جمعه ۱ تير ۱۳۹۷

  درباره ما

  گالری عکس

سالگرد ارتحال بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(قدس سره اله)و قیام پانزده خرداد تسلیت باد

 
[ ارسال عکس ]
آرشیو گالری تصاویر  

  ورود به سایت
نام کاربری
رمز عبور


  آمار
  فعالیت جدید انجمن میراث فرهنگی
[ چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶ - 06:39:47 ]
فعالیت جدید انجمن میراث فرهنگیبه گزارش پسین اوز جلسه انجمن میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری بخش اوز در بخشداری اوز تشکیل شد.

ابتدا بخشدار اوز ضمن سپاس از انجمن میراث فرهنگی گذشته و اداره میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری لارستان به اهمیت انجمن پرداخت و گفت بخش اوز مستعد گردشگری است و باید بر روی آن برنامه ریزی و سرمایه گذاری شود چون سرمایه گذاری در میراث فرهنگی باعث ایجاد اشتغال می گردد.

محمد حسین آتش فراز از موزه مردم شناسی به نیکی یاد کرد و گفت این مکان باعث جلب گردشگر شده است.

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لارستان طی سخنانی اظهار داشت با دستور معاون رئیس جمهوری تاکید شده است که انجمن های میراث فرهنگی احیا و تقویت شده و به طور کلی مردم به کمک این آثار بیایند.

سیما علویه افزود:

هر چه آثار ثبتی بیشتر باشد زمینه برای تاسیس نمایندگی میراث فرهنگی اوز فراهم تر می شود. علویه تاکید کرد که انجمن جدید با اعضای جدید انتخاب و هماهنگ عمل شود. وی ضمن تقدیر از زحمات 15 ساله بدون چشمداشت احمد خضری و همکاری عبداله جانفدا توصیه کرد که اطلس باستان شناسی داشته باشید. فروغ هاشمی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اوز اقدامات خویش را بیان داشت و تقاضای تاسیس نمایندگی میراث فرهنگی نمود.

صالحی و رحمان زاده رئیس و عضو شورای اسلامی شهر اوز نیز به طور صریح اعلام کردند که با انجمن همکاری خواهند داشت.

صالحی رئیس شورا از اقدامات دبیر انجمن سابق سپاسگزاری کرد. و در پایان احمد خضری به عنوان دبیر القا شد و مقررگردید که اعضای جدید توسط بخشداری تعیین و برای فعالیت جدید اعلام شود.

در این جلسه آتش فراز بخشدار، راه پیما معاون بخشداری، صالحی، رحمان زاده، عسکری از شورای اسلامی شهر، امیری سرپرست شهرداری، پیرزاد روابط عمومی شهرداری، هاشمی رئیس فرهنگ و ارشاد، رضائی رئیس آموزش و پرورش، غیاثی مسئول کمیته بانوان، علویه و سعید آبادی رئیس و مسئول یگان حفاظت اداره میراث فرهنگ لارستان، خضری دبیر انجمن و اصحاب رسانه از پسین اوز و پیام اوز حضور داشتند.
 
   
نظرهای شما :  
خواننده[19/7/1396] : معيار دعوت و انتخاب دبير انجمن ميراث فرهنگي و گردشگري چيست؟ چرا در اين جلسه افرادي مانند خانم عزيزيان كه در اين زمينه فعاليت گسترده اي داشته اند حضور ندارند؟؟
 
اوزی[20/7/1396] : به نظر می رسد بیشتر کسانیکه با دید غیر تجاری وغیر بازاری به فرهنگ ومقوله میراث فرهنگی فکر می کنند وچندان منافع شخصی خود در این راه در نظر می گیرند می توانند در این انجمنها. بیشتر خدمت نمایند
 
بانو[21/7/1396] : نطر اوزی مورد تایید است. کسانی می توانند به فرهنگ ومیراث فرهنگی وبه تاریخ یک شهر کمک نمایند که دارای تفکری فرهنگی باشند افرادی که برای گرمی کسب وکار وبازار ومنافع شخصی خود وارد مقوله میراث فرهنگی. شوند نمی توانند کمکی به پیشرفت وارتقای این امور نمایند
 
نام: