دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶

  درباره ما

  گالری عکس

اولین اکران فیلم دخترعمو پسر عمو در سینمای فردوسی اوز

 
[ ارسال عکس ]
آرشیو گالری تصاویر  

  ورود به سایت
نام کاربری
رمز عبور


  آمار
  سومین شماره فصلنامه «با پیام دانش اوز» تحویل چاپ خانه گردید
[ دوشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۶ - 05:47:01 ]

سومین شماره فصلنامه «با پیام دانش اوز» تحویل چاپ خانه گردید


 Image result for ‫پگاه بالانچی کارمند دانشگاه آزاداوز‬‎

عضو هیأت تحریریه: سومین شماره فصل نامه «با پیام دانش اوز» پس از طرح در هیأت تحریری، بازبینی و ویرایش نهایی برای انتشار به چاپخانه اسال شد.

 

 

بر اساس این گزارش پگاه بالانچی گفت:

سعی بر این بود که فصل نامه در روز اول مهرماه در دسترس علاقمندان قرار بگیرد اما به خاطر مشغله کاری، نداشتن کادر منحصر به نشریه، حساسیت روی ویرایش و عدم تسلط کافی همه همکاران در تهیه مطلب و ویراستاری و اشتباهی که در شماره دوم در جابجایی مطلبی صورت گرفته بود، در این شماره احساس مسئولیت بیشتری لازم بود که بیشتر از همه سردبیر فصل نامه با وجود نداشتن وقت کافی درگیر شد و به همین خاطر انتشار مجله با تاخیر 15 روزه صورت می گیرد.


 

 این عضو تحریریه اظهار کرد:

شماره جدید با 50 صفحه با همان شکل و محتوای شماره های قبلی آماده شده است و انتظار است برای شماره آینده افراد اهل قلم، فعالان اجتماعی - فرهنگی (شهروندان اوزی و غیراوزی)) با دادن خبر، گزارش و تحلیل و یا مطالب با منبع اصلی(به زبان انگلیسی و با ترجمه فارسی آن) و بر کیفیت نشریه بیافزایند.

بالانچی خاطر نشان کرد:

فصلنامه «با پیام دانش اوز» که به نوعی ارگان دانشگاه آزاد اسلامی مرکز اوز محسوب می شود، انتظار دارد اقشار دانشگاهی به ویژه دانشگاه های اوز با نشریه همراهی داشته باشند و کوشش می شود در این مسیر توفیق حاصل شود.

وی یادآور شد:

بینندگان سومین شماره فصلنامه، خواننده مطالب متنوع از جمله گفتگو خواهند بود.


او در خصوص هزینه های مجله اظهار کرد:

برای چاپ 400 جلد مجله 46500000 ریال بایستی به حساب چاپ خانه کوثر لارستان واریز کنیم و این به غیر از هزینه های، انسانی و خدماتی است که به همت همکاران، درآمد آگهی، مساعدت نیکوکاران و هیأت امنای دانشگاه صورت می گیرد.

 

بالانچی با تشکر از عبدالغفار خضری، شهروند فرهنگی مقیم شیراز که این دانشگاه را با حمایت خود در رسانیدن مجله به دوستداران، در شیراز یاری می رساند، ابراز امیدواری کرد در شهرهای دیگر تهران و به خصوص بندرعباس که تعداد قابل توجهی از همشهریان ساکن و شاغل هستند چنین حمایت مشابه شیراز صورت گیرد تا بتوان« فصل نامه با «پیام دانش اوز» را توزیع کرد. وی افزود:  

نشریه تا 15 مهرماه آماده توزیع می گردد.

 
   
نظرهای شما :  
همشهری[10/7/1396] : با تشکر وخسته نباشید. نشریه. ارگان. دانشگاه چنانچه با کیفیت بیشتر. وپر محتواتر. منتشر شود بهتر ست حتی اگر. دیرتر وسر موقع. منتشر. نشوند چندان اشکال ندارد
 
از بندرعباس[10/7/1396] : لازم است جناب خضری که فردی فرهیخته. وعلاقه مند به زادگاه خودش است در حال حاضر که مساله ارتقا وتقسیمات کشوری سرعت گرفته وشهرها ومسولان سخت. در تکاپو هستند مطلبی در نشریه درج. نمایند تا مردم وحتی مسولان ومعتمدین در اوز نیز در جریان این کار وارزوی. دیرینه. همشهریان. قرار گیرند به قرار اطلاع از ۵. بخش در حال ارتقای فارس مسولان ۳. بخش شدیدا در حال فعالیت. وارتباط با مقامات ارشد کشور هستند. وما به صرف. ارسال پرونده به تهران. کم تحر.ک. شده ایم
 
افسانه [10/7/1396] : با تقدیر وتشکر ازدانشگاه آزاد ودست اندرکاران مجله پیام دانش وسایت خواستم خواهشی کنم که بهای مجله راپایین بیارید تا مردم خیلی خوب استقبال کنند واین بنفع همه است
 
همشهری[10/7/1396] : این سه نفری که جزء برترینهای دانشگاهی کشور بودند هیچکدان در مدارس اوز درس نخوانده و دانشاوزان تیزهوشان لار بودند
 
اشرف[11/7/1396] : چرا صبح سایت قطع بود وارد نمیشدیم
 
نام: