پنجشنبه ۳۰ فروردين ۱۳۹۷

  درباره ما

  گالری عکس

بیست ونهم فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی- مبارک باد

 
[ ارسال عکس ]
آرشیو گالری تصاویر  

  ورود به سایت
نام کاربری
رمز عبور


  آمار
  جشن انقلاب فجر در تالار فردوسی دانشگاه آزاد اسلامی توسط دانش آموزان مدرسه غیردولتی نظری اوز
[ يكشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ - 03:07:21 ]
جشن انقلاب فجر در تالار فردوسی دانشگاه آزاد اسلامی توسط دانش آموزان مدرسه غیردولتی نظری اوزبه مناسبت گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی،مراسمی توسط دانش آموزان دبیرستان غیردولتی حاج یوسف نظری در تالار فردوسی(خیریه عبدالقادر فقیهی) دانشگاه آزاد اسلامی اوز برگزار شد.


در این آئین که محمدحسین آتش فراز، بخشدار، فرهاد رحمان زاده، عضو شورای اسلامی، دکتر قاسمعلی مقتدری و عبدالعزیز خضری، روسای دانشگاه های پیام نور و آزاد اسلامی، محمدرضا رضایی، رئیس آموزش و پرورش، فروغ هاشمی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمدصدیق پیرزاد، رئیس هیأت امنای دانشگاه آزاد، احمد خضری، مدیر مسئول نشریه پسین اوز و جمع زیادی از معتمدان ، معاونان آموزش و پرورش و اولیای دانش آموزان حضور داشتند، برنامه های شاد ومتنوعی توسط دانش آموزان مدیریت و به مورد اجرا درآمد.


در این مراسم، فرهاد رحمان زاده، عضو شورای اسلامی، محمدرضا رضایی، رئیس آموزش و پرورش و بهرام رفیعی مدیر دبیرستان صحبت کردند. 
رحمن زاده به نمایندگی از دبیران مدرسه نظری در سخنان کوتاهی به اولیا دانش آموزان و مسئولین حاضر در مراسم خوش آمد گفت.
وی برگزاری اینگونه جشنها توسط دانش آموزان را تمرین اعتماد به نفس دانست و حضور مسئولین و اولیا را باعث دلگرمی و تشویق نوجوانان برشمرد و در خاتمه از ریاست دانشگاه آزاد اسلامی برای همکاری و در اختیار گذاشتن تالار تشکر کرد.


نتیجه تصویری برای ‫محمدرضا رضایی payamedanesh‬‎

رئیس آموزش و پرورش آغاز چهلمین سالروز انقلاب اسلامی را گرامی شمرد و اظهار کرد:

 مبنای انقلاب اسلامی و شکل گیری نظام بر اساس استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی است که هر سه کلمه بنیانی و با مبنایی محوری هستند و لاتغییر.


 نتیجه تصویری برای ‫بهرام رفیعی Payamedanesh‬‎

بهرام رفیعی، مدیر دبیرستان در رابطه با شاخص های توسعه یافتگی در یک جامعه از دیدگاه داگلاس، اقتصاددان آمریکایی و برنده جایزه صلح نوبل صحبت کرد و گفت:

توسعه یافتگی به پیشرفت صنابع و کشاورزی نیست بلکه باید آن را در مدارس جستجو کرد.
رفیعی از قول داگلاس افزود:

هر زمان دانش اموزان
در مدارس به معنی واقعی کلمه آزاد باشند طوری که به راحتی بتوانند حرف بزنند، سوال کنند و موسیقیدان بار بیایند می توان گفت شاخص های توسعه یافتگی در آن جامعه رشد می کند و یا رشد کرده است. در این آئین یک و نیم ساعته که راس ساعت برگزار شد، چندین برنامه متنوع از جمله مسابقه شعر، نمایش، مقاله خوانی اجرا و در آخر به دانش آموزان برتر لوح و هدیه اهدا شد.
 
   
نظرهای شما :  
معلم [22/11/1396] : از معلمان اوز انتظار است با تشکیل شعبه ای از کانون معلمان درجهت سخنرانی ریاست آموزش و پرورش برای حراست سه اصل استقلال و آزادی وجمهوری اسلامی فعالیت داشته باشند
 
عبدالله [23/11/1396] : برنامه توسط خود دانش‌آموزان ابتکار خوبی وقابل توجه بود اما حرکات ناشایست توسط تیم تئاتر جالب نبود مثل حرفهای رکیک ولگد پرانی
 
بهرام رفیعی مدیر مدرسه [29/11/1396] : ازانتقادخوب آقاعبدلله ممنونم ببخشید کمی برره ای شد برای دفعات بعدی استعداد های خوب را جهت دهی بهتری خواهیم داد از اینکه دیر هم جواب دادم پوزش می خوام
 
نام: