جمعه ۱ تير ۱۳۹۷

  درباره ما

  گالری عکس

سالگرد ارتحال بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(قدس سره اله)و قیام پانزده خرداد تسلیت باد

 
[ ارسال عکس ]
آرشیو گالری تصاویر  

  ورود به سایت
نام کاربری
رمز عبور


  آمار
  برگزاری سیصد و دوازدهمین جلسه هم اندیشی کارکنان دانشگاه آزاد اوز
[ پنجشنبه ۶ مهر ۱۳۹۶ - 00:00:42 ]
برگزاری سیصد و دوازدهمین جلسه هم اندیشی کارکنان دانشگاه آزاد اوزسیصد و دوازدهمین جلسه هم اندیشی کارکنان در ساعت 8 صبح چهارشنبه 5/7/96 به دبیری پروانه پدرام، سردبیر فصلنامه "با پیام دانش اوز" در اتاق ریاست برگزار شد.دبیر جلسه هدف از تشکیل این جلسه را هماهنگی نهایی در خصوص انتشار سومین شماره نشریه با پیام دانش اوز بیان کرد و در خصوص طرح روی جلد، تیترهای برجسته، شمارگان و دیگر جزئیات از همکاران درخواست مشورت و بیان نظرات شد و توضیحاتی در مورد مطالب و محتویات شماره سوم ارائه کردند.سردبیر فصلنامه در رابطه با همکاری اعضای هیات تحریریه گفت:

نیاز است اعضا علاوه بر نوشتن مطلب در جلب مطالب دیگران، گرفتن مشترک، توزیع بین علاقمندان، تشویق صاحبان حرف و مشاغل در دادن تبلیغات و کوشش برای توزیع در شهرهای مختلف از جمله بندرعباس و تهران و نیز در ویرایش مطالب همکاری بیشتر کنند.


پدرام افزود:

به خاطر مشغولیت کاری همه مان، شماره سوم را نتوانسیم روز اول مهر چاپ و منتشر کنیم.آمنه روستا، پگاه بالانچی، شیما رحمان پور نظرات خود را در مورد طراحی و مطالب درون نشریه بیان و از عبدالعزیز خضری، رئیس دانشگاه و مدیر مسئول، پروانه پدرام، سردبیر نشریه و زینب آگاهی، طراح نشریه تشکر کردند و و به بیان دیدگاه های خود در موارد خواسته شده که با دقت بررسی کرده بودند پرداختند.

در پایان عبدالعزیز خضری از دقت و ریزبینی اعضای تحریریه تمجید کرد و خواستار تعامل گسترده تر برای شماره های بعدی نشریه شد.

مدیرمسئول با ابراز خشنودی از نوشتن مطالب تولیدی بر این مهم تاکید کرد و تشویق افراد دیگر را نیز خواستار شد.

درجلسه مصوب شد:

1. با توجه به مشورت و ارائه نظرات تغییراتی در ویرایش و تیتر نهایی نشریه اعمال شود.

2. تعداد تیراژ شماره سوم نشریه با توجه به یافت نشدن موزع در شهرهای همجوار و به ویژه بنرعباس به تصمیم گیری مدیر مسئول و سردبیر موکول شد.

3. مکانی برای بایگانی مجله با پیام دانش اوز در دانشگاه در نظر گرفته شود.

4. با تقدیر از عبدالغفار خضری، فرهنگی مقیم شیراز، که مساعدت در مدیریت توزیع فصلنامه را به عهده دارند رایزنی ها برای جلب مساعدت علاقمندانی در بندرعباس و تهران برای توزیع آن بین دوستداران بویژه همشهریان ادامه پیدا کند.

جلسه با اعلام اینکه نشریه تا 12 مهرماه آماده توزیع خواهد شد در ساعت 8.35 به پایان رسید.

 
   
نظرهای شما :  
مقیمی [6/7/1396] : قابل تقدیر وتحسبن است هرچیز وهر موردی به تبادل نظر گذاشته می شود سیستمی کارا وتحسین برانگیزاننده که باید مورد توجه قرار گیرد
 
شهروند [6/7/1396] : قیمت 5000 تومان برای مجله زیاد وبرای همین استقبال نمیشود بنظر من باید قیمت را از 1000 وحتی 500تومان شروع میکردید وکم کم افزایش میدادید وجود واتساپ وتلگرام کمتر کسی دنبال روزنامه ومجله هست
 
دانشجو [6/7/1396] : ناصرخضری ومهرآوران درعکسها دیده نمیشند
 
فرزانه [8/7/1396] : اوز آمادگی داشتن اینقدر روزنامه ندارد زیاد شدن روزنامه مثل ضرب الامثل سنگ بزرگ علامت نزدن است وزیاد شدن روزنامه دراوز مثل این ضرب الامثل است پس بهتر است دنبال کیفیت مطلب باشیم نه کمیتها عصر اوز شنیدم میخواد تعطیل بشود که بخاطر همین زیادی روزنامه هاست
 
اوزی[9/7/1396] : روزنامه ومجلات. در اوز باید تکیه مطالب شان باید بر مسایل محلی واطلاعات استانی. وملی. باشد وگرنه نوشتن مطالب علمی. وفلسفی چندان مورد اقبال یک شهر کوچک. قرار نمی گیرد
 
نام: