دوشنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۷

  درباره ما

  گالری عکس

سی و ششمین سالگرد تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی گرامی باد

 
[ ارسال عکس ]
آرشیو گالری تصاویر  

  ورود به سایت
نام کاربری
رمز عبور


  آمار
  همایش پیاده روی صبحگاهی درنکوداشت معلم توسط هیات ورزشی همگانی برگزارشد
[ شنبه ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ - 06:02:16 ]

همایش پیاده روی صبحگاهی در نکوداشت روز معلم

توسط هیات ورزشی همگانی برگزار شد
همایش پیاده روی به ابتکار گروه دوستداران بهداشت و هیات ورزش همگانی اوز در نکوداشت روز معلم دیروز جمعه ۱۴ اردیبهشت ماه راس ساعت ۶:۳۰ دقیقه صبح، از مقابل اداره ورزش و جوانان اوز با حضور جمع کثیری از مردم از جمله محمدحسین آتش فراز، بخشدار، عبدالعزیز خضری، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی  اوز، سروان محمد عظیم دری، فرمانده کلانتری، یوسف حسینی، رئیس اداره ورزش و جوانان و... برگزار شد.


جمعیت شرکت کننده در این آیین فرهنگی- تفریحی پس از پیمودن مسیر تعیین شده ( از ورزشگاه شهدای اوز و گذر از میدان های بادگیر، امام شافعی رض و انقلاب اسلامی) به ورزشگاه  بازگشتند.


ارسلان خضری و نیازی به انجام حرکات نرمشی در زمین چمن ورزشگاه  پرداختند. این نرمش صبحگاهی با موسیقی  آزاد همراه  بود.


بعد از صرف صبحانه، رئیس ورزش و جوانان  و بخشدار در رابطه با ورزش همگانی و تقدیر از گروه بهداشت سخنرانی کوتاه ای کردند.


و مقرر شد جمعه هر ماه یک پیاده روی عمومی در سطح شهر برنامه ریزی شود و با اعلام آمادگی محمدحسین آتش فراز، بخشدار اوز به عنوان حامی پیاده روی صبحگاهی بعدی تعیین  شد.


سلیم در رابطه با مشارکت همگانی برای بازیافت زباله نیز صحبت کرد و محمد خواجوی هنرمند شهر به اجرای سرود دلنشینی پرداخت.


در راستای تکریم مسن ترین افراد شرکت کننده،۲ جلد کتاب به نام "اصول شهروندی" به مسن ترین زن و مرد شرکت کننده در مراسم پیاده روی اهدا شد و همایش ساعت 8 صبح به پایان رسید.


در آخر پاکسازی محوطه توسط: قائدی، ابراهیم اسدی، احمد کریما، مصطفی احراری، فریدون نامی و ارسلان خضری انجام گرفت


 Image result for ‫فریدون نامی مسئول ورزش های همگانی اوز‬‎

فریدون نامی: دبیر انجمن دوستداران محیط زیس ورییس هیات ورزش همگانی

 
   
نظرهای شما :  
پروین [15/2/1397] : درود به آقای نامی رییس محیط زیست بخاطر برنامه پیاده‌روی صبحگاهی ولی عکسی از پیاده‌روی نیست وفقط عکس آقای نامی
 
یونس[15/2/1397] : هیچ عکسی از پیاده روی زده نشدند
 
مسعود[15/2/1397] : کتاب بسیار خوب و ارزشمند است اما نباید از آن استفاده ابزاری بعمل آید فرضآ دادن کتاب به کسانی که فکر نکنم مطالعه کنند و یا شاید گفته شود خودش که نخواند فرزندشان که میخوانند این ذهنیتها فقط فرضیات است نه منطق بنابراین از دست اندرکاران توقع است در اینگونه موارد بیشتر بررسی و تصمیم بگیرند
 
پیمان[15/2/1397] : بسیار عالیه باید همه سعی و تشویق کنیم این کارهای مثبت همیشه تداوم داشته باشه چون هم به سلامتی افراد کمک میشه و هم حس کارهای گروهی در مردم ایجاد میشه . خدا قوت به همگی سرکت کنندگان و مسئولینی که همیشه با مردم هستند.
 
همشهري دلسوز[18/2/1397] : سوال از خوانندگان و گردشگران محترم طرفدار محيط زيست : آيا تاكنون كه بسيار زياد به كوه و صحرا و دشت و بيابان و حتي پياده روي در سطح شهر و در خيابانها انجام داده ايد به فرم درختان كه از كنار آنها ميگذريد توجه نموده ايد كه وضعيت درختان و فرم و شكل وسايه اندازي آنها چگونه است؟ . در همين خبر به عكسهاي شماره دو و ده از بالا به پائين بعنوان خريدار توجه و نگاه كنيد و در عكسهاي شماره دو و ده درختان داراي سايه انداز و بصورت چتر مانند ميباشند كه مردم ميتوانند از سايه آنها استفاده نمايند ولي در ساير عكسها درختان بصورت عمودي وبدون چتر سايه انداز ميباشند از نظر مردم اوز كه روزانه در فصلهاي گرم بهار و تابستان كه در خيابانها عبور ميكنند كدام نوع درختان مفيد تر ميباشد تا از تابش مستقم آفتاب و سوختگي صورتشان بر حذر بمانند. مسلما درختان سايه دار مفيد تر ميباشند. لذا درختان گز و اكاليپتوس بدرد خيابان ها و حاشيه جادههاي اوز نميخورد بايد از درختان سايه دار از جمله درخت كنار و ابريشم در حاشيه جاده و خيابان استفاده وكاشته شوند.هم به زيبائي شهر افزوده ميشود هم مردم از سايه آنها بهره مند ميشوند.
 
پیمان[21/2/1397] : در جواب همشهری دلسوز برادر درخت کنار اصلا مناسب خیابان نیست چون هم لباس رهگذران را داغون میکنه و هم رنگ ماشینها را نابود میکنه.احتمالا اهل رانندگی نیستید.
 
نام: