پنجشنبه ۳۰ فروردين ۱۳۹۷

  درباره ما

  گالری عکس

بیست ونهم فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی- مبارک باد

 
[ ارسال عکس ]
آرشیو گالری تصاویر  

  ورود به سایت
نام کاربری
رمز عبور


  آمار
  برگزاری سومین جلسه از حلقه مطالعاتی باشگاه کتابخوانی دانشگاه
[ شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 00:00:25 ]
برگزاری سومین جلسه از حلقه مطالعاتی باشگاه کتابخوانی دانشگاه

سومین جلسه از حلقه مطالعاتی باشگاه کتابخوانی دانشجویان دانشگاه با نقد و بررسی کتاب شازده کوچولو، نوشته انتوان دوسنت اگزوپری، ترجمه احمد شاملو و با حضور جمعی از دانشجویان، رئیس و دو تن از کارکنان در کتابخانه مولوی(خیریه حاج ابراهیم کریما) برگزار شد.
اعضا در این جلسه به بیان دیدگاه های خود در خصوص محورهای اصلی مطرح شده در کتاب پرداختند و پس از بیان برداشت ها از متون کتاب، جمع به نتیجه رسید که انسان بایستی منعطف و در مقابل تغییر درست آمادگی داشته باشد و از سویی از خودفریفتگی دوری و خود را بی دلیل در انزوا قرار ندهد.


پس از جمع بندی مطالب، مقرر شد پس از پایان هر جلسه، از کتاب خوانده شده یک جلد به عضوی که بهتر از سایرین کتاب را مطالعه کرده اهدا شود و جلد دیگر در قفسه ای مختص باشگاه کتابخوانی نگهداری شود که افسانه شفائی، به عنوان عضو برتر این جلسه انتخاب شد.


سپس از اعضا خواسته شد از بین دو کتاب دست های الوده نوشته ژان پل سارتر، ترجمه جلال آل احمد و قمار باز نوشته داستا یفسکی ترجمه جلال آل احمد، یکی را به عنوان کتاب مورد مطالعه جلسه بعد که پس از تعطیلات نوروز خواهد بود به نظرسنجی گذاشته و انتخاب کنند.


نتیجه تصویری برای شیما رحمان پور اوز

شیما رحمان پور، مسئول باشگاه، پیشنهاد کرد در سال 97 گستره جلسات به خارج از دانشگاه و حتی در صورت امکان به ادارات برده شود و در صورت همراهی مسئولان محل مورد نظر جهت برگزاری جلسه، افراد مسئول و شاغل آن محل نیز شرکت داشته باشند که این پیشنهاد تصویب شد.

در این جلسه عبدالعزیز خضری، رئیس، پگاه بالانچی و شیما رحمان پور، مدیر فناوری اطلاعات و دبیرخانه، بهاره بهبین، سعید امیری، از استادان، محمدمهدی نادرپور، محمدصیادی و افسانه شفائی از دانشجویان حضور داشتند.

 
   
نظرهای شما :  
اوزی [26/12/1396] : از دانشگاه با این همه فعالیت های فرهنگی انتظار است روی بخش کیفیت درسی بیشتر تمرکز داشته باشد باوجودیکه همه دانشگاههای کشور بویژه شهرهای کوچکتر برای جذب دانشجو دست بهرکاری میزنند و حتی نمرات بالا بدانشجویان میدهند ودانشگاه آزاد اوز همینگونه است ولی بایستی تلاش داشته باشید این ضعف را کاهش بدید تا فارغ التحصیلان بیسوآد مطلق خارج نشوند البته این اقدام کتابخوانی ارزشمند است
 
دلسوز به. زادگاه[26/12/1396] : بالاخره. امسال هم. تمام شد وهیچ خبری از. ارتقای. بخش. اوز. نشد. در گوشه وکنار هم. باخبر شدیم که بخشهای. در استان خراسان. واذربایجان. واخیر. شنیده ها. حاکی است. که دراستان فارسهم بخش. چنارشاهیجان. در کازرون. کار ارتقای. ان. به. مراحل. پایانی. رسیده. ودر ابتدای. سال۹۷. استقرار شهرستان. چنار کوه. با مرکزیت. قایمیه. تشکیل. میشود. جهت اطلاع. همشهریان. وکلیه. مسولین. وفعالین. اجتماعی. در اوز
 
دلسوز اوزی [26/12/1396] : مانباید بشوراییها دلخوش بمانیم بنظر من شورا فکر میکند قادر به انجام چنین کاری نیست وحتی حرفی هم از ارتقا بزبان نمیاورند واقعآ باید تاسف خورد
 
دانشجو [26/12/1396] : آقایک رییس از آسفالت بلوار خبری نیست زیادی طولانی شده بولوار بسته مانده است
 
نام: