جمعه ۱ تير ۱۳۹۷

  درباره ما

  گالری عکس

سالگرد ارتحال بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(قدس سره اله)و قیام پانزده خرداد تسلیت باد

 
[ ارسال عکس ]
آرشیو گالری تصاویر  

  ورود به سایت
نام کاربری
رمز عبور


  آمار
  شهروند اوزی مقیم دبی به اتفاق همکاران تجاری در دانشگاه آزاد اوز
[ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶ - 07:18:15 ]

شهروند اوزی مقیم دبی به اتفاق همکاران تجاری در دانشگاه آزاد اوز


 

عبدالمجید جباری: جای خرسندی است که شهرم در راه ارتقای دانش و رونق گام های زیادی برداشته است.


 

این بازرگان اوزی مقیم دبی که به اتفاق سه نفر از همکاران تجاری خود از کشور تایوان به اوز آمده بود در بازدید از دانشگاه آزاد اوز گفت:


 

اوز با همت و تلاش نیکوکاران و مسئولان محلی رو به آبادانی و پیشرفت بیشتر است.
 

وی افزود:


 


این همراهان امیرالد، ویلیام لی و خانم بینک از مراکز مختلف شهر از جمله دانشگاه ها بازدید کرده و علاقمند هستند درباره خصوصیات آن بیشتر بدانند چون اعتقاد دارند کشوری که روی آموزش و پرورش و دانشگاه های خود سرمایه گذاری و برنامه ریزی داشته باشد سرعت توسعه و پیشرفتش بیشتر خواهد شد.


 

این مهمانان برای دقایقی باریاست و کارکنان به گفتگو نشستند و در ادامه از کلیه بخشهای دانشگاه، تالارهای فردوسی(خیریه شیخ عبدالقادر فقیهی)، کتابخانه مولوی (خیریه حاج محمدابراهیم کریما)، شیخ سعدی(خیریه حاج محمدامین کمالی) و قسمت هایی که کار عمرانی آن  به پایان رسیده بود و یا مراحل نهایی خود را می گذراند نیز بازدید کردند.


 

جباری از کیفیت کار در دانشگاه آزاد اوزابراز رضایت و اظهار کرد:


 

امیدوار است با کمک نیکوکاران هرچه زودتر کارهای در دست ساخت و باقیمانده به پایان برسد.


 

هنگام بازدید از بخش ها اعلام شد


 

تالارهای نمایش حضوری (خیریه محمدصدیق پیرزاد)، ورزشی و ویدیو کنفرانس، محوطه سازی و بلوار ورودی امید است تا آذرماه 96 با مساعدت نیکوکاران خاتمه و یا کاملا تجهیز شوند.


 

عبدالعزیزخضری، رییس دانشگاه، با قدردانی از هیات امنای دانشگاه دفتر دبی و خیراندیشان از جباری، شهروند نیکوکار مقیم دبی، خواست مشاهدات خود از دانشگاه آزاد اوز را به اطلاع دیگر نیکوکاران برساند.


وی خاطر نشان کرد:

تا اتمام این ساختمان و محوطه از منابع خیر نیکوکاران در امور عمرانی استفاده خواهد شد ولی در نظر است بعد از آن روی تامین تجهیزات عمده فنی و آزمایشگاهی و منابع انسانی کارآمد فعالیت شود تا با توجه به کاهش دانشجو، روی کیفیت و ارتقای کیفیت آموزش و پژوهش تمرکز شود.


 
   
نظرهای شما :  
محمود[3/7/1396] : جذب خیریه هم شد؟آقای جباریوضع مالیخیلی خوبی دارند
 
کمال[3/7/1396] : پیشرفت اوز در زمینه های مختلف ، همواره مدیون علاقمندی و همت والای نیکوکاران اوزی به زادگاه ابا و اجدادی شان است .ان شاالله با همراهی نیکوکاران شهری آبادتر داشته باشیم و داشگاه آزاد نیز هر چه زودتر تکمیل گردد.
 
اوزی[4/7/1396] : به نظر بنده بیشتر کسانیکه نگرش انها. علمی باشد ودر کار وزندگی ازین روش. استفاده. می کنند در ملاقات وبازدید. از دانشگاه. می. توانند به. اینگونه. مراکز. خدمت. نمایند. موفق. باشید
 
عبدالرزاق [4/7/1396] : الحمدالله اوز دارای پیشرفت خوبی شده است فقط ارتقا پیدانکردیم که آنهم شورای دور قبل رحمت زیادی کشیدند البته بنتیجه نرسیدن که اینشاالله شورای فعلی فعالیت را پیگیری کند تا به نتیجه برسیم آقای مجید جباری هم از خیرین بی منت اوزی دردبی هستند
 
فرشته[5/7/1396] : دوست داشتم نظاران این خارجیها در باره اوز و دانشگاه آزاد و جاهای دیگر که دیدن کردند بدانم
 
مریم [5/7/1396] : خوشم میاد خبر را عکسباران کردید
 
فریبا [11/7/1396] : باتشکر وقدردانی از خیرین عزیز وگرانقدر امیدوارم همیشه صحیح وسالم وسایه شان برسر فرزندان وخانواده هایشان طولانی بماند من فقط خواستم از این طریق پیامی به خیرین گرانقدر برسانم که دیگر بیش از اینها پول صرف دانشگاهها نکنند الان اوز به خیلی چیزها نیاز دارد که بر دانشگاهها اولویت دارند
 
نام: