جمعه ۳۱ فروردين ۱۳۹۷

  درباره ما

  گالری عکس

اعضای انجمن دوست‌داران محیط زیست اوز با تلاش فاطمه رضایی و فریدون نامی در حرکتی نمادین به صورت گروهی به تماشای فیلم* مصادره* درسینما فردوسی اوز دردانشگاه آزاد اسلامی آمدند. این حرکت در راستای حمایت و ماندگاری اولین سینمای بخش اوز صورت گرفته است

 
[ ارسال عکس ]
آرشیو گالری تصاویر  

  ورود به سایت
نام کاربری
رمز عبور


  آمار
  خشم شدید رئیس جنجالی- شگفت انگیز؛ عذر کریم و تیم اول المپیاکوس را خواستند!
[ چهارشنبه ۱۵ فروردين ۱۳۹۷ - 00:04:14 ]

خشم شدید رئیس جنجالی

شگفت انگیز؛

 عذر کریم و تیم اول المپیاکوس را خواستند!

اوانجلوس ماریناکیس، مدیر جنجالی المپیاکوس تصمیم دارد در 4 بازی باقیمانده از لیگ، تیم جوانان را به جای تیم اول راهی میدان کند.

المپیاکوس پس از تساوی چند روز پیش خود حالا 6 امتیاز کمتر از آاک دارد؛ در حالی که یک بازی هم بیشتر از این تیم انجام داده است. با این شرایط به نظر نمی رسد که المپیاکوس بتواند به هشتمین عنوان قهرمانی متوالی خود دست یابد.

 

 

 

 

 

در همین رابطه امروز AFP گزارش داد که مدیر عصبانی المپیاکوس، ضمن در نظر گرفتن جریمه 400 هزار یورویی برای بازیکنان، تصمیم گرفته تا در 4 بازی باقیمانده تیم جوانان باشگاه را به میدان بفرستد.

 

ماریناکیس در همین رابطه به خبرنگاران گفت:« بازیکنان ما فقط به خانه های خوب و ماشین فکر می کنند و تیم برای شان اهمیتی ندارد. بازیکنان تیم های پایه ای و هواداران در عوض عاشق المپیاکوس هستند.

 

 

 

من میلیون ها پول به شما پرداخت کردم تا همه چیز در اختیارتان باشد. سه مربی به خاطر شما بازیکنان اخراج کردم؛ ولی حالا متوجه شده ام که مشکل از خود شماست. دیگر بس است و من قصد دارم المپیاکوس را از نو بسازم. صبر من و هواداران لبریز شده است.»

 

جالب است بدانید که المپیاکوس در 9 دوره از 10 دوره اخیر لیگ یونان، عنوان قهرمانی را کسب کرده است.

منبع : ورزش 3

 
   
نظرهای شما :  
محمود [15/1/1397] : به این میگند مدیر خیلی هم تصمیم خوبی گرفته ناز دستش
 
رحیمی [15/1/1397] : خوشم آمد از تهدید مدیر باشگاه یونانی بنظر من باشگاههای ایران هم به چنین مدیرانی احتیاج دارند کیروش بیخودی نمیگوید فوتبالیستهای ایران که وارد تیم ملی میشوند بایستی اردوهای بلند مدت بگذرانند وگرنه توانایی مسابقه با تیمهایی چون اسپانیا وپرتفال نخواهند داشت
 
نام: