دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶

  درباره ما

  گالری عکس

اولین اکران فیلم دخترعمو پسر عمو در سینمای فردوسی اوز

 
[ ارسال عکس ]
آرشیو گالری تصاویر  

  ورود به سایت
نام کاربری
رمز عبور


  آمار
  کلینیک دندانپزشکی دکتر زراعتی در فضایی بانشاط شروع به کار کرد
[ شنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۶ - 00:05:37 ]

کلینیک دندانپزشکی دکتر زراعتی در فضایی با نشاط شروع به کار کرد


پایگاه خبری پیام دانش:

کلینیک دندان پزشکی دکتر زراعتی در ساعت   9:30 صبح روز سه شنبه 11 مهرماه 96 مورد بهره برداری قرار گرفت، اما پیش از آن که خبری از راه اندازی درمانگاه های متعدد باشد به شکل و محتوای این جایگاه بایستی توجه شود که مدیر آن با احترام به شعور و تکریم مراجعان درمانگاه را آراسته بود تا بیماران متاثر از درد و رنجی که متحمل می شوند و گران بودن مطب های دندانپزشکی نباشند.

 
 

 دکتر سمیره زراعتی، دندان پزشک خوش ذوق و با اعتقاد به مشتری مداری اظهار کرد:

نقش درمان روانی در فضایی آرام بخش، در التیام بیماران در علم پزشکی حایز اهمیت است و در این راستا سرمایه گذاری لازم برای ایجاد فضای جذاب صورت گرفته است که مشتری تا حدودی درد دندان را فراموش کند و از سویی با به کار گرفتن سامانه های صوتی و تصویری و آهنگ ملایم سعی شده به بیمار کمک شود تا در حین عملی که قرار است روی وی صورت بگیرد آرامش خود را حفظ کند.


 

دکتر زراعتی افزود:

قصد داریم در درمانگاه با تهیه تجهیزات روز دندان پزشکی پذیرای اطفال باشد و پیش و حین عمل او را با انواع وسایل بازی و غیره سرگرم کنیم.


وی یادآور شد:

بستگی به نوع بیمار و عملی که قرار است روی وی انجام شود انواع مختلف یونیت (صندلی عمل) دندانپزشکی را تهیه و در اتاق های مجزا قرار داده ایم.

این دندان پزشک در خصوص انواع خدمات پزشکی که در درمانگاه انجام می شود گفت:


 

عصب کشی، ترمیمی، ارتودنسی، کار گذاشتن دندان های ثابت و متحرک و عمل ایمپلنت از اعمالی است که در درمانگاه انجام می شود.


وی ابراز امیدواری کرد، مجوز تصویربرداری در خود درمانگاه داده شود تا بیمار پیش، حین و بعد از عمل مجبور به مراجعه به مراکز رادیولوژی (تصویربرداری طبی از دندان) نباشد.


عبدالعزیزخضری، یوسف حسینی، عبداله معصوم نژاد و دکتر فداکار (روسای دانشگاه آزاد اوز، اداره ورزش و جوانان، اتاق اصناف، مدیر داروخانه فداکار) به اتفاق جمعی از شهروندان در مراسم افتتاحیه حاضر بودند.


 

شرکت کنندگان از دکتر سمیره زراعتی به خاطر احترامی که برای مردم  قایل شده و اعتبار مالی سنگینی که به امر فضای عمومی و تامین تجهیزات پزشکی کیفی و مدرن اختصاص داده اند، تا فضای مناسب و با نشاط را فراهم آورده شود، قدردانی کردند.

دکترسمیره زراعتی اهل «فیشور» وفارغ التحصیل دانشگاه عجمان از امارات متحده عربی می باشد.


 

کلینک دندانپزشکی درخیابان شهید بهشتی، اول کوچه روبروی بانک ملت بسمت مسجد سلمان فارسی واقع است.

 
   
نظرهای شما :  
اوزی[15/7/1396] : خانم دکتر اهل کجا هستند ودر کدام شهر وادرس ایشان کجاست. محل کارشان کجاست
 
افشاری [15/7/1396] : زحمت بکشید آدرس دقیق مطب دندانپزشکی بنویسید
 
كريم[15/7/1396] : ايشان كجائي هستند بومي اوزي است يا غير بومي؟. البته از حضور و خدمات ايشان در اوز تشكر ميشود و جاي بسي خوشحالي است و آرزوي موفقيت برايشان داريم لطف نمائيد سابقه كاري و نام دانشگاه محل فارغ التحصيلي هم جهت اطلاع همشهريان محترم اعلام فرمائيد.
 
شهروند[15/7/1396] : این خبر خیلی نامشخص وبدون ادرس ومکان است
 
كريم [15/7/1396] : متوجه شدم اهل فيشور ميباشد- ظاهرا كلينيك مرتب و تميز و مجهز ميباشد.شروع كارشان در اوز ميباشد يا سابقه كاري قبلا داشته اند.بازهم آرزوي موفقيت براي ايشان.سربلند باشند
 
دكتر زراعتي[16/7/1396] : سلام خدمت همشهريان عزيز ...بنده سابقه كاري ٧ساله و در شهر اوز ساكن هستم ،قبلا در اوز مطب خصوصي داشتم ولي در حال حاضر يك كلينيك با ٥دستگاه و كارهاي مختلف در خدمت هستم ...آدرس :اوز روبرو بانك ملت كوجه شهيد بهشتي ٢ تلفن تماس٥٢٥١-٦١٣٤،. تلفن همراه:٠٩٣٦٧٨٥١٦٦٩
 
صفیه[17/7/1396] : از خانم دکتر زراعتی باید تشکر و قدردانی کنیم واقعآ مطب زیبا و دلنوازی ساخته اند وهرکسی وارد شوداحساس آرامش میکند برخلاف مطبهای دیگر بویژه مطبهای لارکه از وضعیت بدی دارند و حتی آدم سالم که همراه بمریض بمطبهایشون برود خودش هم مریض میشود
 
محمد افشاری[17/7/1396] : منهم بنوبه خودم از سرمایه گذاری و کارهای بسیار خوب خانم دکتر در کلینک دندانپزشکی تشکرات فراوان دارم
 
كريم[19/7/1396] : با تشكر از خانم زراعتي لازم است بروشورهاي تبليغاتي تهيه و در سطح منطقه لارستان توزيع نمايند تا جلب مشتري شود و سعي نمايند براي نيروهاي كمكي و دستياري از نيرو يهاي بومي اوز استفاده نمايند موفق و پيروز باشند و كارهايشان داراي كيفيت خوب با دستمرد مناسب باشد تا مشتري را بسوي خود جلب نمايد
 
نام: