پنجشنبه ۳۰ فروردين ۱۳۹۷

  درباره ما

  گالری عکس

بیست ونهم فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی- مبارک باد

 
[ ارسال عکس ]
آرشیو گالری تصاویر  

  ورود به سایت
نام کاربری
رمز عبور


  آمار
  آخرین جلسه هم اندیشی سال 96 مشترک هیأت اجرایی، کارکنان و جمعی از فعالان در تالار شیخ سعدی دانشگاه آزاد اسلامی اوز برگزار شد
[ دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 00:00:24 ]
آخرین جلسه هم اندیشی سال 96 مشترک هیأت اجرایی، کارکنان و جمعی از فعالان در تالار شیخ سعدی دانشگاه آزاد اسلامی اوز برگزار شد
سیصد و چهل و یکمین جلسه مشترک هیأت امنا، کارکنان و با حضور جمعی از مهمانان، ساعت 8 صبح روز چهارشنبه 23/12/96 در تالار شیخ سعدی(خیریه حاج محمدامین کمالی) به دبیری مهندس ناصر خضری، مدیر دانشجویی و کتابخانه برگزار شد.


 نتیجه تصویری برای فروغ هاشمی اوز

رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی:

خوشحالم که در این جلسه دانشگاه حضور دارم.

خوشبختانه این دانشگاه آزاد در زمینه اعتلای فرهنگ، توسعه کتاب و گسترش کتابخوانی از موسسات مهم فرهنگی شهر است که اقدامات بی وقفه ای را صورت می دهد.

فروغ هاشمی، در ادامه با تاکید بر ضرورت کار عملی توسط کارمندان در ادارات اظهار کرد:

رئیس دانشگاه در صحبت های خود اشاره ی مهمی به لزوم مشارکت کارکنان از جمله بانوان در جلسات مختلف اجتماعی، فرهنگی و مدیریتی داشت که بنده نیز روی ان تاکید دارم.وی افزود:

افراد چه زن و یا مرد ضرورت دارد پست های مهم را پذیرا باشند تا شهر و بخش این گونه نباشد که با رفتن شخصی دچار خلا مدیریتی شود.

رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی، دانشگاه آزاد اوز را مظهر وحدت و پویایی عنوان کرد و این که کارکنانش در تعالی موسسه دغدغه قابل تحسین دارند، ابراز امیدواری کرد در سال 1397 با برنامه ریزی مستمر در نظر است با همکاری شیما رحمان پور، که مسئولیت ترویج کتاب خوانی را عهده دار است در بخش کتاب و مقولات دیگر بیش از سال جاری فعالیت صورت بگیرد.

 هاشمی، تاسیس اولین سینمای بخش که با پشتکار رییس، مهندس امیری و بیش از دو سال پیگیری دانشگاه آزاد اوز برای بخش اوز صورت گرفته است را ستود و خاطرنشان کرد:
 بتوان گامی قوی تر در رونق هنر هفتم و نیز تئاتر در کنار هم داشته باشیم.


 

وی با استقبال از تبدیل محوطه دانشگاه برای تفرجگاه و ایجاد کافی شاپ، پیشنهاد کرد از نام کافی کتاب استفاده شود.

ابتدا و پس از خواندن قرآن توسط شیخ یعقوب فقیهی،

 

مهندس ناصر خضری، دبیر جلسه ضمن خوش امدگویی، حضور مهمانان، اعضا و کارکنان در اول صبح را نشانه دلبستگی و خدمت به مردم و شهر دانست و با بیان فعالیت های عمرانی در ساختمان و محوطه، از اعضا خواست برای جلب کمک نیکوکاران در راستای تامین منابع مالی و اتمام فعالیت عمرانی در ضلع شمالی طبقه هم کف و محوطه، استقرار یک دستگاه دیگر آسانسور و با توجه به تمرکز فعالیت های زیاد در طبقه سوم، پرداخت طلب مهندس اریا خادم برای طراحی محوطه و راهنمایی برای واگذاری محوطه به بخش خصوصی در راستای تبدیل آن به تفرجگاه مساعدت شود و همچنین از رییس فرهنگ و ارشاد اسلامی برای کمک به استمرار فعالیت های هنری در تالارهای سینما و تئاتر، تقاضای پشتیبانی کرد.


مدیر دانشجویی و کتابخانه دانشگاه با بیان برنامه های متعدد در سال 96، ابراز امیدواری کرد با راه اندازی سینما، این مرکز آموزش عالی در سال 97 برنامه های مختلف خود را با مشارکت عموم تثبیت و گسترش بخشد.

 

محمدصدیق پیرزاد، رئیس هیأت امنا، شرکت چهره های مختلف مهمان را استمرار دیدگاه دانشگاه آزاد عنوان کرد که سعی دارد با اشخاص نیکوکار نشست مشترک و از راهنماییشان بهره ببرد.

رئیس هیأت امنا با بیان مشارکت خود در ایجاد تالار کف تئاتر از مساعدت خیریه مرحوم محمدعلی وطن پور به دانشگاه خبر داد و افزود:


در پی بازدید فرزندان مرحوم از دانشگاه و دیدار و ملاقات با رئیس دانشگاه قول مساعدت مالی برای ضلع شمالی طبقه همکف داده شد.


 

عبدالعزیز خضری، رئیس دانشگاه، با تمجید از حضور مهمانان از جمله فروغ هاشمی رییس اداراته فرهنگ و ارشاداسلامی که با کمک مردم ومسئولان حرکت های رو به جلویی دراداره متبوع داشته است، از ارتقای سریع اداره ارشاد از نمایندگی به نیکی یادکردو افزود:
درصورت فعالیت زیاد وپیگیری بی وقفه در چهارچوب قانون می شوددارای دست آورد شد.  با توجه به فعالیت پیمانکار شبکه لوله کشی گاز در منطقه، خواستار مساعدت به مسجد برای لوله کشی داخلی گاز و انتقال آن به محل وصل در شبکه شهری شد.
احمد صمدانی، عضو هیأت امنا در رابطه با مسجد اظهار کرد:

کارهای زیادی در مسجد صورت گرفته ولی نیازمند محوطه سازی، تجهیزات داخلی، گرفتن انشعاب و لوله کشی گاز هست.

وی ابراز امیدواری کرد، با مساعدت شورای مساجد بتواند اعتبار مورد نیاز به میزان یکصد و پنجاه میلیون تومان تامین شود.
یعقوب فقیهی، امام مسجد سلمان فارسی و از فعالان اجتماعی خشنودی خود را از روند رو به رشد دانشگاه آزاد اوز ابراز کرد و افزود:

همان گونه که از زمان آغاز فعالیت مردم به دانشگاه کمک کردند تا بدین جا برسد، مطمینا نیکوکاران به کمک خود برای اتمام باقی مانده ساختمان ومحوطه و مسجد ادامه خواهند داد. وی برپایی جلسه که مقارن می شود به پیشوازی ماه رجب آن را از نعمات الهی دانست که خداوند الطاف خود را از طریق خیراندیشان شامل حال این موسسه مردمی کند.
سهراب زرنگار برای چگونگی پایداری فضای سبز در پردیس دانشگاه و توسعه آن ومهندس احسان امیری در خصوص شروع کار سینمای فردوسی و روند اکران فیلم های مختلف در آن نکاتی را بیان کردند.
در این جلسه علاوه بر نامبردگان حاج محمدامین کمالی، حاج عبداله معصوم نژاد، بهرام رفیعی، حاج عبدالرزاق اوزایش(اعضای هیأت امنا)، خواجه یوسف نامی، رابعه بهبین، مهندس سعید شریفی(مهمانان)، بهاره بهبین و مهندس احسان امیری(استادان)، پروانه پدرام، آمنه روستا، پگاه بالانچی، شیما رحمان پور و محمدطاهر قاضی زاده از کارکنان حضور داشتند.

جلسه که در ساعت 8 آغاز شده بود 9 صبح همان روز خاتمه یافت.

 
   
نظرهای شما :  
ا..اسماعیلی [28/12/1396] : خبر صبح به صبح پیام دانش سبب شده است آنهاییکه سایت دانشگاه آزاد را میبنند حتما منتظر میمانند خبرها جدید درخروجی این سایت قرار گیرد وباید از دانشگاه وهیئت امنای پرتلاش وزحمتکش آن بویژه آقای شیخ عبدالقادر فقیهی دردبی تشکر کرد
 
محمدی [28/12/1396] : بخش اوزهمیشه مهد فرهنگ وادب وخوانش کتاب بوده است وخوشبختانه فیشور که در حد یک شهر آباد خودنمایی دارد به افتخار زیادی دست پیدا کرده است که جا دارد از رییس فرهنگ وارشاد اوز که باعث پیشرفت بستر فرهنگ کتابخوانی شده اند تشکر کنم
 
نام: