پنجشنبه ۳۰ فروردين ۱۳۹۷

  درباره ما

  گالری عکس

بیست ونهم فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی- مبارک باد

 
[ ارسال عکس ]
آرشیو گالری تصاویر  

  ورود به سایت
نام کاربری
رمز عبور


  آمار
  دانشگاه اساس تحول هر جامعه به قلم نوشاده نوشادی
[ پنجشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۶ - 00:03:23 ]

دانشگاه اساس تحول هر جامعه


 

نوشاده نوشادی: نویسنده مسائل اجتماعی

شامگاه هشتم بهمن ماه در تالار با شکوه

 

ویدئو کنفرانس محمدبن موسی خوارزمی(خیریه حاج محمدرضا کمالی) دانشگاه ازاد اسلامی اوز مجلسی برپاست به پاس سپاس وستایش از سه نخبه افتخار افرین شهرمان اوز که از راه بافتگان به دانشگاه های دولتی بارتبه های بالا ی این سال بوده اند . جلسه ای پر بار به سفارش بزرگوارای که خود در جایگاه تکریم توصیه به تجلیل از فرهیختگان عرصه علم ودانش نمودند تا باز احساس شود سایه ای از جنس سخاوت گسترده بر اسمان ابی زادگاه خوش اواز ه مان اوز .


تالارتازه تاسیس قرار است به قدوم سه جوان برجسته شهرمان مزین گردد اما به دلیل موجه نتوانستیم سعادت حضور جناب محمد فقیهی را داشته باشیم . نام های این سه جوان دیگر نا اشنا نیست . اسوه های تلاش در عرصه های علم و ادب

" محمد فقیهی در مقطع دکترا رشته برق دانشگاه شیراز ، پارسا فقیهی در رشته مکانیک دانشگاه تهران وصفا خضری در رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی یزد نام اوران امروز و سازندگان فردا ی بهتر ما هستند


 

که فرصتی فراهم اورده اند برای مدیریت دانشگاه ازاد اسلامی اوز جناب عبدالعزیر خضری برای ارج نهادن به ارزش هاو پرداختن به مبحث اموزش و اینکه دانشگاه ها اساس تحول هر جامعه را تشکیل می دهند مقوله ای بنام دانشگاه که به دورانهای بسیار دور برمی گردد و اوج پیشرفت خود رادرتاریخ امریکا به پشتوانه تلاش مسئولان و مخصوصا نیکو کاران خود به ثبت رسانده است .


 

 دانشگاهها وتاثیر به سزای انها چه در بخش اموزش عمومی وچه اموزش عالی غیر قابل توصیف است بهره ی که بر می گردد به خود جامعه چرا که بسیاری از اسیب هایی که به جامعه وارد می شود مرتبط به نا اگاهی مردم است پس هرچه دانش اندوزی ودانش پژوهی خود را ارتقا دهیم توان مقابله با اسیب ها را افزایش می دهیم .

ایشان ارگان خبری مجله با پیام دانش اوز را یاد اور شدند وخواستار همکاری برای پر بار تر نمودن ان شدند و همچنین به این نکته اشاره نمودند که اگرنقددر جامعه نباشد فرصت پیشرفت مهیا نمی شود وفقط با تعریف وتمجید کار ی از پیش نمی رود .


سرمایه های انسانی عامل حرکت این دانشگاه بودند که سعی داربم زیر ساخت دانشگاه را تقویت کنیم تا فقط به صرف اینکه کلاس داشته باشیم قانع نمانیم هر چند سپا سگزار اساتیدی هستیم که کار های عملی که در اینجا پیاده می کنند در سطح دانشگاه تهران است و الحق وانصاف اموزش های ارزشمندی با دلسوزی وخلوص تا کنون برای دانشجویان ما یاد دادند که موجب سپاس وقدر دانی است ضمن اینکه نگاه ما باید هموا ره به پیشرفت وارتقا باشد .

در ادامه عبدالعزیز خضری برنامه های تدارک دیده شده را اعلام کردند که بازگو نمودن عامل موفقیت این عزیزان از زبان خودشان ویکی از اولیا شان خواهد بوددو همچنین دعوت از بزرگواران سخنور حاضر به ایراد سخنان چند دقیقه ای که قبلا مجلس با تلاوت ایاتی از کلام الله مجیدو گوش سپردن به سرود ملی ایران اغاز گشته بود و مراسم های پایانی را نیز اهدا لوح تقدیر همراه با جوایز و صرف شام اعلام نمودند.

 استاد صدیق پیرزاد به طور غیر منتظره اولین سخنور بعد از مدیر دانشگاه نام برده شدند . شاید بدلیل اینکه شناخت ایشان در سخنوری گونه ای است که هیچکاه نیاز به امادگی قبلی برای این بزرگوار پیشکسوت در عرصه علم وادب دیده نمی شود .ایشان سخنان خود را اینگونه اغاز کردند با یاد ونام خدا قرار نبودمن صحبتی داشته باشنم . به همه حاضرین سلام می کنم و جلسه بسیار با شکوه وزیبایی است .

من این تالار ندیده بودم با این حال که ده سال تمام است برای این دانشگاه تلاش می کنیم اما با دیدن اینجا این بیت در ذهنم تداعی شد که :

هر دم از این باغ بری می رسد

                                  تاز ه تر از تازه تری می رسد .

اگر برگردیم به مقوله تحصیلات عالیه فکر نکنم ارزویی بهتر از این باشه که فرزندان ماانچنان پرورش پیدا کنند که از کولان مدرسه و دبیرستان بگذرند وبه مقاطع عالی راه پیدا کنند . یعنی راهی بهتر از این در پیش روی ما نیست که اولاد ما اهل کسب علم ودانش وبا اخلاق ، با رفتار ، متدین وبا معلومات وارد جامعه شوند

 

 زمانی مهر مدرسه هوشیار به قدری معتبر بود که هر دانش اموزی این مهر بر کارنامه اش بود در شهر های دیگر بدون برو برگرد مورد پذیرش قرار می گرفت .


 ما باید همت کنیم وخرج کنیم در راه اموزش تا شهرمان به جایگاه اصلی خود برسانیم و عرض سپاس و تبریک دارم خدمت این جوانان ودانشجویان پر تلاش و خانواده هاشان و سپاسگزار جنای خضری هستم برای برگزاری متداوم چنین جلسات ارزشمند وپر بار ی در دانشگاه ازاد اسلامی اوز . .

خانم صفا خضری اول از هر چیز تشکر می کنم از پدر ومادرم که این موقعیت برایم فراهم نمودند ودوستان و معلمین که به من مشاوره می دادند . تمام سعی وتلاشم را هدف دار کردم تا بتوانم موفقیت کسب کنم وارزوی قلبی من این است که در اینده بجه های اوز بتوانند موفقیت بیشتری کسب کنند و تشکر وقدر دانی دارم از تمامی بزرگواران .

اقای پارسا فقیهی بنده هم سلام عرض می کنم وتشکر از اقای خضری به پاس تکریم از علم و دانش و ترتیب دادن چنین جلسات ارزشمتدی که در دانشگاه ازاد اسلامی اوز تشکیل می شود. این حرکت ها خود به نوعی رکن واساس پیشرفت را رقم می زند .از خانواده ام به خاطر پشتیبانی مستمر ودلسوزانه سپاسگزارم همچنین از بستگانم که به من دلگرمی می دادند. کنار هم بودن و ایجاد دلگرمی در تقویت انگیزه برایم خوشحال کننده است.

آقای محمد کراماتی که خود از دانشجویان برتر معرفی شدند به نیابت از طرف آقای محمد فقیهی به ایراد جند جمله کوتاه بسنده کردند با نام ویاد خدا من در جایگاهی نیستم که بخواهم از طرف این عزیز صحبت کنم فقط تشکر میکنم بزرگداشت عزیزان وعرض تبریک دارم که توانسته اند به جایگاهی که خواسته شان بوده برسند .

 جناب شیخ عبدالعزیز قاضی زاده با وجود داشتن کسالت منت نهاده بودند و با حضورشان به مجلس جلال و عزت بخشیده بودند ولی باب سخن در عرصه علم وتعالی را به جناب شیخ صالح انصاری ریاست محترم مجتمع دینی سپردن تا باز با کلام سنگینی از کلام الله مجیدآغاز گر ی باشد با سر اغاز همه ی سخن ها نام ویاد خدا .

جناب شیخ صالح انصاری بسیار خوشحال هستم از این فرصتی که به دست امده درکنار هم حرف های همدیگر را بشنویم چیزی که واقعا باید مورد توجه قرار بگیرد این است که به این باور برسیم اینده ما در گرو علم ودانش است واین سنت الهی است چه مسلمان وچه غیر مسلمان مسلح به علم ودانش می تواند لا اقل کرامت دنیوی را برای خود مهیا سازد وبهره ببرد در قران این همه به کسب علم ودانش تاکید شده ولی ما امت مسلمان از ان غافل مانده ایم .

از اشنایی مقیم خارج نقل شد که مردم در اینجا چقدر دنبال علم ودانش هستند در حالی که ما عاجز مانده ایم . این نور چشمان ما که حالا دارند برای ما افتخار افرینی می کنند ما را بر می گردانند به عظمت وشکوه گذشته مان .

به یاد دارم سال ۵۷ از مدینه امده بودم رفتم لار کتاب بخرم گفتند اهل کجایید من جوان بودم گفتم بچه اوز گفتند اگر بچه های اوز کتاب بخرند وبخوانند وگرنه کسان دیگه ای نمی خرند و باز هم به یاد دارم در مجلس اوزی ها در کویت حضور داشتم و همه ی انها دارای پست ومقام های بالا بودند که توجه کنید عزیزان با علم ودانش به ان مقام ها دست یافته بودند .پس ما باید برگردیم به دوران شکوفایی. جوانان ما باید در نظر داشته باشند که قران با اقرا شروع می شود و قران کریم در جامعه ای که هنوز سواد جا نگرفته بود به قلم سوگند می خورد وبه انجه به رشته تحریر در می اید قسم یاد می کند . قسم به نوشتن وبه کتابی که در راستای رشد انسان و جامعه انسانی باشد. در سوره مبارکه فاتح صحبت از علم ودانشی دارد که مردم را باجهان هستی اشنا میکند نه علم شرعی . صحبت از ان چیزی دارد که به برکت باران در زمین می روید انان که اهل علم هستند از خداوند خشیت دارند .

انان که اهل علم هستند اگر اهل علم ودانشی باشند که با معنویت همراه باشد از خدا می ترسند و به سوی تعالی گام بر می دارند. امیدواریم در اینده شاهد این باشیم که اکثریت جوانان اوز به علم ودانش وفرهنگ وادب اراسته باشند و ما در کنار انان در خدمت به جامعه احساس عزت وشکوه داشته باشیم .

با اتمام سخنان پربار این بزرگوار اقای عزیز خضری به ایشان یاد اوری نمودند در مقطعی که توقف ایجاد شده بود برای بنا گزاری دانشگاه که قصد نداشتیم الونکی بسازیم بنام دانشگاه جناب شیخ صالح انصاری جلسه ای از علما ترتیب دادند که بعد از ان حرکت های خوبی در این راستا به ثمر نشست. .

 در این فرصت بدست امده نیز مدیربت محترم دانشگاه با نام اوردن اعضای هیات امنا مقیم دبی واوز سپاس قلبی خود از همراهی همیشگی بزرگواران ابراز نمودد وازهمکاری شورا وشهرداری و ریاست محترم اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خانم فروغ هاشمی به خاطر خدمات بی شائبه به دانشگاه و شهر اوز قدر دانی نمودند . همچنین ازجناب مسعود کراماتی که در دو مسئولیت شهردار بودن و نائب رئیس هیات امنا شخصیتی معرفی شدند در نقش افرینی جلب نیا ت خیر مردم . در مقوله معرفی اوز به عنوان پایتخت کتاب که حرکتی بسیار ارزشمند به شمار می رود در اینکه با تلاش و کوشش ابراهیم احمدی و فروغ هاشمی اوز در سطح کشور حرفی برای گفتن دار د از آقای ابراهیم احمدی وخانم فروغ هاشمی مجددا قدر دانی نمودند ونوید ان داده شد که به زودی یعنی کمتر از یک ماه دیگر اولین سینمای اوز به بهره برداری برسد جناب خضری اظهار داشتند:

دانشگاه ازاد اسلامی دارای هشت تالار بزرگ است که برای عموم دانشجویان در دیگر دانشگاهها و همچنین افراد در جستجوی علم مورد استفاده عمومی قرار داده می شود.

آقای مهران عسکری نائب رئیس شورا شهر با عرض سلام علی رغم پیشرفت علم و تکنولوژی همچنان در تمام دنیا نیروهای انسانی حرف اول را می زند . بر خلاف تصورات هنوز قبول شدن در دانشگاهها اسان نیست وبرای قبول شدن در رشته های محوری وکلیدی باید تلاش کرد . من تبریک می گویم به این عزیزان که توانستند در مقطع عالی به وانشگاه راه یابند ولی بحث دیگر مقوله کار است که فرزندانمان باید خود وارد بدنه دولت کنند. باید این نکته سنجیده شود که چه تعداد از نیروی جوان ما علاقمند به جایگزینی نیروهای باز نشسته در ادرات هستند . شایدیک مقداراز عدم رغبت به استخدام دولتی بر گردد به نوع نگاه ما به زندگی کارمندی در حالی که برای استحکام نیاز است این مسئله مد نظر قرار گرفته شود و من ضمن تبریک خواهشم از این جوانان این است که از الان این ذهنیت داشته باشند که خود را به بدنه دولت وصل کنند.

 آقای مهندس مسعود کراماتی عرض سلام دارم وافتخار در حضور بزرگان مجلس . تشکر می کنم ا ز تشکیل جلسه وعرض تبریک دا رم به عزیزان موفق و خانواده ها شان و خواهشی که دارم از بچه هایی که تحصیل می کنند این است که با شهر خودشان ارتباط داشته باشند وایده ها ونظراتشان را به شهر ارائه بدهند. شاید بتوان از این ایده ها برای پبشرفت شهر استفاده کرد وقتی در جلسه ای حضور داشتم که اتفاقا از اطراف نیز نمایندگانی بودند مهندس افشانی معاون عمرانی وزیر کشور و تبا دار استاندار فارس ایا از اوز هم کسی هست ؟ وقتی من جواب دادم ایشان گفتند وقتی من وارد اوز شدم دیدن دانشگاههابا ساختمان زیبا نظرم را به خود جلب کردو تفکر مردم اوز چشمگیر بود این بزرگواران از شهر اوز و مردم به نیکی یاد کردند. بحث پایتختی کتاب وبازتاب ان مخصوصا نمابشگاهی که شیراز خانم هاشمی زحمت کشیدند انعکاس بسیار گسترده و خوبی پیدا کرده است . اقای خضری وهمکاران زحمت زیادی متحمل شدند و از اقای مهندس.ناصرخضری نیز که در بین دانشجویان همچون پدری دلسوز شهرت یافته اند که پشتیبان همیشگی دانشجویان بوده وهستند سپاسگزاری می کنم .برای همگی ارزوی توفیق و سعادت دارم .

آقای اسماعیل فقیهی پدرپارسا فقیهی  با عرض سلام از ریاست محترم وکلیه دست اندر کاران زحمت کش تشکر وقدر دانی می کنم هم بابت بر گزاری این جلسه وهم بابت تمامی زحماتی که می کشند وارزو می کنم در اهداف اینده ومتعالی شان توفیق حاصل نمایند همچنین ممنون هستم از دعوت به این جلسه. اشاره ای شد به نفش والدین که فکر میکنم این نقش پر رنگ تر بیان شد لا اقل در مورد خانواده ما که سهم ما ناچیز تر از خود فرزند ما بود ه است . اقا پارسا در کنار توانمندی ها ، تلاش و استعداد با طراحی برنامه ریزی بسیار قوی ومنظم وپشتکار فراوان در کنار مطالعات در زمینه روانشناسی که به اظهار خود ایشان محرکی برای ایجاد انگیزه و تقویت اراده اش بوده از دو مورد نیز غافل نماند که یکی ورزش ودیگری تغذیه سالم بود که قطعا اثر گذار بوده است. در مقوله نقش خانواده سهم بیشتر برادر وخواهر بویژه مادرش بیشتر از من بوده است و فقط می توانم بگویم لبخند حاکی از رضایتم سهم من در تشویق ایشان در نقش یک پدر از فرزندم بوده وبس . . از ویژگی های افتخار امیز پارسا این است که موفقیت را فقط برای خودش نمی خواهد وبا مراجعه به مدارس هم در شهر لار هم در اوز چه قبلا وچه حال حاضر راهکار های صحیح تر را به انها انتقال می دهد.

خانم سامعه اعتمادی مادر صفا خضری ضمن عرض سلام خوشحال هستم از موفقیت وتلاش وکوشش فرزندم و تشکر می کنم از جمع حاضر ودست اندکاران مراسم تکریم وارزوی موفقیت دیگر جوانان عزیز شهرمان دارم و خواهان استقرار وارتقاء مدارس در سطح کیفی بالا هستم که دیگر نیاز به رفتن دانش اموزان و قبول ریسک وخطر جاده ها به شهر های دیگر نداشته باشیم .


 

جناب محمدحسین آتش فرازبخشدار محترم  عرض سلام وارادت دارم وخوشحالم از ابنکه در جمع دوستان وبزرگواران حضور دارم وتقدیر وتشکر دارم از جناب شیخ عبدالعزیز قاضی زاده که با این وضعیت قدم رنجه فرمودند ودر محضر بزرگان وعلمای دینی هستم . واقعا جا داردتبریک بگویم موفقیت های این سرمابه های انسانی و خانواده هاشان به خاطر پشتوانه ای که بودند ودر کنار فرزندانشان با تلاش مضاعفی که به خرج دادند توانستند به این جایگاه برسند. باید کاری کنیم که بچه هامون به فکرکسب علم ودانش باشند وسعی کنیم بخواهیم واراده کنیم که به سیستم اموزش شهر خودمان کمک کنیم چون به جرات می توانم ادعا کنم بهترین اموزگاران اینجا در بخش اوز مشغول به خدمت هستند که تعدادی از انها دانش اموزان خودم در خنج بوده اند .باید باور داشته باشیم اموزگاران بومی و کسانی که در اوز تدریس می کنند پاک ، دلسوز وتوانمند هستند فقط شرطش این است که به جای هزینه های گزافی که در شهر های دیگر برای اموزش فرزندانمان می کنیم در خود اوز وبرای ارتقاء سطح اموزش شهرمان بکار بگیریم . امید است در سایه وحدت وهمدلی به پیشرفت جامعه بپردازیم .

 آقای احمد خضری دبیر هیات امنا عرض سلام وادب دارم بویژه حضور علمای بزرگوار .تشکیل جلسه وهمایش قطعا دست اوردهای خوبی در پی خواهد داشت. بحث علم وفرهنگ مقوله حائز اهمیتی است وبه سفارش قران نیز باید به علم ودانش اهمیت دهیم. هر جا علم ودانش وفرهنگ بوده ماندگار مانده است. مثال بارز ان شهر شیراز است که خوش اوازگی اش بر خلاف تصور بعضی ها به دلیل خوش اب وهوا بودنش نبوده بلکه شیخ سعدی شیرازی و خواجه حافظ باعث شدند نام این شهر ماندگار بماند. اداره فرهنگ وارشاد واقعا توانسته دست اورد های بسیار ارزشمندی را برای شهرمان به ارمغان بیاورد مسئله پایتختی کتاب باعث افتخار است امیدواریم همه ی دوستان در رشد وتعالی و ترقی جامعه دست به دست هم دهیم تا اوز را به جایگاه اصلی خود برسانیم .


رئیس اداره فرهنگ وارشادخانم فروغ هاشمی بنام خدا تشکر می کنم از جناب خضری انتظار داریم از مسئواین که به ارتقا اوز اولویت دهند تا امکان برای دانش اموزان فراهم شود مدارس خاص تشکیل شود تا فرزندان ما به ارزویشان که تحصیل در شهر خودشان است برسند ضمن اینکه فرمایشات جناب بخشدار را هم تایید می کنم که عملا هزینه برای علم ودانش هزینه محسوب نمی شود و نتیجه اش به فرزندان ما بر می گردد . پس با کمک به بدنه اموزشی شهرمان سعی کنیم حرف برای گفتن داشته باشیم هر چند امروز نیز مدارس در زمینه اموزشی واقعا همت می کنند ودر زمینه های مختلف فرهنگی هنری ورزشی وغیره نه در سطح استان بلکه در سطح ملی درخشیده اند . مهم بودن نیاز انسان است وقدر دانی از اشخاص می تواند باعث تقویت انگیزه واراده شود . انشاءالله روزهای خوبی پیش رو داشته باشیم .

آقای عبدالله معصوم نژاد با عرض سلام امیدوارم در اینده شاهد رشته های خوب رشته های فوق لیسانس حتی دکترا در این دانشگاه باشیم بزرگان واساتیدی که از دبی تشریف اوردند واز دانشگاه دیدن کردند واقعا ان را تحسین کردند . می خواهم تاکید داشته باشم بر نقش والدین که به نظر من نقش اساسی را ایفا می کند . برخی اولبا از باز بودن دیر وقت صنف هایی مانند بازی های رایانه ای اظهار نگرانی می کنند . تفریحاتی که هیچ سودی در بر ندارد وجز وقت کشی وبطالت وقت ثمره ای در پی ندارد . پس نقش والدین می تواند در هدایت فرزندان به سوی برنامه های مفید مانند کتاب خوانی ومطالعه نقشی اساسی ایفا کند


 

در پایان با اهدا لوح تقدیر

 

و صرف شام این مراسم پایان یافت

 
   
نظرهای شما :  
اوزی[12/11/1396] : تمجید وتعریف. کردن. برای پیشرفت افراد. وجامعه. در حد. معقول. ومتعارف. خوب است. اما. مواظب. باشیم که. افراظ. در اینگونه. موارد. به. خود. شیفتگی. دچار نشویم. وبه. افرادی دعا گو ومتملق رتبدیل. نشویم. که. نتیجه. عکس. می دهد. اینگونه. مراسمها. چنانچه. در ابتدای. سال. وهمراه. با سایر. قبولشدگان. اوزی. باشد بهتر است. چون شایبه. طابفه. گری. وتبعیض. بین. افراد. جامعه. را ازز بین. میبرد. وباعث. اتحاد بیشتر. بین مردم میشود
 
اوزی[12/11/1396] : کسانی که. اطلاع. دارند ونگاهی. به. قبولی. ها سهرهای. مجاور اوز. می کنند. زود. متوجه. افت. کیفی در اوز میشوند بنابر این. متوجه. باشیم. که برای. تحرک وتشویق. هم. دچار. افراط. وتفریط. نشویم. همه. افراد. شهر. را یکسان. وبه. دور. تبعیض. تشویق. نماییم. تا. کارمان. مردم. پسند. باشد
 
الهام[12/11/1396] : که اگر نقد در جامعه نباشد فرصت پیشرفت مهیا نمی شود وفقط با تعریف وتمجید کار ی از پیش نمی رود. جمله مهمی از رییس دانشگاه گفته شده وبا توجه به عملکردورفتار و کردار شیشه ایی دانشگاه آزاد اوز جمله ای شعاری از دید افراد منتقد تلقی نمیشود با اینحال هنوز جادارد اخبار روزانه این دانشگاه با شفافیت بیشتری همراه باشد
 
دانشجو[12/11/1396] : بعضی. مواقع. جلساتی. بر گذار میشود. که چندان. به دل. همه. همسهریان. وعموم مردم. نمی. نشیند. واینقدر. محدود وسخصی. وطایفه ای است. که بهتر است. در منزل. وخانواده. تشکیل. شود. تا اینکه. در یک. مکان. عمومی. این. هشدار. دلسوزانه. بپذیرید. با احترام
 
احمد صالحی زاده[12/11/1396] : احمد صالحی زاده سپاس از سرکار خانم نوشاندی که خبر مربوطه بطور شفاف توضیح نمودند اهمیت دانشجو ودانشگاه در جامعه برشمرده انشالله شاهد پل ارتباطی با جامعه شاهد پل ارطبا تی بیشتری بین دانشگاه و مردم بیشتراز این گسترش یابد
 
شهروند. اوزی[13/11/1396] : معمولا بین. نویسنده. وخبر نگاری که. مسایل. اجتماعی. را کنکاش. وتحلیل. می. کند. با. شخصی که. مانند یک. مجری موظف. همه اش. از دیگران. تعریف. وتمجید. می کند ویک خط. مشخص وخط. قرمزی. برای. خود. ندارد. تفاوت. فاحشی. وجود. دارد به. کامنهای. دیگران. در نقد این مراسمه. توجه. نمایید وبر اساس ان. جلسات. ورویدادهای. شهر ومنطقه را نقد. وبررسی. نمایید. در غیر ان. تنها مجری ومعرف. برنامه. خواهیم. بود. با تشکر از دوستان
 
فرهنگی[13/11/1396] : ازمردم وکلیه. همشهریان. دلسوز. دعوت. میشود. در روز دوشنبه. هفته. جاری در دانشگاه. ازاد. جهت جلسه. پرسش. وپاسخ. شرکت فعال. نماییم. به. دبگران. هم. اطلاع. دهید
 
مسولین. وشورای. شهر[13/11/1396] : استاندار. فارس. فردا. برای. افتتاح. طرحهای. مختلف. به. خنج. می. اید قبلا هم. به. لار. وگراش. امده. اند.
 
سحر [13/11/1396] : دست نویسنده درد کند که بزیبایی اخبار را گزارش کرده‌اند باغ بری می رسد تاز ه تر از تازه تری می رسد .واقعا شعر پر مغزی است که آقای پیرزاد سرودند وهر شعری که بدانشگاه نسبت داده شود لیاقتش دارد بقول پیرزاد وقتی از آغاز با دانشگاه بوده وخبردار نبوده این سالن مجهز چه جوری و کی ساخته وآماده شده دیگران که باید هم بیشتر تعجب کنند به امید خداوند بلوار دانشجو هرچه زودتر آسفالت شوند
 
شهروند [13/11/1396] : لطفا در تعریف وتمجید حد اعتدال را نگه دارید ومراقب باشید هم خود دچار خودشیفتگی نشید وهم دیگران را با تعریف وتمجید زیادی خودشیفته شون نکنید . ضمنا هی ننویسید خانم نوشادی تحلیل گر مسائل اجتماعی و ...... لطفا مراقب قلمتان باشید این نوشته هم فقط گزارش است.هر چند بنده خدا خانم نوشادی خودشان خانمی متواضع و آگاهی هستند ومطمئنا خودش به مسائل واقف است ولی تحلیل گر نیستند .
 
خواننده[14/11/1396] : تالار با شکوه، ستایش از نخبه، جلسه ای پربار به سفارش بزرگواری، جناب محمد فقیعی، جناب عبدالعزیز خضری،استاد پیرزاد و.... عباراتی است که درچا چوب اصول حرفه ای نمی گنجد.
 
پرگار [14/11/1396] : درود به خانم نویسنده
 
نام: