دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶

  درباره ما

  گالری عکس

اولین اکران فیلم دخترعمو پسر عمو در سینمای فردوسی اوز

 
[ ارسال عکس ]
آرشیو گالری تصاویر  

  ورود به سایت
نام کاربری
رمز عبور


  آمار
  دیداروملاقات روسای دانشکده بهداشت وآزاداوز با خانواده معظم شهدای اوز
[ شنبه ۸ مهر ۱۳۹۶ - 00:03:25 ]

دیدار و ملاقات روسای

دانشکده بهداشت و آزاد اوز با خانواده معظم شهدای اوز

همزمان با هفته دفاع مقدس و با توجه به برنامه ریزی شورای فرهنگی- اداری بخشداری اوز و با حضور معاون آموزشی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان  و رییس دانشکده بهداشت و رییس دانشگاه آزاد اسلامی مرکز اوز، دیداری از خانواده معظم شهید، آقایاری و احمدپور صورت گرفت.

  

.

 

دکتر محمد رضا عرفانی، معاون آموزشی دانشکده علوم پزشکی لارستان،  با تجلیل از مقام شامخ شهدا بر وظیفه دانشگاهیان در زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا تاکید کرد.

 وی افزود:

« شهدا نقش به سزا و سازنده‌ای در شکل گیری شخصیت اجتماعی و فرهنگی نسل جوان ایران داشته اند و پاسداشت و یادآوری رشادت‌های این عزیزان جزء وظایف قشر دانشگاهی محسوب می شود»

 

رییس دانشکده بهداشت خاطر نشان کرد:

«خانواده ایثارگران، شهدا، جانبازان و آزادگان عزیز و همه ایثارگران معلم‌های بزرگ در این کشور هستند، ما درس را باید از آنان یاد بگیریم و بیاموزیم، مردم ما مردم قدرشناسی هستند و بی‌شک قدر خانواده‌های ایثارگر را می‌‌دانند، همه می‌‌دانند که اگر ایثارگری و فداکاری این عزیزان نبود بر سر کشور چه بلایی می‌‌آمد


عبدالعزیز خضری، رییس دانشگاه آزاد اسلامی مرکز اوز، نیز اظهار کرد:

« احترام و تکریم خانواده ایثارگران و شهدا یک تعارف نیست، بلکه یک وظیفه و حقیقت است و همه ما باید افتخار کنیم که خادم ایثارگران و خانواده عزیز شهدا، جانبازان و آزادگان باشیم»

#?-:nbsp;

در این نشست صمیمی و دیدار و ملاقات با دو خانواده شهدا جواد آقایاری و محمد امین احمدپور، پدر، مادر، خواهران و برادران این دو شهید حضور داشتند.

محمد احمدپور، پدر شهید محمد امین احمد پور، ضمن تشکر از حضور روسای دانشکده بهداشت و دانشگاه آزاد اوز به اتفاق جمعی از کارکنان  گفت:

این دیدار و ملاقات باعث تالم خاطر اعضای خانواده خواهد شد و شادی روح شهدا را در پی حواهد داشت.


علاوه بر نامبردگان خانم خادم، جواد شکیبا، حسین علی حاجیان، الهام غیاثی و حاجی صدیقی از کارکنان دانشکده بهداشت نیز حضور داشتند.

تصویر: الهام غیاثی

 
   
نظرهای شما :  
بسیجی [8/7/1396] : درود بپیشگاه آقا امام زمان عج وآقا ابا عبدالله الحسین شهید کربلا ودرود به همه شهدای جان برکف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران
 
صبوری[8/7/1396] : درماه شهادت مظلومانه امام حسین (ع)ماه خون وشمشیربشهدای راه اسلام وانقلاب اسلامی درود
 
اوزی[8/7/1396] : کار بسیار جالب است اما چنانچه. به سایر. خانوادههای. شهدا. نیز. ملاقاتی. داسته باشند. بسیار عالی میشود
 
ازبندر عباس[8/7/1396] : با سپاس از مدیریت. دانشگاه. ازاد که با درک درست. ومسولانه به این. نتیجه. رسیده اند که گسترش وساخت وساز بیش از ازین برای دانشگاه ازاد. لازم نیست وامید می رود که. دانشگاه پیام نور نیز در اوز. نیز به این نظر. برسد. تا سرمایه خیران ونیکوکاران اوزی صرف سایر احتیاجات. مانند. مخزن. اب. فضای سبز.وکارهای عمرانی. دیگری. شود
 
محسن سوخکی[10/7/1396] : سلام بروح بلند شهدا
 
نام: