يكشنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۷

  درباره ما

  گالری عکس

سی و ششمین سالگرد تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی گرامی باد

 
[ ارسال عکس ]
آرشیو گالری تصاویر  

  ورود به سایت
نام کاربری
رمز عبور


  آمار
  تجلیل از عبدالحمید امیدوار با حضور جمعی از مردم و مسئولان در دانشگاه آزاد اسلامی اوز
[ چهارشنبه ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ - 00:49:02 ]
تجلیل از عبدالحمید امیدوار
 با حضور جمعی از مردم و مسئولان در دانشگاه آزاد اسلامی اوز

 
بانی بیمارستان امیدوار:


خوشحال می شوم هر وقت به زادگاهم می آیم این همه با جمعیت مشتاق و قدرشناس روبرو می شوم.

عبدالحمید امیدوار که برای بازدید و ملاقات با مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی اوز در این دانشگاه حضور پیدا کرده بود، با قدردانی از حضور جمع 40 نفره مسئولان، هیات امنا، استادان، دانشجویان و کارکنان دانشگاه اظهار کرد:

 

از دانشگاه آزاد شهرم سپاسگزارم که چنین برنامه بزرگی را تدارک دیده و جای تمجید است که به زیبایی و به این وسعت کار صورت گرفته است.


 

وی زمان آشنایی با رئیس دانشگاه آزاد را در دوران مدیریت وی در بیمارستان امیدوار دانست و با تاکید دوباره بر ضرورت وحدت و همدلی بین همشهریان، خاطر نشان کرد:از حضور با انگیزه حاضران، واقعا مسرور و خرسندم.

وی در عین حال در رابطه با وجود دیدگاه های انتقادی در جامعه گفت:

پیشنهاد می کنم در روزهایی که اوز هستم جلسه ای با حضور شهروندان ترتیب داده شود تا حاضران به گفتگو پیرامون راه های تعامل با همدیگر و توسعه شهر بپردازند.

 

پیش از برگزاری نشست، مهمانان از کلیه بخش های دانشگاه (تالارهای حافظ، خیریه شیخ محمد رفیع فقیهی، خیام خیریه محمد صدیق پیرزاد، تائب شاعر اوزی، خیریه محمد زینل، عبدالرحمن و عبدالحمید فریدونی، سعدی، خیریه حاج محمد امین کمالی، مولوی، خیریه حاج محمد ابراهیم کریما، فردوسی، خیریه عبدالقادر فقیهی و بخش اداری، خیریه محمد یوسف نظری بازدید کردند و سپس
در تالار ویدیو کنفرانس محمد بن موسی خوارزمی(خیریه محمد رضا کمالی) به دیگر شهروندان حاضر پیوستند.
 

رئیس دانشگاه تکریم و ابراز حق شناسی از اشخاص خادم و نیکوکار که با اهدای مال خود در راستای تامین امکانات اساسی و خواست جامعه گام گذاشته اند را وظیفه هر کسی از جمله این دانشگاه مردمی دانست که با حداقل های منابع مالی و تبادل افکار جمعی به این جا رسیده است.

 

عبدالعزیز خضری به پیدایش بیمارستان از سال 1354 و فعالیت فوق العاده آن در سال های شروع اشاره کرد و گفت:تقاضا برای توسعه بیمارستان آنقدر گسترده بود که در سال های 1356-1357 مجوز ساخت بیمارستان یکصد تختخوابی با اعتبار دوازده میلیون تومان توسط جمعیت شیر و خورشید سرخ وقت گرفته شد که دو میلیون آن را مردم کمک کردند اما با وقوع انقلاب اسلامی این طرح اجرائی نشد ولی به همت مردم و هیات امنای وقت و بعداً ورود عبدالحمید امیدوار این خواسته محقق و بنای بیمارستان عبدالحمید امیدوار گذاشته شد و در سال 1369 به بهره برداری رسید.

 

خضری از گسترش سریع فعالیت بیمارستان و نیازمندی بیشتر آن و با وجود تخصیص تجهیزات عمده از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی سخن گفت و یادآور شد:

 

با همه این ها، بیمارستان نیازمند توجه بیشتر بود زیرا راه افتادن بیمارستان شهر های اطراف و پیشرفت سریع آن ها، روند خدمات دهی بیمارستان اوز تحت الشعاع مراکز درمانی لار، گراش و خنج قرار گرفت.مدیر اسبق بیمارستان امیدوار
به جریان راه اندازی دانشگاه پیام نور مرکز اوز و حمایت نیکوکاران در دبی پرداخت و گفت:


 

با حضور عبدالقادر فقیهی برای عیادت مرحوم خواجه محمد یوسف نامی در بیمارستان اوز
، این گشایش بوجود آمد تا هیاتی از بیمارستان و به دعوت عبدالقادر فقیهی به دبی بروند تا در دومین همایش مردمی دانشگاه پیام نور و در سال 1375 شرکت کنند که خوشبختانه با دست آوردی قابل توجه و استقبال خیراندیشان شریف در دبی همراه بود.

 وی به تاریخچه تشکیل اولین هیات امنای مردمی در سال 1376 اشاره کرد که با پیگیری فاروق ضیائی و حضور بانی بیمارستان (عبدالحمید امیدوار، و مدیر وقت و همراهان) همایشی با شکوه و خاص در بیمارستان ترتیب یافت و در آن به پیشنهاد مدیر وقت بیمارستان، هیات امنای بیمارستان عبدالحمید امیدوار دفتر دبی تشکیل شد که با خود برکت نصیب بیمارستان و متعاقبآ دیگر مراکز شهر نیز نمود.
 وی از چگونگی تشکیل هیات امنای بیمارستان امیدوار در دبی و نحوه همراهی دیگر نیکوکاران نیز سخن گفت و با این حال یادآور شد قرار است در آینده، مصداق ها را جداگانه و در کتابی تشریح کند.
خضری درباره تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی در اوز نیز به ذکر نکات کوتاهی اکتفا و اظهار کرد:

 

دومین مرکز آموزش عالی، نیازی به توضیح زیاد ندارد و آن چه که دیده می شود مصداق داشته ها و نیازمندی های آن است.

 

محمد صدیق پیرزاد، رئیس هیات امنا ، جعفر راستگو، عضو شورای اسلامی شهر، شهرستان و استان، محمود محبی، عضو شورای شهر و رئیس شورای حل اختلاف، علی تیرزن، دانش آموخته دانشگاه و عضو سابق شورای اسلامی، ساسان پیرزاد، دبیر انجمن نواندیشان، بهرام رفیعی، خزانه دار هیات امنای دانشگاه آزاد، یونس امیدوار، دبیر هیات امنای انجمن نواندیشان، فرح بشیری، بازنشسته فرهنگی، مهندس سعید امیری، استاد دانشگاه و ناصر یادگارفرد، شهروند مقیم شیراز ،
در رابطه با گردهمایی با شکوه تکریم، مسایل شهر و تشکل های فرهنگی صحبت کردند.

 

 فرح بشیری از ناملایمات شهر و بیمارستان چند سوال مطرح کرد که جعفر راستگو در پاسخ وی گفت:
ضرورت دارد شهردار سابق (مهندس نوید خادم پور)، در جلسه ای به سوالات و ابهامات موجود پاسخ دهد. راستگو در عین حال گفت:
تمام شهرداری های لارستان به جز یک شهرداری ، بدهی های سه میلیارد تومان به بالا داشته اند که اوز هم یکی از آن ها بوده است وی یادآور شد:
شورای چهارم وقتی مسئولیت بعهده گرفت با 000 000 700 1 تومان بدهی مواجه بود که پس از 4 سال میزان فوق (1392 تا 1396) و افزایش قیمت ها می شود تجزیه و تحلیل بیشتر کرد.

عضو شورای شهر با توضیح فروش زمین توسط شورای اسلامی دور چهارم اظهار کرد:
شهرداری وقت حدود 8000 متر مربع زمین فروخته است و این در حالی است که حدود چهل هزار متر مربع زمین برای شهرداری بدست آورده است و این میزان زمین به غیر از زمین های گرفته شده در منطقه تاگارمه (قبرستان جدید) است.
راستگو به دست آوردهای مهم دیگر چون بوستان نوروز، بلوار خلیج فارس، آتش نشانی، تپه برداری راه بلوک، راه اوزبه گراش و ... نیز اشاره کرد و خواستار ترتیب گردهمایی برای ارایه مستندات با حضور شهردار سابق و فعلی شد.
یونس امیدوار در خصوص عملکرد بیمارستان نیز گفت: بیمارستان دارای عملکرد مثبت زیادی است به گونه ای که در سال یکصد هزار نفر مراجعه کننده و 40 هزار اعمال جراحی داشته است که محمود محبی نیز در تایید سخنان یونس امیدوار از کارائی بیمارستان اوز به نیکی یاد کرد.

علی تیرزن فعال اجتماعی و عضو شورای سرپرستی پسین اوز، حضور در نکوداشت خیر بیمارستان ساز را مغتنم شمرد.وی با بیان شاخص های مردم دارانه دانشگاه آزاد اوز در حمایت از فعالان مردمی و تشکل های اجتماعی خاطرنشان کرد:
اشخاص خیر نیت شان در کمک به دانشگاه آزاد از اجر فراوان برخوردار است، زیرا هرطیفی از امکانات دانشگاه استفاده می برند.
ساسان پیرزاد دبیر انجمن نواندیشان با ارزشمند دانستن تکریم نیکوکاران از فعالیت های انجمن نواندیشان در خدمت به شهر و شهروندان نکاتی راخاطرنشان کرد.
احمد خضری دبیر هیات امنا در پایان این گردهمائی با بیان مطالبی گفت:

جای خوشوقتی است که فعالان شهر در پرکارترین ساعت روز وقت گذاشته اند تا قدرشناس خادمان زادگاهشان از جمله مهمان خیر امروز باشند. وی افزود:
جمعی از مسئولان راس ساعت در این جا بوده اند تا در نکوداشت حامیان اعمال نیک، حاضر باشند که اعمالشان علاوه بر اجر نزد خداوند متعال پیش مردم نیز گرامی شمرده می شود. مدیر مسئول نشریه پسین اوز با ابراز خشنودی از دانشگاه آزاد اوز که نگاهی فراگیر به تکریم نیک اندیشان دارد و در یک ماه گذشته جند اقدام مشابه داشته است، در ادامه افزود:
این ارتباطات منجر به دست آوردهای مهم می شود. وی با یادآوری دیدار جمعی از اعضای شورای دور چهارم و عده ای از فعالان از شهرستان لامرد و در دیدار با وزیر وقت فرهنگ و ارشاد اسلامی (دکتر علی جنتی) گفت:
موقع معرفی یونس امیدوار، بلافاصله وزیر جویای حال عبدالحمید امیدوار شد و اضافه کرده بود از ارتباط خوب خود با ایرانیان از جمله عبدالحمید امیدوار در کویت سخن گفته بود.
وی از برکت این ارتباط و توجه به توصیه دکتر بهزاد مریدی مدیر کل وقت فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس برای ارایه تقاضای تاسیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در اوز، به موافقت وزیر با تاسیس نمایندگی اداره نامبرده در اوز اشاره کرد. دبیر هیات امنا با خواندن رئوس جمع بندی مطالب مطرح شده، جلسه را به پایان رساند. مهمانان پس از آن در تالار فردوسی(خیریه عبدالقادر فقیهی)

 

به تماشای بخشی از فیلم لانه زنبور نشستند
و دقایقی با ادامه گفتگو در اتاق رییس دانشگاه ، محل را پس از 3 ساعت ترک کردند.
عبدالرحیم امیدوار، فریده بدری، قدریه امیدوار، بلقیس امیدوار، پروین امیدوار و محمدرفیع نامی از جمله همراهان بانی بیمارستان بودند و علاوه بر نام بردگان آجی مزرعی، احمد صمدانی، مهندس محمد رسول صباغی (اعضای هیات امنا)، فوزیه زارع، فریناز تورانی، فایزه طیوری(مدیران کتاب خانه های اندیشه، حاج صفیه خضری، بانو و وکودک ونوجوان اوز) حمیرا نامدار، مریم سمیعی(کارمندان نشریه پسین اوز)، ناصر خضری، مهندس محسن مهرآوران، پروانه پدرام، آمنه روستا، پگاه بالانچی، شیما رحمان پور و محمدطاهرقاضی زاده(کارکنان)، مهندس سحر علوی، بهاره بهبین، مهندس نازنین حبیبی(استادان)،محمد انصاری، آزاده، افسانه و آرزو شفائی، نازآفرین جعفرپور(دانشجویان) از دیگران حاضران این گردهمایی بودند. مراسم که در روز سه شنبه 11اردیبهشت 97 ساعت 10.30 آغاز شده بود ساعت 13.30 خاتمه یافت.
 
   
نظرهای شما :  
همشهری. خطاب به هییت امنای بیمارستان[12/2/1397] : با سپاس فراوان. از خدمات بزرگواران وخیران وبه ویژه جناب. حمید. امیدوار بانی خیر. بیمارستانی که. سالهاست به مردم اوز. ومنطقه. خدمت رسانی. می کند پیشنهاد میکنم که تا زمانیکه ایشان. در اوز هستند جلسه ای ترتیب دهید تا. هییت امنای بیمارستان ترمیم شود. ودوباره فعال شوند متاسفانه. هییت امنای بیمارستان مدتی است که دیگر فعالیت. وانسجام. قدیم. را ندارد که. اینشااله با حصور. بانی. بیمارستان تحرک جدیدی در هییت امنا. صورت گیرد. اینشاالا
 
کارمند بیمارستان[12/2/1397] : ضمن خوش امد گویی به اقای. امیدوار به. زادگاه. عرض میکنم که. هییت امنای. بیمارستان. وشورای شهر باید برای استقرار شبکه بهداشت ودرمان دراوز پیگیری واقدام نمایند الان برای پیشرفت وکارایی بیشتر. بیمارستان وجود این. اداره. الزامی. است. اخیرا در بسیاری از بخشهای. فارس که حتی بیمارستان هم. ندارند. اداره شبکه بهداشت ودرمان. دایر است با تشکر
 
از کارکنان. بازنشسته بیمارستان اوز[12/2/1397] : از اقایان محمودی احمدی امیدوار. شریفی صباغی مزرعی نامور و...‌ودیگر عزیزان هییت امنا انتظارداریم که مانن گذشته به امورات بیمارستان برسید وهییت امنا با مدیران بیمارستان ارتباط بیشتری. داشته باشند تا مشکلات فعلی بیمارستان قدیمی اوز حل شود حقیتا هییت امنا مثل قدیم سرکشی نمیکنند
 
معلم بومی[12/2/1397] : بسیار لازم استکه مدیران ومسولین بیمارستان هم خدمت اقای امیدوار بانی بیمارستان برسند واز خمات این مرد بزرگ قدردانی نمایند
 
غفوری [12/2/1397] : احسن از دانشگاه آزاد درحرمت خیرین وبزرگان شهر وانشاالله توجه بوضعبت بیمارستان که وضعیت خوبی نداد
 
همشهری[12/2/1397] : مطمینین 40 نفرین؟😀😀😮
 
شهروند[12/2/1397] : لطفا در ارائه آمار دقت کنید. نوشتید بیمارستان اوز در سال صد هزار مراجعه کننده و ۴۰ هزار جراحی داشته است یعنی ۴۰ درصد مراجعه کنندگان عمل شدند؟؟!!! مسولین بیمارستان آمار واقغی سال ۹۶ و تفکیکی را اعلام کنند.
 
امین[12/2/1397] : آقای یونس امیدوار از چه وضعیت بیمارستان دفاع میکنند اصلا شما چه مسئولیتی دربیمارستان داریدکه آمار ارایه میکنید مردم که ببیمارستان مراجعه میکنند کاملا خلاف نظر شما را دارند
 
آرش[12/2/1397] : یونس امیدواراز 40000عمل جراحی دریکسا گفته انداگر هزینه هر عمل را بطور متوسط5میلیون تومان حساب کنیم با این حساب بیمارستان اوز هرسال فقط از محل عمل جراحی دویست میلیارد تومان درآمد دارد وبابقیه درآمدهای گوناگون نباید کمتراز400تا 500 میلیارد توماندرآمدش باشد بی خبر بودیم پس بهتره خود یونس امیدوار رییس بیمارستان شوند
 
محمدرسول باغی[12/2/1397] : با سلام با تشکر و قدردانی از جناب آقای عبدالحمید امیدوار بانی خیر بیمارستان و کسی که بعد از تاسیس تاکنون یار و یاور بیمارستان مانده و همیشه همراه بوده است. جلسه به زیبایی برگزار شده و هرکدام از دوستان به بحث در مورد اقدامات خیرین در زمینه های مختلف و تشکر از آنها پرداخته اند، که کاری بس پسندیده است. اما موردی بنظر میرسد که یا به عمد یا سهواً از بیان آن قاصر مانده ایم و آن اینکه به تبع اقدامات خیرین محترم، شهروندی با هزینه هنگفت دست بکار بنای بیمارستانی در شان و منزلت اوز گردیده است آیا جا نداشت با وجودی که این جلسه بیشتر در مورد بیمارستان بوده و دعوت از خیر گرامی اقای امیدوار، نمیگویم نامی، ولی یادی از این اقدام خیر خواهانه میشد!!؟؟؟؟
 
از دبی [12/2/1397] : تقدیر از خیرین وجناب آقای عبدالحمید امیدوار عملی خداپسندانه واز واجبات است دستتان درد نکند
 
همشهري ..[12/2/1397] : قدرداني از خيرين بخصوص خيريني كه در امر بهداشت ودرمان يعني ساخت درمانگاه و بيمارستان در اوز نقش بسزائي داشته اند هميشه مورد توجه كليه اقشار جامعه بوده و ميباشد زيرا داشتن بيمارستان ويا ساير تاسيسات بهداشتي و درماني شب و روز مردم با آن سروكار دارند و از نيازمنديهاي بسيار ضروري است كه با زندگي كليه افراد از كودگ و نوجوان و پيرو جوان و كارگر و استاد واصناف از آن بهره مند ميشوند.لذا از خدمات آقاي اميدوار بايد به نحو شايسته اي تقدير شود و مردم اوز از اين خدمات ايشان هميشه و در همه جا از ايشان به نيكي ياد ميكنند. اقدام دانشگاه آزاد در قدرداني از ايشان اقدام پسنديده و شايسته ميباشد. در مورد آماري كه گفته شده سالانه تعداد مراجعه كنندگان سالانه به يكصد هزار نفر ميرسد يعني بطور متوسط روزانه 280 نفر مراجعه كننده بيمار ميباشد كه تا حدودي قابل قبول است البته اميدوارم با رعايت بيشتر بهداشت توسط مردم، روزبروز تعداد بيماران كاهش يابد. در مورد تعداد 40000 عمل جراحي در سال يعني بطور متوسط حدود 110 عمل جراحي در شبانه روز كه فكرميكنم تعداد بسيار زيادي براي بيمارستان اوز باشد. اما هر تعداد باشد از خدمات اقاي اميدوار نسبت به مردم اوز و منطقه نبايد غافل بود و مردم اوز اميدوار هستند كه در صورت امكان ايشان به ارائه خدماتشان به بيمارستان يا ساير حوزه هاي شهري اوز كماكان ادامه دهند و اشاره كنم كه اگر اين بيمارستان توسط آقاي اميدوار ساخته نشده بود مردم اوز و بلوكات مجبوربودندكه به بيمارستانهاي ساير شهر هاي دور دست منطقه عزيمت كنند.
 
همشهري ..[12/2/1397] : براي ارائه خدمات درست از سوي بيمارستان و پرسنل و پزشكان لازم است هيات امناي بيمارستان بصورت مداوم بعنوان بازوري نظارتي از سوي مردم بدون هرگونه رودربايستي اقدام نمايد و گزارش ماهانه عملكرد بيمنارستان بمردم و سازمانهاي بالا دستي و مقامات استان داده شود
 
حق شناس [13/2/1397] : یا قدردانی از جناب آقای عبدالحمید امیدوار بقول آقای باغی خدب بود از آقای راهمیما اگر اوز بودند دعوت بعمل میامد تا دراین جلسه حضور پیدا میکردند
 
حاضر درجلسه[13/2/1397] : باید مینوشتید که محمود محبی در تایید سخنان یونس امیدوار گفت اتفاقآ بیمارستان اوز خیلی خیلی بهتراز بیمارستان گراش است چون اینرا زنم بچشم خود دیده است چون زنم که در بیمارستان گراش بوده تعریف کرده اصلا ببیماران نمیرسند و نظافت درست وحسابی هم ندارد. من دراینجا از محبی میپرسم زن محترمتان وقتی در خود اوز بهترین بیمارستان وجود دارد چه دلیلی دارد برود بیمارتان گراش وباز از محبی میپرسم میتوانند آمار مراجعین اوزی به بیمارستان گراش منتشر کنند وجواب بدهند علت رفتن اوزیها به بیمارستان گراش چیست
 
ابراهیم [13/2/1397] : آقای یونس امیدوار سئوالی داشتم نظرت پیرامون پایین آمدن درجه بیمارستان از 1به2 چیه؟
 
ابراهیم احمدی[13/2/1397] : با سلام باتوجه به دیدگاه ها و انتظارات برخی از کاربران در مورد هیئت امنای بیمارستان به عنوان یکی از اعضای این هیئت، موارد زیر یاد آور می شود. 1-هیئت امنای بیمارستان امیدوار اوز در راستای حمایت از بیمارستان و به عنوان بازوی مشورتی فعالیت می کند. تاکنون نیز درخواستهایی که ازسوی بیمارستان ارسال شده بررسی و حمایت کرده است. به عنوان مثال در فروردین ماه بیش از 20 میلیون تومان برای تجهیز منازل مسکونی پزشکان تامین اعتبار کرده و در اردیبهشت ماه نیز پیگیر تامین 50 میلیون تومان برای تجهیزات پزشکی است. این حمایت ها درصورت بها دادن به مطالبات مردمی و نظرات مشورتی از سوی دانشکده علوم پزشکی لارستان و بیمارستان، قابل گسترش نیز هست. 2-ما معتقدیم که هیئت امناباید مدافع منافع بیمارستان بوده و علاوه بر تقویت نقاط قوت، نقاط ضعف را نیز دیده و برای اصلاح آن نظرات مشورتی خود را بدهد گرچه برخی اعتقاد دارند ضعف ها نباید مطرح شده بلکه با ارائه آمارهای غیر مستند و بزرگنمایی، همواره باید مدافع وضعیت موجود بود. 3- بیمارستان امیدوار اوز با سابقه ای که دارد یکی از برندهای شهر بوده و علاوه برارائه خدمات درمانی، در سالیان گذشته یکی از عوامل موثر در جذب مردم سایر شهرها و روستاها به اوز بوده است. گرچه پس از راه اندازی بیمارستان گراش و تامین منابع مالی و تجهیزاتی در آن بیمارستان، مراجعین به بیمارستان اوز کاهش یافت اما جو همکاری و صمیمیت حاکم در بیمارستان، تلاش برای تامین رضایت مراجعین، حفظ کیفیت خدمات درمانی را به دنبال داشت و بیمارستان اوز به عنوان بیمارستان درجه یک در ارزیابی ها مطرح بود. 4-متاسفانه در سالیان اخیر چالش هایی برای بیمارستان به وجود آمده است که رقابت با سایر بیمارستان های منطقه را مشکل تر ساخته است. نداشتن تجربه کافی و شناخت لازم، تغییر حاکم برمجموعه بیمارستان، افت کیفی و رتبه بیمارستان از یک به 2 و کاهش خدمات سرپایی و بستری نمونه هایی از آن هستند. اخیرا نیز به جای تلاش برای اصلاح روند، با فرافکنی تلاش می شود با بی اعتنایی به هیئت امنا و دیدگاه های آنان و ایجاد اختلاف بین اعضا، انسجام گذشته را از بین برده که این نیز می تواند زنگ خطر دیگری برای بیمارستان بوده و زمینه بیشتر افت کیفی و کمی را فراهم آورد. 5-تجربه نشان داده بهره گیری ازمتخصصین بومی علاقه مند به پذیرش مسئولیت، هدفگذاری و برنامه ریزی برای رسیدن به هدف، شناخت و پذیرش مشکلات و تلاش برای حل آن، تلاش برای جذب اعتبارات دولتی، تعامل بیشتر با مردم و خیرین و هیئت امنا علاوه بر جلب اعتماد افکارعمومی می تواند در ارتقای کیفی و کمی خدمات درمانی و رضایت مراجعین، پزشکان و کارکنان موثر باشد.
 
آرش[13/2/1397] : قابل توحه همشهری اتفاقآ هیئت امنا باعث مشکلات بیشتر بیمارستان شده است بیمارستان نیازمند رییسی با قدرت وشهامت است که اجازه دخالت هیت امنا را ندهد
 
بشیری[13/2/1397] : موفق باشید تشکر بخاطر برنامه تجلیل
 
دلسوز[14/2/1397] : با سلام. درخصوص آمار ارائه شده توسط آقای یونس امیدوار، فکر میکنم کمی غیر واقعی باشه. با یه محاسبه بسیار ساده می شود فهمید. اگر در نظر بگیریم که تمام تعداد روزهای سال بیمارستان دارای عمل جراحی باشد روزانه می شود 110 عمل!!!!!! و تعداد مریض های ویزیت شده می شود 274 مریض در روز!!! به نظر نمی رسد واقعی باشد. با در نظر گرفتن این نکته که متاسفانه بیمارستان از درجه 1 به درجه 2 سقوط کرده!!!! این یعنی عملکرد ضعیف مدیریت!!! بهتره راستگو باشیم تا بتونیم خدمت کنیم
 
دلسوز[14/2/1397] : این نکته هم مهم هستش که بیمارستان گراش و لار طبق آمار رسمی در ماه کمتر از 1000 عمل جراحی دارن!!!! و قطعا با در نظر گرفتن بزرگی هر کدام از آنها نمی توان نتیجه گرفت اوز ماهانه 3300 عمل داشته باشه!!!! قطعا با بیان واقعیت می توان برنلمه ریزی کرد و پیشرفت حاصل شد نه با بیانات اغراق آمیز. این گونه تفکرات خدمت نمی کنند!!!!!
 
محمدرسول باغی[14/2/1397] : آقای حق شناس ضمن سپاس از اظهار نظرتان که یادآوری کردید ، البته این پیشنهاد بنده از طرف خود داده بودم و به خیر مربوط نمیشد، شاید خیرینی باشند که اگر کمک میکنند و گامی در راه خیر در راستای پیشرفت شهر و مردمشون بر میدارند ، هیچ وقت راضی به بردن نام و تجلیل نباشند ، فقط یادآور شدم که چون بیشتر صحبتها پیرامون بیمارستان بود، اشاره ای به یک بیمارستان بزرگ در حال ساخت در اوز کرده بودیم
 
فرهنگ [14/2/1397] : با احترام به همه دوستداران شهر موردی را خدمت دوستان عرض میکنم که مانباید زیاد به آمارهای غیر رسمی واز طرف اشخاصی که مسئولیت اداری واجرایی ندارند توجه داشته باشیم ایشان ( یونس امیدوار )نظرش خیر بوده تا اعتماد مردم به بیمارستان را جلب کنند امیدوارم مسئولین بیمارستان با ارایه آمار رسمی سبب اقناع افکار عمومی شوند
 
خدمت. جناب ارش[14/2/1397] : ریس بیمارستان اگر با شهامت. وبا قدر ت باشد. نیازی. ندارد که با هییت امنا. مخالفت کند این بیمارستان. با. سیستم هییت امنایی. اداره میشود وتاکنون هم. موفق. بوده. ریس جدید می خواهدکه تنها. نصف روز در بیمارستان اوز است وبعد از ظهر در لار مطب. دارند وتا کنون. نیروهای محلی وبومی شهر. را به حاشیه. رانده. وهییت امنا را هم. از یک پارچگی. انداخته. ودراثر این کارها. درجه بیمارستان هم. به درجه ۲. تنزل. داده است وسمار مراجعین. وبیماران هم. کم شده. است
 
جعفر [14/2/1397] : جالبه این خبر چقدر درشبکه مجازی بازتاب داشته وشاید بشود اعتراف کرد شبکه های مجازی نه تنها ذلت نیست بلکه خیلی هم رحمت است
 
انجمن نواندیشان[14/2/1397] : تا آنجایی که بنده اطلاع دارم انجمن نو اندیشان هیات امنا ندارد لطفا در مورد درج مسئولیتها دقت فرمائید یا توضیحات لازم را بفرمایید.
 
همشهری[14/2/1397] : اگر هییت امناباعث مشکلات بیمارستان است پس خودتان رییس بیمارستان شوید97/2/14
 
همشهري ..[15/2/1397] : در مورد ضعف مديريت بيمارستان كه در نظرات مطرح شده است بهتر نيست هيات امنا و مسولين بومي از جمله بخشداري و شوراي شهر و شهرداري و يا ارگانهاي ذيربط جلسه مشورتي و هماهنگي با مسولين بيمارستان برگزار نمايند شايد بتوان در صورت امكان مسائل راحت تر بيان شود و شايد خيرين بتوانند كمك هاي بيشتر به بيمارستان بنمايند يا از نظر فكري به مديريت بميارستان كمك شود؟
 
فرح[16/2/1397] : آقای یونس امیدوار احتمالا آمار عملهای جراحی بیمارستانهای استان فارس گفته و سایت اشتباهی نوشته جراحی دربیمارستان اوز
 
نام: