پنجشنبه ۳۰ فروردين ۱۳۹۷

  درباره ما

  گالری عکس

بیست ونهم فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی- مبارک باد

 
[ ارسال عکس ]
آرشیو گالری تصاویر  

  ورود به سایت
نام کاربری
رمز عبور


  آمار
  حضور موسس بیمارستان اوز و از استادان دانشگاه های آمریکا در دانشگاه آزاد اسلامی اوز
[ سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 00:00:13 ]
حضور موسس بیمارستان اوز و از استادان دانشگاه های آمریکا در دانشگاه آزاد اسلامی اوز

دکتر محمود دادوند به اتفاق همسرش دکتر امهانی زمانی، استادان دانشگاه فیلادلفیای آمریکا از دانشگاه آزاد اسلامی اوز بازدید و در نشستی با حضور جمعی از اعضای هیأت امنا، استادان و کارکنان شرکت کردند.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی اوز حضور دو چهره برجسته علمی از شهروندان اوز به دانشگاه و در آستانه سال نو شمسی به فال نیک گرفت و گفت:


این مرکز آموزش عالی محصول همین دیدارها و مشارکت های مردم از جمله چهره های دانشگاهی است.
عبدالعزیز خضری، با ابراز خشنودی از حضور موسس بیمارستان امداد و همسرش (دکتر امهانی زمانی که در جایگاه پروفسوری قراردارد) خاطرنشان کرد:
زمان بازدید از جاجای دانشگاه توضیحات لازم داده شد و این واقعیت ابراز شد که این دانشگاه که اکنون در موقعیت مناسبی فعالیت دارد و علاوه بر دانشجویان، اقشار مختلف مردمی از امکانات آن بهره می برند، در مسیری حرکت می کند تا امکان برقراری رشته های علوم پزشکی و هنر نیز در آن فراهم باشد.
دکتر محمود دادوند که سال قبل نیز از دانشگاه بازدید کرده بود اظهار کرد:

در طول یک سال گذشته امکانات این دانشگاه بیشتر و از همه مهم تر کیفیت در نوع ساخت و بکارگیری مصالح در وضع مطلوبی واقع شده است.
این استاد دانشگاه در تبیین شاخص های یک مدیر گفت:

در دانشگاه های آمریکا و حتی دیگر سازمان ها برای پست مدیریت دنبال فردی نیستند که مدرک تحصیلی بالایی داشته باشد و برای تصمیم گیرندگان، انتخاب مدیر دارای خلاقیت و کارایی در درجه اول قرار دارد.

دکتر دادوند در بخش دیگر از سخنان خود یادآور شد:

هر مدیری اگر از روی دلسوزی و فارغ از وابستگی ها کار کند، موفق خواهد شد چرا که برای جامعه، شهر و منطقه دارد تلاش می کند، پس چنین فردی قادر خواهد بود از موضع قوی حرف بزند و خواسته های حوزه کاری را پیشنهاد و به پیش ببرد.


 
وی با نقل خاطرات خود از دوران راه اندازی بیمارستان امداد اوز در سال 1353 گفت:

در تهران به دفتر مرحوم دکتر حسین خطیبی، مدیر عامل وقت جمعیت هلال احمر رفتم، در حالی که کسان دیگری برای گرفتن وقت ملاقات
برای روز یا هفته های بعد منتظر نشسته بودند ،  ولی من نشستم و از مسئول دفتر دکتر خطیبی خواستم که امروز به من وقت ملاقات بدهد و توضیح دادم من از راه دور و شهری به نام اوز آمده ام که امکان رفت و آمد برایم میسر نیست.مسئول دفتر مدیر عامل پس از کمی تامل جواب داد، خواسته شما را به دکتر خطیبی انتقال می دهم. این کار را کرد و خوشبختانه دکر خطیبی قبول کرده بود.دکتر دادوند خاطر نشان کرد:

پیگیری از سر دلسوزی و به خاطر مردم هر مقامی را قانع می کند تا درخواست چنین کسی را با تعمق بررسی کند. وی رشد خوب دانشگاه آزاد اسلامی اوز را محصول چنین شیوه ای از تفکر و مدیریت عنوان کرد.

محمدصدیق پیرزاد، رئیس هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی اوز به بیان سختی های روز اول تاسیس این دانشگاه که هیات امنا در ساختار و کارمندان کارآمد و شایسته پیوند خورده است پرداخت و گفت:


ساخت این دانشگاه رضایت مردم و هیات امنای دبی و اوز نیز در پی داشته است و خوشحال هستیم که با هر زحمتی بود، سختی ها را تحمل و با کمک هیات امنای دفتر دبی، پیش روی خیراندیشان رو سفید شدیم.رییس هیات امنا از تعدد جلسات هم اندیشی و با ترکیب جمعی فرهنگی و دلسوز در راستای تعالی دانشگاه و نیز چگونگی شکل گیری دانشگاه و کمک های مردمی صحبت به میان آورد و از کمک خیر خود و بستگانش نکاتی را یادآور شد.در این نشست علاوه بر نامبردگان(احمد خضری، دبیر هیأت منا)، فردیس خضری از شهروندان اوزی مقیم دبی، ساسان پیرزاد و یونس امیدوار(دبیر و عضو انجمن نواندیشان )،
بهاره بهبین، استاد، مریم سمیعی و حمیرا نامدار، خبرنگاران پسین اوز، مهندسان ناصر خضری، محسن مهرآوران،  پگاه بالانچی و محمدطاهر قاضی زاده از کارکنان نیز حضور داشتند.

 
   
نظرهای شما :  
اوزی [29/12/1396] : از همشهریان متخصص در هرجای ایران وجهان که اکنون درموقعیت ممتازی از شغل ودرآمد قرار دارند انتظار می رود بیشتر بزادگاه برسند که هیچ خدمتی بیشتر از این فراتر نیست اوز نام بزرگی دارد ولی دچار عقب ماندگی زیادی است که برما تحمیل کردند وشهر به افراد متخصص نیار فراوان دارد
 
اوزی دیگر [29/12/1396] : حالا اوزیهایی که دراوز بزرگ شدند دراوز باقی بمانند باید شکرگزار باشیم
 
محمود بهزادی [29/12/1396] : با تشکر از دکتر دادوند وزحمات ایشان وسایت دانشگاه آزاد بخاطر معرفی اوزیهای متخصص خواستم درخواست کنم وقتی کسی معرفی کمی از سابقه کاریش هم بنویسید مثلا نوشته شده دکتر دادوند موسس بیمارستان ولی توضیح بیشتری از بیمارستان داده نشده است
 
بدریه . ج[1/1/1397] : درود بدانشگاه آزاد
 
خیرالنسا[4/1/1397] : جناب آقای دکتر دادوند و آقای عبدالعزیز خضری خدا یار و یاورتان شما کجاهستید که بیمارستان آن بیمارستان گذشته نیست جمعه و شنبه اش فرقی با هم ندارند آقای خضری کاش بازنشسته نشده بودید ونرفته بودید دانشگاه آزاد و بهر طریقی در بیمارستان مانده بودید حیف حیف
 
نام: