشجویان، لزوم احترام متقابل بین استاد و دانشجو و پیشرفت ثبت کتاب ها در سامانه دیجیتال کتابخانه نکاتی را یادآور شد.عبدالعزیز خضری، رییس دانشگاه، از پیگیری مصوبه های جلسه قبل تشکر کرد و از همکاران خواست در صورت موافقت با درخواست ها خود پیگیر و هماهنگ کننده باشند.

همچنین، به قدردانی راسخی، معاون امنیتی اجتماعی فرمانداری ویژه لارستان، از زنده بودن دانشگاه آزاد اسلامی اوز اشاره کرد که لازمه آن ملموس تر بودن حضور دانشجو و استاد است.خضری از مهرآوران به خاطر پیگیری ساخت و ساز طبقه اول تشکر کرد و خرید بعضی تجهیزات را موکول به مرحله تکمیلی ساختمان دانست. تجهیز مهمان سرا نیز باید با دقت و امکانات بیشتر صورت گیرد تاثیر گذار باشد.

رییس دانشگاه به کارگیری استادان فعال در زمینه های فرهنگی و پژوهشی را ضروری خواند و از همکاران خواست در ویرایش مطالب فصل نامه همکاری بیشتری داشته باشند.

خضری از آموزش همکاران قدردانی و بر اهمیت مطلع بودن کارکنان در حیطه های مختلف تاکید و عنوان کرد فکر و عمل ثروت ایجاد می کند و باید فکر کنیم همیشه در بحران هستیم تا بهترین تصمیم و عملکرد را داشته باشیم.

همایش روز دانشجو و مناسبت های مختلف آذرماه با حضور فرماندار نیز تصویب شده است که در جلسه های بعدی پیرامون تاریخ و نحوه برگزاری آن بحث می شود.

جلسه در ساعت 9:10 پایان یافت.

مدیر جلسه بعدی: مهندس ناصر خضری 
   
نظرهای شما :  
فاطمه [29/6/1396] : موفق باشید نیرو سازی وکادر سازی به همین روشهاست کاریکه سالهای سال دردانشگاه آزاد بیوقفه جریان وادامه دارد
 
مسعود [29/6/1396] : استاد مگر چقدر حق التدریسی میگیرد که انگیزه کارهای فرهنگی وپژوهشی داشته باشد
 
آرش [29/6/1396] : شرمنده اینرا که مینویسم نشانه ناسپاسی بریاست محترم دانشگاه نیست ولی دوستانه به ایشان عرض میکنم بهتر هست جای خود را به یک جوان پرانرژی بدهند
 
همکار بیمارستان [30/6/1396] : آقای آرش بهتره دلیلتان بوضوع درباره کناره گیری آقای خضری رییس دانشگاه بنویسید آیا شما شناخت کافی از ایشان دارید شما رزومه ایشان رامی دانید فکر میکنید ما شب خوابیدیم صبح دانشگاه آزاد اوز راه افتاد واین مجتمع بزرگ دانشگاه بوجود آمد ناسپاسی است ما واقعیتها را نبینیم واحساسی کامنتی بگذاریم ایشان با چنگ ودندان بیمارستان امیدوار را رونق داد ودورانیکه وجود متخصص کیمیا بود بهترین دکتر دراوز بود ولی حالا چی از یک تنزل پیدا کرده امیدوارم درقضاوتهامون احساسی نیندیشیم
 
زارعی [31/6/1396] : برای ریاست وبقیه کارمندان این دانشگاه آرزوی موفقیت دارم
 
نام: