يكشنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۷

  درباره ما

  گالری عکس

سی و ششمین سالگرد تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی گرامی باد

 
[ ارسال عکس ]
آرشیو گالری تصاویر  

  ورود به سایت
نام کاربری
رمز عبور


  آمار
  تجلیل از استادان و دانشجویان هنرمند در روز نکوداشت حکیم فردوسی درتالار عبدالقادرفقیهی دانشگاه آزاداسلامی اوز
[ چهارشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ - 00:04:28 ]

تجلیل از استادان و دانشجویان هنرمند

در روز نکوداشت  فردوسی در دانشگاه آزاد اسلامی اوز

معاون دانشگاه: تجلیل از جمعی، استادان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی اوز که در مناسبت های مختلف با هنرنمایی خود در تجلی استعدادهای جوانان و جلب دیدگاه مثبت به دانشگاه تاثیر شایان داشته اند در روز بزرگداشت شاعر حماسه سرای ایران، نگاه محتوایی دانشگاه به اندیشمندان ادبی و هنر است.


نتیجه تصویری برای پروانه پدرام

پروانه پدرام با بیان تعدد امکانات هنری در دانشگاه آزاداسلامی که به مدد نیکوکاران و هیات امنای دانشگاه بوجود آمده است، مسیر فعالیت جوانان را تسهیل و هر کس بستگی به استعداد هنری خود این فرصت را داراست که در قالب کانون های دانشجویی به هنرنمایی بپردازند.

وی استفاده از امکانات دانشگاه را منحصر به مجموعه دانشگاه ندانست و خاطرنشان کرد:

عموم می توانند از این امکانات مثل همیشه استفاده کنند.

براساس این گزارش، مراسم در تالار فردوسی (خیریه عبدالقادر فقیهی)


با تلاوت قرآن توسط  دانشجو محمدسعید رضایی


و سرود جمهوری اسلامی آغاز شد و در ادامه عبدالوهاب کریمی و سیده فرشته سادات حسینی از دانشجویان به عنوان مجریان،  به ادامه برنامه پرداختند.


رییس  دانشگاه آزاد اسلامی طی سخنانی  حضور هنرمندان استاد و دانشجو، رییس و دبیر هیات امنا را گرامی شمرد و گفت:

بروز استعدادها با هنر بیشتر تجلی می یابد. وی ویژگی هنر را با اهمیت برشمرد و خاطرنشان کرد:هنر در 7شاخص معماری، دستی، ترسیمی، ادبیات، موسیقی، ورزش و هنرهای نمایشی  طبقه شده است و دانشگاه برای هر 7 شاخص فضای فرهنگی و هنری ایجاد کرده است تا علاقمندان دانشگاهی و غیر دانشگاهی هنر خود را به نمایش بگذارند.

عبدالعزیزخضری به چگونگی  ایجاد و ساخت دانشگاه آزاد اسلامی در اوز اشاره کرد و یادآور شد:


هر استاد و دانشجویی که وارد این مرکز می شود، احساس می کند به مجموعه تعلق خاطر دارد و در اعتلای آن، به هر طریق کوشش می کند و حتی پس از فارغ التحصیلی دلبستگی خود را از دست نمی دهد.
رییس دانشگاه با بیان وجود دو جزء هنر هفتم تئاتر و سینما در دانشگاه آزاد اسلامی اظهار کرد:


سینما فردوسی دانشگاه هر روز، فیلم های کشور را به روی پرده می برد و این فعالیت نمایش فیلم در روز به سه سانس می رسد.


این مسئول ابراز امیدواری کرد: از تالار مجهز تئاتر دانشگاه با کمک اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و انجمن نمایش شهر نیز بایستی مثل سینما استفاده مرتب به عمل آیدتا مردم با دیگر رکن هنرهفتم بی ارتباط نمانند.

فروغ هاشمی رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اوز طی سخنانی تجلیل از هنرمنداندر روز بزرگداشت فردوسی را ستود و آن را گام های استوار دانشگاه آزاد اسلامی اوز در اهمیت هنر و مفاخر ملی دانست.


گروه های مختلف دانشجویی با شرکت در مسابقات پانتومیم، شاهنامه خوانی، فیلم کوتاه چرا (ساخته یوسف فرزانه) و استنداپ کمدی به هنرنمایی پرداختند و


رمیصا زمانی، دانش آموز خردسال، مجتمع آموزشی آفرینش به زیبایی به شاهنامه خوانی پرداخت.در آخر برنامه به استادان و دانشجویان که در بخش هنرهای هفتگانه فعالیت کرده بودند، لوح سپاس اهدا شد.


خبر تکمیل می شود

 
   
نظرهای شما :  
فقیهی[26/2/1397] : برای اساتید ودانشجویان در روز بزرگداشت حکیم فردوسی آرزوی موفقیت مینمایم
 
عایشه [26/2/1397] : رمیصا اسم کودک شاهنامه خوان هستش ونه سمیرا
 
دانشجو [26/2/1397] : لطفآ اسامی هنرمندان دانشجو را وتعداشان بنویسید وبنویسید غیر از لوح چه چیز دیگری به آنها داده شده
 
فرزانه[26/2/1397] : کار بزرگ دانشگاه آزاد در زنده داری اساطیر نامی ایرانزمین مهم وارزشمند است پیشنهاد میکنم بیوگرافی هرکدام از اساطیر با کلمات بزرگ درتابلویی بنویسید وکنار در ورودی نصب کنید
 
مریم [26/2/1397] : طرفدار سایت دانشگاه آزاد هستم که درخبرهاش عکسهای زیادی استفاده میکند اول وقت که دیدم عکس نزده جاخوردم
 
خبر [26/2/1397] : آغاز ماه مبارک رمضان، ماه نزول قرآن ماه رحمت و ماه مغفرت و رهایی یافتن از آتش جهنم و ماه تلاوت قرآن ماه خیر برکت به حضور ریاست محترم هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی مرکز اوز در دفتر دبی، جناب آقای عبدالقادر فقیهی و تمامی اعضای هیأت امنا و همچنین به ریاست محترم دانشگاه آزاد اوز جناب آقای عبدالعزیز خضری استادان، کارکنان و رئیس هیات امنا دانشگاه آزاد جناب آقای محمدصدیق پیرزاد و تمامی اعضای هیأت امنای دانشگاه آزاد در اوز مبارک باد. ان شاله این ماه رمضان را به خوبی و خوش پر از اجر ثواب پشت سر بگذارید.
 
آرش[27/2/1397] : نگارش خبر بدرستی تنظیم نشده است هراز وقتی این اشکالات درسایت دیده میشودکه برای دانشگاه خوب نیست
 
محمدطاهر قاضي زاده [27/2/1397] : آغاز ماه مبارک رمضان، ماه نزول قرآن ماه رحمت و ماه مغفرت و رهایی یافتن از آتش جهنم و ماه تلاوت قرآن ماه خیر برکت به حضور ریاست محترم هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی مرکز اوز در دفتر دبی، جناب آقای عبدالقادر فقیهی و تمامی اعضای هیأت امنا و همچنین به ریاست محترم دانشگاه آزاد اوز جناب آقای عبدالعزیز خضری استادان، کارکنان و رئیس هیات امنا دانشگاه آزاد جناب آقای محمدصدیق پیرزاد و تمامی اعضای هیأت امنای دانشگاه آزاد در اوز مبارک باد. ان شاله این ماه رمضان را به خوبی و خوش پر از اجر ثواب پشت سر بگذارید. محمدطاهر قاضي زاده متصدي خدمات دانشگاه آزاد اسلامي اوز
 
نام: