پنجشنبه ۳۰ فروردين ۱۳۹۷

  درباره ما

  گالری عکس

بیست ونهم فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی- مبارک باد

 
[ ارسال عکس ]
آرشیو گالری تصاویر  

  ورود به سایت
نام کاربری
رمز عبور


  آمار
  احسان امیری: تجهیزات اولین سینمای شهر در دانشگاه آزاد اسلامی اوز نصب شد
[ دوشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۶ - 06:33:00 ]
احسان امیری:

تجهیزات اولین سینمای شهر در دانشگاه آزاد اسلامی اوز نصب شد

مدرس دانشگاه و مسئول راه اندازی سینما:

تجهیزات برای راه اندازی اولین سینمای شهر اوز توسط گروه فنی شرکت نیکراد در دانشگاه آزاد اسلامی اوز نصب شد تا برای نمایش فیلم های روز کشور آماده شود.


 نتیجه تصویری برای احسان امیری اوز

مهندس احسان امیری با بیان ویژگی های وجود سینما در شهر که در رتبه بندی هنر به عنوان هنر هفتم از آن نام برده می شود اظهار کرد:

سعی می شود از ظرفیت های خوب ساختمان دانشگاه در راستای فعالیت های عملی دانشجویان استفاده شود و بدین خاطر روی تئاتر و سینما نیز کارشده است.


 

وی افزود:

سیاست دانشگاه آزاد اسلامی برنامه ریزی در راستای طرح اقتصادی دانش بنیان و حضور معقول در فعالیت های اقتصادی وخدمات عمومی نیز هست و با توجه به نبودن سینما در شهر اوز تلاش شد بعد از ایجاد تالار کف تئاتر که با استاندارد مناسب ساخته شده و هم اکنون مورد بهره برداری است برای ایجاد سینما نیز اقدام شود و پس از اخذ پروانه فعالیت سینما از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس برای گرفتن تجهیزات از سینما شهر تهران پیگیری لازم صورت گرفت و با حمایت نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، روسای فرهنگ و ارشاد اسلامی لار و اوز و مسئولان شهر، سینما شهر با دایر شدن سینما در دانشگاه آزاد اسلامی اوز موافقت و 70% هزینه تجهیزات را تقبل کرد.این مدرس دانشگاه خاطرنشان کرد:

این سینما برای عموم است .

وی در رابطه با هزینه آن گفت: گروه فنی از شرکت نیکراد تجهیزات سینما شامل سرور نمایش دیجیتال، پروژکتورپاناسونیک و دیگر متعلقات را بالغ بر پانصدمیلیون ریال در تالار فردوسی(خیریه عبدالقادر فقیهی) نصب کرده است. وی یادآور شد:

با شرکت های توزیع فیلم برای بستن قرارداد و گرفتن فیلم های روز تولید ایران در حال مذاکره هستیم و پس از نهایی شدن و با اعلام قبلی رسما فعالیت سینما آغاز می شود.

امیری در رابطه با چگونگی پرداخت هزینه تجهیزات اظهار کرد:

از پنجاه میلیون تومان، سی و پنج میلیون، به شرط رعایت مقررات و استفاده بیشتر از تجهیزات از سوی سینما شهر تامین و 15 میلیون تومان دیگر نیز خود دانشگاه اوز بایست تامین کند.

 

مهندس امیری که در حال حاضر خود مسئولیت سینما را عهده دار است در خصوص مدیریت سینما گفت:

دانشگاه تصمیم دارد سینما را به صورت خصوصی اداره تا درصورت درآمدزابودن منافع حاصل آن درراستای رشد وتوسعه دانشگاه هزینه شود.

وی در خصوص تعداد نمایش ها درطی روز یا هر هفته خاطرنشان کرد: بسته به استقبال مردم می توان دفعات نمایش فیلم را مشخص کرد.
 
   
نظرهای شما :  
کمال[9/11/1396] : راه اندازی اولین سینمای شهر ، اقدام مهمی است در جهت رشد این هنر و شروعی است برای اقدامات مشابه . ضمن سپاس از زحمات تمامی دست اندر کاران ، انشالله شاهد استقبال عموم باشیم.
 
یزدانی[9/11/1396] : خلق امکانات مرتب ونیاز روز مره جامعه از کارهای خوب و بی وقفه دانشگاه آزاد اوز است سینما از ضرورتی ترین تفریحات سالم برای شهرمان اوز است موفق باشید
 
صفورا [9/11/1396] : قیمت بلیط چنده ودر روز چند سانس میگذارید
 
علوی [9/11/1396] : برای دانشگاه وبرنامه ریزی خوبی که برای دایر شدن سینما بعمل آمده است آرزوی توفیق دارم انشالله بزودی شاهد اکران فیلم باشیم
 
دانشجو[9/11/1396] : کارتان. عالی است. اما. چنانچه. فیلمهای. خوب. ومورد پسند. وبه. روز. را نتوانید تهیه. واکران. نمایید. ونتوانید. مردم. را به. سالن. سینما. بکشانید. کلیه. زحمات. شما. ودست. اندرکاران. به. هدر. می رود. بنابرین. تهیه. فیلم مهمتر. از سایر. عوامل. است
 
مهرداد انداچه [10/11/1396] : تبریک
 
امین حیدری [10/11/1396] : برای سینما متاسفانه مثل گذشته تماشاگر استقبال نمی کند وحتی درشهر های پرجمعیت سینما ها با این بحران روبرو هستند که بایستی حواستان باشد که دچار ورشکستگی نشوید
 
رباب[13/11/1396] : آفرین به شما مهندسان کشورمون.
 
نام: