دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶

  درباره ما

  گالری عکس

اولین اکران فیلم دخترعمو پسر عمو در سینمای فردوسی اوز

 
[ ارسال عکس ]
آرشیو گالری تصاویر  

  ورود به سایت
نام کاربری
رمز عبور


  آمار
  بخشدار اوز، وقت شناسی باید نهادینه شود، رعایت وقت تکریم حق الناس است
[ شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ - 04:48:22 ]

بخشدار اوز:

وقت شناسی باید نهادینه شود، رعایت وقت تکریم حق و احترام به مردم است

جلسه شورای اداری بخش اوز در ساعت 9 صبح پنج شنبه 30 شهریور 96 در تالار بخشداری برگزار شد.

 

بخشدار اوز فرا رسیدن ماه محرم و شهادت امام حسین(ع)، بازگشایی مدارس و دانشگاه ها و هفته دفاع مقدس را تسلیت ، تبریک و گرامی داشت گفت و با سپاس از حاضرانی که به موقع در جلسه حضور یافتند، از دیگران تقاضا کرد در جلسات بعدی به موقع حضور پیدا کنند.

محمد حسین آتش فراز در این رابطه افزود:

ما سعی داریم مقاماتی که از شهرهای دیگر از جمله مقام های فرمانداری ویژه لارستان به جلسات دعوت می شوند طوری برنامه خود را زمان بندی کنند که سر وقت جلسه شروع شود. سعی داریم از این به بعد جلسه ای به خاطر دیرآمدن کسی با تاخیر برگزار نشود.

محمدحسین راه پیما، دبیر جلسه با توجه به بازگشایی مراکز آموزشی خواستار افزایش ضریب ایمنی توسط مسئولان و یادآور شد:

 

اول وقت صورت حضور و غیاب ارائه می شود و افرادی که تاخیر می کنند  غایب محسوب خواهند شد.

محمدرضا رضایی، رئیس آموزش و پرورش در خصوص دست آوردهای آموزشی مجموعه زیر نظر صحبت و اظهار کرد:

مقوله مهم این نهاد بزرگ منابع انسانی و مالی است. وی با توجه به وجود آموزگار در همه سطوح خواستار همکاری دهیاران و شوراهای منطقه برای تامین مسکن و اسکان نیروهای فرهنگی شد و خاطر نشان کرد:

متاسفانه این معضل در شهر اوز و فیشور وجود دارد که لازم است با همکاری حل شود.

رضایی تحول در آموزش و پرورش را مثبت و رو به جلو دانست و یاداور شد:

سه سال قبل در بین 59 منطقه آموزشی در ردیف 57 قرار داشته ایم، سال بعد به رتبه 47 و اینک به رتبه 42 رسیده ایم که نیاز است تلاش کنیم به رتبه های بهتر دست یابیم.

وی با بیان قبولی های خوب دانش آموزان با رتبه بالا در کنکور سراسری از کسب رتبه 700 و پذیرش برترین ها در دانشگاه های معتبر دولتی  سخن گفت.


رئیس آموزش و پرورش جایگاه آموزش ابتدایی بین مناطق استان را اول و بین کلیه ادارات قرار داشتن اوز را در جایگاه هشتم معرفی کرد.

وی خاتمه بخش سخنان خود را تقدیر از اعضای هیأت مشورتی و اعلام جشن بازگشایی مدارس ساعت 8:30 روز شنبه یکم مهرماه اعلام و بر ضرورت تامین و نظارت بیشتر دانش آموزان تاکید کرد.

سروان سیدحسین رضوی، فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از هفته دفاع مقدس و جانفنشانی های سلحشوران 8 سال دفاع مقدس سخن گفت.

 
 

دکتر مهران عسکری، نائب رئیس شورا و معاون دانشگاه پیام نور، عبدالعزیز خضری و دکتر محمدرضا عرفانی روسای دانشگاه آزاد و دانشکده بهداشت اوز از بازگشایی دانشگاه ها و افزایش رشته های تحصیلی و برنامه های آموزشی صحبت کردند.

عبدالعزیز خضری با ویژه قرار دادن مقوله تقویت آموزش و پرورش


و تقدیر از فرماندهی نیروی انتظامی و رئیس جدید راهنمایی و رانندگی اوز که در کنترل خودروها و نظم در رفت و آمد سطح شهر عملگرایی دارد، خواستار تدبیری برای یک طرفه کردن خیابان شهید بهشتی شد.

وی  با توجه به کارهای محوطه سازی که در پردیس دانشگاه آزاد اوز صورت می گیرد از بزرگداشت مناسبت های آذرماه(روزهای بسیج، دانشجو و پژوهش) در دانشگاه خبر داد و افزود:

بخاطر کارهای محوطه سازی انجام بعضی برنامه های عمومی متوقف شده است.


 

ساسان پیرزاد، دبیر انجمن نواندیشان، عبداله معصوم نژاد، رئیس اتاق اصناف از دیگر صحبت کنندگان جلسه بودند.

 
   
نظرهای شما :  
اوزی[1/7/1396] : لازم به توضیح است که. رتبه. اوز. دربین ۵۹. منطقه اموزش. وپرورش. منظور بین. بخشهای. فارس است. وبین کلیه ادارات فارس. نیست که این. رتبه. برای اوز که سابقه بسیار. قدیمی. دارد. بسیار. جالب نیست. اوز. باید. با. شهرستانهای. فارس. مقایسه. شود. نه با بخشها ومناطق. کوچک که. سوابق. ادارات انها خیلی خیلی از اوز. کمتر. می باشد این رتبه خیلی. ضعیف است
 
همشهری[1/7/1396] : از جناب بخشدار محترم. درخواست. داریم. نسبت به. دایر کردن. ادارات. مرکز خدمات کشاورزی. دامپزشکی. وبه خصوص اداره ثبت اسناد واملاک. که. قول. تاسیس انرا. داده اند. ومردم هم. همکاری. وحمایت. نمودند. اقدام. عاجل. انجام. دهند. با تشکر
 
فاطمه[1/7/1396] : آمارها درایران از اعتباربرخوردار نیستند پیشنهاد میکنم ریاست آموزش و پرورش مجوز کتبی اداره کل استان که اوز در آموزش ابتدایی اول شدند ارایه و درروزنامه های اوز منتشر کنند
 
شهروند[1/7/1396] : کم کم ارتقا بفراموشی سپرده میشود ومتاسفانه در مهمترین جاییکه بایستی راجع به آن حرف زد حرفی بمیان نمیاد آقای عسکری بسلامتی شما نایب رییس شورا هستید اول وظیفه شماست که از حقوق مردم دفاع کنید
 
یوسف[2/7/1396] : امروزاوز بزرگترین دغدغه اش ارتقا بشهرستان است
 
محمد [3/7/1396] : وقت شناسی ورعایت وقت بایستی بزرگترین دغدغه مسئولین ادارات باشد متاسفانه بعضی مسئولین یا اعتقادی برعایت وقت واحترام بدیگران ندارند یا عمدآ دیر تر وارد میشند که دیگران جلویشان بلند بشند
 
نام: