پنجشنبه ۳۰ فروردين ۱۳۹۷

  درباره ما

  گالری عکس

بیست ونهم فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی- مبارک باد

 
[ ارسال عکس ]
آرشیو گالری تصاویر  

  ورود به سایت
نام کاربری
رمز عبور


  آمار
  خبر تکمیلی تجلیل از شیخ عبدالقادر فقیهی در دانشگاه آزاد اسلامی اوز
[ پنجشنبه ۹ فروردين ۱۳۹۷ - 13:31:30 ]

خبر تکمیلی تجلیل از شیخ عبدالقادر فقیهی در دانشگاه آزاد اسلامی اوز

 

روز دوشنبه 5 فروردین 97 خبر تجلیل از عبدالقادر فقیهی رییس هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی اوز دفتر دبی به طور خلاصه درج  و امروز تکمیلی آن به شرح زیر درج می شود.

 

فاطمه قاسمی، استاد دانشگاه و مجری برنامه، بدنبال خوانده شدن قرآن توسط حسن سروی امام مسجد سیدنا حمزه(رض) و

 

اجرای سرود جمهوری اسلامی  با بیان گزیده هایی از فصل بهار و سال نو شمسی، حضور شیخ عبدالقادر فقیهی از بانیان دانشگاه های اوز و همسرش مهناز حسن زاده را در دانشگاه و در روزهای نخستین سال نو غنیمت شمرد و گفت:


  حضور شخصیت های خوشنام منطقه که از راه های دور و نزدیک در آئین شرکت کرده اند نشانه حق شناسی از افراد نیکوکار است. وی با بیان وضعیت دانشگاه اظهار کرد:

 

با مساعدت خیراندیشان به ویژه هیأت امنای دانشگاه دفتر دبی، اقدامات مثبتی صورت گرفته و در مرحله تکمیلی پیش می رود.


قاسمی برگزاری برنامه های متعدد فرهنگی-پژوهشی را از شاخص های مرکز اوز برشمرد و افزود:

دانشگاه دارای 7 تالار بزرگ است که در چند ماه آینده هشتمین تالار نیز به آن اضافه می شود.


این استاد دانشگاه افزود دانشگاه در راستای کیفیت بخشی امور آموزش و پژوهش علاوه بر عملیات عمرانی در بخش نرم افزاری نیز از سوی نیکوکاران نیاز دارد مورد حمایت قرار گیرد.

دیانا شفائی، دانش آموز مجتمع آموزشی آفرینش، به شاهنامه خوانی پرداخت که بسیار مورد توجه قرار گرفت.


 رئیس دانشگاه در آغاز سخنان خود، از قدرشناسی مردم نسبت به اشخاص نیکوکار صحبت کرد و گفت:

هیأت امنا و کارکنان دانشگاه آزاد اوز به پاس خدمات برجسته عبدالقادر فقیهی در ایجاد و گسترش مراکز آموزش عالی این همایش را با حضور اشخاص حامی فرهنگ و دانش ترتیب داده است و وظیفه خود می داند چنین اقداماتی را نه فقط برای ایشان بلکه برای هر شخصی که در اعتلای آرمانهای جامعه اثرگذار باشد انجام دهد

.

 عبدالعزیز خضری نقش هیأت امنا را در ایجاد و رشد دانشگاه ها محوری دانست و خاطر نشان کرد:

روزهای اول، در دفتر عصر اوز و کتاب خانه بانو مستقر شدیم، دوران سختی تا رسیدن بدین جا طی شد و در مقطعی در بن بست قرار گرفتیم،  طوری که به اسکلت این ساختمان ، آثار باستانی لقب داده می شد.

وی در ادامه اظهار کرد:

موضوع مالکیت زمین بر موانع می افزود ولی بردباری و صبوری اعضای هیأت امنا و کارکنان عاملی شد تا امیدوارانه و پایدار ادامه دهیم

وی یادآور شد:

وجود روحانیون به برون رفت از چالش کمک موثر کرد تا حرکت ادامه پیدا کند و مرحله به مرحله پیش برود.

رئیس دانشگاه در عزیمت هایشان  به دبی برای ترتیب همایش و به دعوت شیخ عبدالقادر فقیهی از گروه 8 نفره (محمدصدیق پیرزاد، احمد، عبدالحمید و عبدالعزیز خضری، عبدالرزاق افزایش، مهندس هادی صدیقی، منصور قاضی زاده و حاجیه فاطمه نظری) نام برد و ضمن قدردانی از آن ها به عنوان  گروهی تاثیر گذار در اعتماد افزایی مردم و پشتیبانی نیکوکاران، عنوان کرد.

او گفت:

دانشگاه در هر مقطعی نیاز به حمایت نیکوکاران دارد که این حمایت در بهترین و برترین دانشگاه های اول جهان که دارای دانشجویان فراوان و منابع مالی هستند نیز توسط نیکوکارانشان صورت می گیرد، بنابراین بعضآ گفته شود دانشگاه های اوز بی نیاز از کمک مالی هستند و این نمی تواند با چشم اندازهای توسعه علمی تناسب داشته باشد.

وی افزود:

مجموعه  این مرکز آموزش عالی آن چه که می دانستند و می دانند در اعتلای استفاده مطلوب از منابع مالی و بخشیدن ارزش افزوده بر آن، می کوشند.


رییس دانشگاه خاطر نشان کرد:

در راستای رسالت یک مرکز آموزش عالی در حال برنامه ریزی برای  فعالیت های اقتصادی و علمی نیز هستیم.

خضری با اشاره به نقش عبدالقادر فقیهی در تحول بیمارستان امیدوار و در سال 1375، حضور عبدالرزاق حاج هاشم خضری از نیکوکاران ساکن کشور قطر مغتنم دانست و اظهار کرد:

وی و همسرشان(بدریه خضری) در سه سفر کاری به قطر در منزلش و زمانی نزدیک به یک ماه پذیرای سفیران جلب کمک از نیکوکاران در کشور قطر بودند.

وی با اعلام این که دوبار به اتفاق دکتر ابراهیم غیاثی و عبدالمجید خضری برای بیمارستان امیدوار و یک بار هم به اتفاق شادروان حاج محمدرضا کمالی و حاج احمد خضریان برای دانشگاه آزاد با میزبانی یا حمایت حاج عبدالرزاق خضری،  کوشش شد تا این دو موسسه مشمول اعمال نیک خیراندیشان  در قطر قرار گیرند.

او با تبیین جزییات حمایت های عبدالقادر فقیهی در دبی، جانبداری و همراهی های دیگر اعضای هیات امنا و انجمن علمی فرهنگی را بسیار روحیه بخش و شایان توجه دانست.

 رئیس دانشگاه با تقدیر از حضور مسئولان ادارات، معتمدان و اصحاب رسانه  خاطر نشان کرد:


دانشگاه آزاد اوز خود را در مجموعه، امام جمعه محترم، بخشداری، شورای اسلامی، شهرداری ، فرهنگ و ارشاد اسلامی  می داند و اقداماتی چون ایجاد تالار کف تئاتر، هنرسرا، ورزش، ویدیو کنفرانس و سینما صرفآ برای تامین نیاز خود دانشگاه نیست برای استفاده عموم نیز هست و انتظار است در برنامه های فرهنگی متعددی که با سرمایه گذاری سنگین در دانشگاه ها مهیا شده است دانشگاه حمایت شود تا از این امکانات بخوبی بهره برداری شود تا بتواند هزینه های خود را نیز تامین کند.

 وی از ضرورت کمک نیکوکاران برای اتمام 605 مترمربع ضلع شمالی طبقه هم کف، تکمیل محوطه و بلوار دانشجو و ضرورت ساخت سردر و بلوار ورودی نکاتی را عنوان کرد و یاداور شد:

مسجد سیدنا حمزه (رض) با وجود اعتبار سنگینی که برای آن هزینه شد ولی کماکان نیاز به منابع مالی برای تکمیل کارهای ساختمانی، تاسیساتی و تجهیزاتی دارد.

خضری با تشریح کارهای عمرانی در حال انجام از استفاده مطلوب منابع مالی سخن گفت و افزود:

این دانشگاه «خیر »کلانی با خود نداشت اما مشارکت عمومی به داشتن روندی مناسب کمک شایان کرد.


 

عبدالقادر فقیهی نیکوکار فرهنگی، سخنران بعدی بود.

وی از حاضران از جمله شخصیت هایی که از راه های دور در مراسم حضور یافته بودند قدردانی و اظهار کرد:

 از دانشگاه آزاد اوز به خاطر برپایی این آئین و ترتیب استقبال قدردانی و خاطر نشان کرد:

مساعدت نیکوکاران و تلاش فوق العاده احمد و اسحق خضریان در ساخت این مرکز آموزش عالی قابل ستایش است.


رئیس هیأت امنا پیشنهاد محمدصدیق پیرزاد در تاسیس دانشگاه پیام نور و عبدالعزیز خضری برای تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان رویدادهای  مهم برای منطقه  را ستایش کرد و افزود:

روزی که برای تاسیس دانشگاه آزاد فرخوان داده و کار شروع شد بعضی ها خواستند از این طرح حمایت نکنم و دلسردم می کردند چون معتقد بودند به جایی نخواهد رسید.

وی خاطرنشان کرد:

بنا نبود برای دانشگاه آزاد هیات امنای دیگری ایجاد شود ولی چون پوشش آن از سوی هیات امنای موجود در دبی مورد موافقت قرارنگرفت، هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی دفتر دبی تشکیل شد. که این هیات با حمایت از هیات اوز گام های سنجیده ای برداشت و همان گونه که اکنون شاهدید ظرف مدت کوتاهی این ساختمان به شکلی خوب و ساختارمند ساخته شد.

او یادآورشد:

اکثرت قریب به اتفاق از کیفیت ساختمان و عملکرد آن به نیکی یاد می کنند و جای خوشبختی است که با پشتکار و درایت ریاست، هیات امنا و کارمندان در زمانی کوتاه به ثمر نشست.

فقیهی تلاش های نیک مسئولان و صمیمت با همدیگر را قابل تقدیر دانست.

عضو هیات امنای بیمارستان امیدوار و دانشگاه پیام نور دفتر دبی، از محمد محمودی، شهرام حسین نیا، مهران محمودی که زمینه بازدید خود و همسرش از دانشگاه پیام نور اوز را فراهم کرده اند، قدردانی کرد.

فقیهی از محمدصدیق پیرزاد، مسعود کراماتی، احمد خضری، احمد صمدانی، بهرام رفیعی، حاج عبدالرحیم روستا، حاج محمدامین کمالی، محمدامینی، عبداله معصوم نژاد، فرهاد کریما، سردار نورزی، دکتر مرتضی اسماعیلی، فتحیه فتحی، قدریه غیاثی، حاجیه فاطمه نظری، عبدالعزیز نصریانی به عنوان اعضای هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی اوز که در طول تاسیس دانشگاه آزاد در اوز زحمت زیادی کشیده اند، تقدیر کرد.

محمدصدیق پیرزاد، سخنران بعدى بود که اظهار داشت عبدالقادر فقیهى را باید پدر دانشگاه در اوز داست چون وى موسس دانشگاههاى اوز است، رئیس هیات امناى دانشگاه آزاد اوز افزود:

من آقاى فقیهى را تشویق کردم تا دانشگاه پیام نور را بسازد

پیرزاد با اشاره به سخنان رییس دانشگاه از کمک 60 میلیون تومانی خیریه مرحوم پدر ومادر(محمدعلی و فاطمه نسا) توسط حسام الدین وطن پور به دانشگاه آزاد در اوز، یادآورشد:

سخنان رییس را تایید می کنم در این دانشگاه از پول های اهدایی بخوبی استفاده و امکانات لازم در راستای پیشبرد شاخص های توسعه، ایجاد می شود.

رییس هیات امنا سخنان پیش گفته را بازگو کرد، که مدیریت در این دانشگاه فارغ از درجه تحصیلی کارایی در عمل را به اثبات رسانیده است که شاید یک دکترا قادر به پیمودن حداقل وضع فعلی نبود.

حاضران پس از اقامه نماز مغرب و صرف شام در تالار شیخ سعدی(خیریه حاج محمدامین کمالی) دانشگاه  را ترک کردند.

 در ادامه هیأتی با شیخ عبدالقادر فقیهی نشست مجددی را در اتاق رئیس دانشگاه برقرار کردند.


  

فریبا صالحی رئیس شورای اسلامی، با بیان اقدامات شورای دور پنجم و انتصاب مهندس مسعود کراماتی به عنوان شهردار خواستار مساعدت برای ساخت منبع آب شد.

وی افزود:

 تابستان سال گذشته مردم به خاطر بی ابی در بحران قرار گرفتند و شورا درتلاش است از وقوع احتمالی چنین وضعیتی پیش بینی های لازم صورت دهد.

 مهندس مسعود کراماتی، شهردار، مساعی اشخاص خیر از جمله شیخ عبدالقادر فقیهی در توجه به خواسته های عموم را ستود و اظهار کرد:

نیروهایی در اوز هستند که سعی دارند با تلاش و وقت گذاشتن کاستی های شهر را کاهش دهند.

کراماتی، حجم نیازها را زیاد عنوان و خاطرنشان کرد:

در نظر داریم از منابع نیت خیر نیکوکاران در راستای اشتغال زایی استفاده کنیم.

وی با اشاره به خدمات انجمن خیریه و برنامه های این انجمن برای رونق اشتغال یادآور شد:

دنبال شکوفایی خلاقیت و استعداد افراد نوجوان نیز هستیم.

شهردار افزود:

همین کودکی که دقایقی پیش شاهنامه خوانی کرد نمونه ای از استعداد در بین نونهالان است که بایستی کشف و شکوفا شوند.

 فروغ هاشمی، رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی، از برنامه های اداره متبوع نکاتی را یادآور شد.

وی خود را محصول زحمات بزرگان و والدان دانست و گفت:

بیشتر افراد فعال نهایت تلاش خود را برای پیشرفت حوزه کاری و شهر به خرج می دهند.

 مهناز حسن زاده، در سخنانی خوستار تنوع و نوآوری در جامعه اوز شد و افزود:

نباید همواره منتظر کمک از جاهای دیگر و متکی به منابع خیر باشیم. وی در ادامه از اهمیت دادن به محیط زیست، حفظ آن و پیوند دانشجویان با این مساله صحبت کرد .

فاطمه کمال نژاد، نویسنده مسائل اجتماعی از رونق فضای سبز و پیوند نونهالان اوز با این فرهنگ سخن گفت و افزود: خوشبختانه با تدبیر شورای اسلامی و شهرداری، مقوله فضای سبز بیش از قبل مورد توجه قرار کرفته است.

وی با اشاره به نقش بنیانی شیخ عبدالقادر فقیهی در پیشبرد مقوله آموزش عالی ، خواستار تجلیل از عبدالقادرفقیهی در فرصت مناسب دیگرشد تا خدمات چهره های خادم ماندگار ماند.

 احمد صمدانی، عضو هیأت امنا از تلاش های بی وقفه هیأت امنای دفتر دبی و به ویژه شخص شیخ عبدالقادر فقیهی و حاج احمد خضریان، نکاتی را در خصوص پیشبرد عملیات ساختمان و دیگر کارهای عمرانی بیان کرد.

صمدانی همراهی حاج احمد خضریان و حمایت های تنگاتنگ و بی وقفه اش با هیات های اعزامی به دبی را فوق العاده و فداکارانه عنوان کرد.

این عضو هیات امنا یادآورشد:

به دبی که می آمدیم کسی در فکر آرامش و تفریح خود نبود بلکه در هر شرایط پیگیر مسئولیت و جلب نظر خیرین بود که الحمدالله با درایت رییس که خود محور هر اموری بود، سربلند بیرون آمدیم وی افزود:

وقتی مچ پای محمدصدیق پیرزاد دچار شکستگی شد حاضر به استراحت نشد و درکنار گروه ماند تا رسالت هیات امنای دانشگاه با بن بست روبرو نشود.

پروین دادستان، علی خضری، مهشید خضری، قدریه کمالی، پگاه بالانچی، شیما رحمان پور ، کلثوم دادستان، از تلاش رئیس هیأت امنای دانشگاه آزاد اوز دفتر دبی قدردانی کردند.

 الهام صمدانی، مدیر موسسه خلاقیت از برنامه های در راستای بروز استعدادهای کودکان و والدین صحبت کرد.

مهندس ناصر خضری، مدیر دانشجویی و کتابخانه حضور شیخ عبدالقادر فقیهی و همسرش در زادگاه و دانشگاه را اتفاقی میمون تلقی کرد و اظهار داشت:

 دانشگاه در طول سال برنامه های پی در پی و متنوعی در تامین خواسته های فرهنگی و اجتماعی مردم دارد. وی افزود:

مجموعه دانشگاه با صبوری، تعامل  و وحدت و به دور از هر موردی کارکرده و ادامه می دهد.

فعالیت سینما با پیگیری و برنامه ریزی در اوز کار خود را آغاز کرده است. وی یادآور شد :

وجود سینما در دانشگاه به امتیازهای بخش از نظر شاخص های توسعه کمک زیادی می کند. وی استفاده عموم از برنامه های متنوع دانشگاه را در سطح عالی بیان کرد.

مهشید خضری دبیر انجمن طبیعت گردی تاگاره، از برنامه های انجمن و اثرات آن صحبت کرد.


 مهندس احسان امیری، استاد و مدیر سینما فردوسی اوز گفت: تلاش ها می شود تا سینما فردوسی اوز به روزباشد و فیلم های به روز را روی پرده ببرد.

او خواستار استقبال عموم برای افزایش نمایش فیلم در طول هفته شد.

احمدخضری، دبیر هیات امنای دانشگاه، حضور عبدالقادر فقیهی و همسرش و قدرشناسی، مسئولان، انجمن های مردم نهاد، شخصیت ها و اصحاب رسانه از رییس هیات امنای دانشگاه آزاد در دبی، ارج گذاشت و گفت:

جامعه از خادمان به زادگاه و مردم  خود سپاسگزاری دارد و در هر فرصتی مترصد به ابراز حق شناسی است.

وی با بیان تاریخچه تاسیس دانشگاه آزاد، اظهارکرد:

فعالان اجتماعی وقت می گذارند تا هم جهت با پشتیبانان در راه آرمان های جامعه تلاش هماهنگ داشته باشند.

مدیر مسئول نشریه پسین اوز با اشاره به نقش رسانه های همگانی در توسعه شهر و بخش خواستار حمایت بیشتر نیکوکاران از رسانه ها  گردید.

عبدالقادر فقیهی، رئیس هیأت امنای دانشگاه آزاد اوز دفتر دبی، حضور با انگیزه دوست داران ادب، علم و فرهنگ را که از ساعت 17 تا 22 وقت گذاشته قابل ستایش ارزیابی کرد و گفت:

 در رابطه با تامین پول برای ساخت منبع باید بگویم که در زمان لوله کشی از سد سلمان و قبل از جریان یافتن آب سد در منازل، نیکوکاران دبی برای این نیاز توجه داشتند وی افزود:

پیگیری شورای شهر و شهرداری،  قطعا خیران همراهی می کنند

این نیکوکار سرمایه گذاری در آموزش عالی را مهم دانست و اظهارکرد: زمانی که برای ساخت دانشگاه پیام نور پیشنهاد شد به شخصه به این باور رسیدم که گسترش مراکز آموزش عالی به توسعه منطقه کمک می کند.

در آخر نشست، تصویری زیبا و نقاشی شده قلمی توسط مسعود پیرزاد توسط فریبا صالحی، مهندس مسعود کراماتی، عبدالعزیز خضری، فروغ هاشمی، محمدصدیق پیرزاد و احمد خضری(رییس شورای اسلامی، شهردار، رییس دانشگاه آزاد، رییس فرهنگ وارشاد اسلامی و رییس و دبیر هیات های امنای دانشگاه آزاد اسلامی) به شیخ عبدالقادر فقیهی اهدا شد

.

 
   
نظرهای شما :  
عبدالرحمن صالح [9/1/1397] : ضمن عرض خوش امد گوی به ورود جناب آقای شیخ عبدالقادر فقیهی و خانم محترمشان سر کار خانم مهناز حسن زاده به زادگاه خودشان شهر اوز که قدوم مبار کشان موجب خیر و برکت برای شهرمان باشد و باید قدر ایشان و همه بزرگان و خیراندیشان شهرمان اوز ‌بدانیم و به نیکی و خوبی از همه آنها یاد کنیم همه این پیشرفت ها ی که در شهرمان مشاهده میکنیم با همت والای بزرگان نیک اندیش شهرمان بوده است که از همه بزرگان شهرمان اوز و بخصوص جناب آقای شیخ عبدالقادر فقیهی و همراه با خانواده محترم تقدیر و تشکر و قدردانی میکنیم و همیشه برایشان آرزوی سلامتی و سرفراز ی بهروز و موفقیعت ‌ از درگاه الله اعظم داشته و دارم
 
امیر[9/1/1397] : درود بر انجمن نواندیشان که در همه جا جهت پیشرفت شهر فعال هستند .خیرین باید قدرشان را بدانند و به این انجمن اعتماد کنند.
 
مسعود[9/1/1397] : لطفا مطالب را تصحیح بفرمائید آقای امیدوار مدیر عامل انجمن خیریه نیستند .این گزارش رو کی نوشته؟
 
خواننده[9/1/1397] : وقتی در یک گزارش این همه اسامی را مطرح می کنیم احسلس می شود بسیاری از کارها برای مطرح شدن نام افراد است تا خدمت برای شهر و منطقه.....
 
همایون[9/1/1397] : نوشتن پاراگراف زید واقعآ اضافی است عکس آخر گویای همه چیز است . ر آخر نشست، تصویری زیبا و نقاشی شده قلمی توسط مسعود پیرزاد توسط فریبا صالحی، مهندس مسعود کراماتی، عبدالعزیز خضری، فروغ هاشمی، محمدصدیق پیرزاد و احمد خضری(رییس شورای اسلامی، شهردار، رییس دانشگاه آزاد، رییس فرهنگ وارشاد اسلامی و رییس و دبیر هیات های امنای دانشگاه آزاد اسلامی) به شیخ عبدالقادر فقیهی اهدا شد
 
اوزی. از تهران[9/1/1397] : باید از توان وامکانات. این بزرگواران برای. ارتقای. اوز به. شهرستان. کمک. بگیریم. کلید همه. مشکلات. اوز. ارتقا. می باشد همه. اوزیها. برای. ارتقا اوز باید یکصدا. مطالبه گر. باشیم. کار ارتقای. مناطق. در تهران. شروع. شده. است. غافل. نشویم
 
پیشنهاد به. همشهریان. عزیز[10/1/1397] : در ایام نوروز که همشهریان از نقاط مختلف در اوز حضور. دارند باید. یک جلسه مهم توسط. شورای شهر برای کمک مالی ودیگر. امکانات لازم. برای. دنبال کردن. پرونده. ارتقای اوز به شهرستان. تشکیل شود زیرا دولت درحال اقدام در زمینه. تقسیمات کشوری. است چنانچه. اوز. ارتقا پیدا کند. بسیاری از کمبودهای شهر. وشهرداری ودیگر. ادارات. کم میشود.وبودجه دولتی در حد شهرستان به اوز. تعلق. میگیرد وباعث. پیشرفت. وتحرک. شهر میشود. از کارهای. کوچک وهنری ونمایشی. موقتا. دست. بر داریم. تا. اینکار مهم. انجام. شود. بعدا وقت برای کارهای محلی. وفرهنگی. زیاد. است. باتشکر
 
میراحمدی [10/1/1397] : حضور اشخاص از نقاط مختلف از ویژگیهای این جلسه تجلیل از آقای فقیهی نژاد هست کار بسیار خوبی کردید وپیشنهاد میکنم ایام تعطیلات تا فرصت باقیست همشهریان دردانشکاه دعوت نمایید تا با رایزنی وبحث وتبادل نظر برای پیشرفت شهر وارتقا چاره اندیشی شود
 
رضایی [10/1/1397] : عکس شبنمای دانشگاه قشنگ گرفته شده زیباست
 
khbr2[10/1/1397] : عبدالحمید دلکش، شهروند مقیم تهران با دفاع از کارهای فرهنگی، خواستار ارائه نظرات در راستای منافع کلان شهر شد. احمد فقیهی از گسترش مراکز فرهنگی و دانشگاه ها دفاع کرد و گفت: با بودن دو دانشگاه فعال پیام نور و آزاد اسامی، نیاز است دنبال تاسیس دانشگاه های دیگر نیز باشیم. وی پیشنهاد باغی را همسو با منافع عمومی دانست. مهندس شریف بازرگانی با برشماری نقش موزه مردم شناسی در رونق شهر و نیز اقتصاد از توجه به دو مقوله متوازن فرهنگی و اقصادی دفاع کرد. مهران عسکری، نائب رئیس شورای اسلامی با برشماری کارهای 6 ماهه اخیر شورای اسلامی دور پنجم از اداره کارهای اساسی تر توسط شورای اسلامی خبر داد. مسعود کراماتی در جمع بندی سخنان پایانی گفت: شهرداری و سایر ادارات نیازمند حمایت هستند، همه در راستای خواسته مردم و پیشرفت دارند تلاش می کنند. وی خاطرنشان کرد: پیشرفت شهرداری با پیشرفت سایر ادارات واسطه و مستقیم بدیهی است شهرداری هرچه بیشتر بتواند خدمات دهنده باشد بقیه نیز منتفع می شوند. شهردار با انتقاد از افراد معدودی که با سندسازی سعی در مالکیت زمین خدادای دارند یادآور شد: ایجاد فضاهای عمومی بر سلامتی جامعه می افزاید. وی خواستار توجه شهروندان اوز در هر نقطه از دنیا که حضور دارند به زادگاه خود شد و گفت: این گونه نباشد که همشهریانی که زحمت کشیدند واین جا آمده اند در پایان وقتی رفتند دیگر سراغی هم از شهر و شهرداری نگیرند . ابراهیم جام گوهری، یکی از کارآفرینان در بیان دیدگاه خود از نیکوکاران به خاطر اعمال کارهای نیک اندیشانه شان قدردانی کرد و گفت: شهروندان باید خود به دنبال نوآوری و کارآفرینی باشند. وی افزود: شهروندان می توانند با ایجاد اشتغال و کارگشایی در تعالی شهرداری مشارکت مستقیم و غیرمستقیم ایفا کنند. محمدرفیع نامی نیز خواستار وضع عوارض در چهارچوب آئین نامه شد و تقاضا کرد برنامه ای بوجود بیاید تا شهروندان عوارض خود را به موقع به حساب شهرداری واریز کنند. ان نشست که در ساعت 10:20 و با 20 دقیقه تاخیر شروع شده بود ساعت 13 خاتمه یافت. احمد فقیهی در عین حال خاطرنشان کرد کار اقتصادی در شرایط فعلی جواب نمی دهد. وی رکود منطقه ای شهر صنعتی را مصداق دیدگاه خود عنوان کرد.
 
شهروند[11/1/1397] : کامنت حمید دلکش طبیعی نیست ولی با گزارش کاملی که امروز البته از اول شب روسایت گذاشتید بیشتر متوجه شدم اشباهی صورت گرفته که برای یک دانشگاه و با این سایتی که مردم به آن اعتماد دارند قابل قبول نیست باید دقت داشته باشید
 
جمیله[11/1/1397] : آفرین به هیئت امنای دانشگاه آزاد واقعآ در دردانشگاه کارهای زیادی صورت گرفته بود برایم غیر قابل باور بود
 
شمسی[12/1/1397] : تشکر از خیرین بویژه آقای عبدالقادر فقیهی وریاست محترم نمونه دانشگاه آزاد اوز ک درجلسه اکثرآ از او بنیکی نام بردند
 
نام: